Bill Gates przewiduje nowy kryzys po pandemii COVID-19

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Założyciel Microsoftu, Bill Gates, ostrzegł, że świat może stanąć w obliczu innego zagrożenia poza pandemią COVID-19. Pisał o tym na swoim koncie na Twitterze.

„COVID-19 nie będzie ostatnim zagrożeniem pandemicznym, przed jakim stoi świat. Rozmawiałem ze społecznością Grand Challenges o ambitnym planie innowacji, którego potrzebujemy, aby zakończyć ten kryzys i być gotowym, aby odpowiedzieć na następny”- przewidział Gates.

 

Wcześniej Gates powiedział, że nowe pandemie mogą zagrozić światu w przyszłości, nie tylko z przyczyn naturalnych, ale także z powodu atakujących bioterrorystów. Miliarder uważa, że aby walczyć z chorobami, ludzkość musi inwestować w rozwój technologiczny, aby opracowywanie i produkcja szczepionek była znacznie tańsza oraz aby zwiększyć liczbę fabryk, które je produkują.

 

We wrześniu startup Exscientia podpisał czteroletni kontrakt z Fundacją Billa i Melindy Gatesów, który może kosztować nawet 70 mln dolarów. Planuje się, że część otrzymanych środków zostanie przeznaczona na stworzenie nowych tabletek przeciwwirusowych do leczenia COVID-19 i zapobiegania pandemii w przyszłości.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Mojeimię44

Nadszedł czas kiedy królowie

Nadszedł czas kiedy królowie ziemscy zaczynają walczyć o królowanie nad światem. Każdy z nich chce udowodnić, że to on jest Panem i prorokiem. Większość z nich to antychryści gdyż to oni chcą zająć miejsca wybawiciela ludzkości. To jest wszystko opisane w apokalipsie ale Bóg jest tylko jeden. Coś wam pokaże. Polskie słowa w gematrii.

Jezus prorok=1044

Jezus Bóg    =1404

Jezus zbawiciel= 2844

Boga ty człowiek= 1440 

Bóg anielskich zastępów=1440

Święta trójca= 144

Bóg= 144

Zauważcie, że wszędzie jest liczba 44.

Teraz coś z angielskiego

Jesus=444

Gospel=444

Messiah=444

Cross=   444

Master tree= 744

World tree=1244

Menorah= 444

Znowu wszędzie 44

Master tree,  world tree, menorah to inna forma nazwy drzewa życia. Sami to przeanalizujcie na spokojnie. Bóg jest tylko jeden. Tych zapisów z Bogiem i liczbą 44 jest dużo więcej a ja pokazałem naprawdę nieliczne. 

Bill Gates i inni władcy tego świata gardzą Jezusem i przybrali sobie liczbę 666 jako zbawienie. Zapominają o tym,  że mimo wszystko, że zaprzeczają Bogu to służą Bogu bo gdyby tak nie było nie opisane by to było w apokalipsie. Jeśli Bóg coś opisał to znaczy, że on to stworzył i jeśli jest napisane, że antychryści będą nosić ze sobą liczbę 666 to dlatego, że Bóg im tak każe. Wszyscy jesteśmy trybami w rękach Boga. Nie rozumieją szaleńcy, że stoją przeciwko Bogu bo Bóg tak chce. Dam taki drobny przykład.

Zapis Corona daje w gematrii łamanej 666

Natomiast zapis korona daje 444 w gematrii angielskiej

Oba słowa wymawia się korona więc nawet jak uzbzdurali sobie ci wielcy tego świata że stworzą wirusa 666 to i tak Bóg nad tym czuwa. Patrzcie. 

https://www.gematrix.org/?word=Korona

Teraz patrzcie. Po łacinie św. Jan od apokalipsy to 

Sanctus Ioannes i wiecie ile daje w gematrii? 1044.

https://www.gematrix.org/?word=+Sanctus+Ioannes

Sam byłem w szoku gdy to wszystko zacząłem rozkminiać. Szansa, że wyraz w gematrii da 44 w składni jest jak 1: 1 000 000 a 444 jak 1:100 000 000. Rozumiecie jak to wszystko jest skomplikowane? Jesus 444 menorah 444

Ps. Tu macie fajne melodie spod drzewa życia. 

https://youtu.be/_MZ0v3RpRhE

 

 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika Plićka Kluśny

Co za ochronę mają najwięksi

Co za ochronę mają najwięksi ludobójcy i wyzyskiwacze ludzkości, ci wszyscy tzw. miliarderzy, że nie można z nimi zrobić porządku, bo nie chce mi się wierzyć, że nie było i nie ma takich co by chcieli w końcu wymierzyć sprawiedliwość tym, którzy są poza prawem.

Strony

Skomentuj