Bill Gates przewiduje kolejną pandemię już za trzy lata

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Założyciel Microsoftu, Bill Gates, przewiduje nową pandemię dla ludzkości. Miliarder nagrał podcast z aktorką Rashidą Jones i głównym specjalistą od chorób zakaźnych w Stanach Zjednoczonych Anthonym Fauci, w którym omówiono pandemię koronawirusa i zmiany wywołane przez COVID-19. Podczas rozmowy Jones zapytał Gatesa, czy nowa pandemia naprawdę zagraża ludzkości.

 

„Tak. I będziemy mieli szczęście, jeśli stanie się to za dwadzieścia lat ”- powiedział Gates.

Według niego istnieje jednak scenariusz, w którym mogłoby to nastąpić znacznie wcześniej, np. za trzy lata.

 

Niemniej jednak, jak zaznaczył założyciel Microsoftu, następnym razem ludzkość będzie „lepiej przygotowana” na pandemię. Według niego do tego czasu pojawią się dobrze opracowane algorytmy, zgodnie z którymi zostanie wprowadzona kwarantanna i usprawnione zostaną systemy badania potencjalnych nosicieli infekcji.

„Następnym razem nie będziemy tak głupi” - zakończył.

Wcześniej Gates ostrzegał, że sytuacja z koronawirusem może się skomplikować zimą. Według niego, w zimnych porach roku ludzie spędzają więcej czasu w pomieszczeniach, męczą się podejmowaniem środków ostrożności, a wirus może się bardziej aktywnie rozmnażać. Miliarder powiązał spadek infekcji ze wzrostem produkcji szczepionek, a wtedy, jak zauważa Gates, ludzkość ujrzy „światło na końcu tunelu”.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

szatański pomiot Lucyfera

szatański pomiot Lucyfera chce nas zniszczyći zaprowadzić tu porządek diabła który nazywa się "Satan Order" !!!

„Będzie wspólna rezolucja Parlamentu Europejskiego, która poprze feministyczny Strajk Kobiet w Polsce. Pod jej projektem podpisała się Europejska Partia Ludowa, do której należą PO i PSL. Tekst rezolucji jest bardzo mocny i postępowy”, informuje RMF FM. W środę na sesji plenarnej odbędzie się debata w tej sprawie, a w czwartek zostanie przeprowadzone głosowanie.

Oprócz Europejskiej Partii Ludowej rezolucję popierającą „strajk Lempart i Suchanow” tekst dokumentu afirmują również przedstawiciele Socjalistów i Demokratów, Zielonych, Zjednoczonej Lewicy Europejskiej oraz frakcji „Odnowić Europę”.

Szef polskiej delegacji Andrzej Halicki powiedział RMF FM, że „jest to  rezolucja o prawach kobiet, także w kontekście tego, co się dzieje w Polsce, czyli brutalności policji, pseudoorzeczenia TK i stanowiska ministra edukacji”.

– Dla niektórych w EPL, pewne sformowania w tekście rezolucji - dotyczące prawa do aborcji - są zbyt radykalne. Na przykład dla niektórych niemieckich europosłów z CSU czy nawet dla PSL czy bardziej konserwatywnych posłów PO. EPL wolał, żeby było mniej o aborcji, a więcej o łamaniu praworządności – mówi RMF FM uczestnik rozmów.

EPL przedstawiła nawet własny projekt rezolucji, ale ostatecznie złożył podpis pod wspólnym tekstem nad którym zresztą od początku przedstawiciele EPL pracowali."

Należy szybko zwiększyć ilość modlitw do Chrystusa Jezusa Pana i Zbawiciela ludzkości z prośbą o łaskę i miłosierdzie ale i do Maryi Dziewicy również ! A Ducha Świętego prosić o moc w duchowej walce !!!

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika elle

A ja grzecznie poproszę o

A ja grzecznie poproszę o wyjaśnienie: czy poprzez szczypionkę,  tabletki czy w podobny sposób można zmienić  genotyp dorosłego człowieka. Niech będzi i dziecka, w końcu to jest ukształtowany już organizm. Z tego co słyszałam takie ekspeymenty robi się na embrionach a nie dojrzałym organiźmie.

Pytam bo się nie znam, nie wiem,  a cała tą nagonkę że szczepionka zmieni nam geny i po szczepieniu wyrosną na różki i fioletowy język traktuje troche jako fejk. 

Proszę tym razem o odpowieź osoby wykształcone i znające temat po swojej profesji.  Forum to jest też wdzięczne miejsce do spekulacji i domysłów czemu nie ,ale poprosze nie tym razem.

Portret użytkownika malina

 

 

 

 No i już sobie nie obejrzymy ponieważ konto na YT zostalo usunięte.  Tak w praktyce wyglądają prawa człowieka i wolność wypowiedzi pod gwieździstym sztandarem.   FASZYZM.

Portret użytkownika inzynier magister

jeśli nie zostaniecie

jeśli nie zostaniecie zmodyfikowani przez genetyczne szczepionki i nie staniecie się hybrydami to nie będziecie mogli latać a kto wie może i nigdzie wyjść z domu ! Australijskie linie lotnicze Qantas w związku z koronawirusem chcą dokonać zmian w regulaminie podróży międzynarodowych. Na pokład samolotów firmy mogłyby wejść tylko osoby, które będą posiadały ważne szczepienie na COVID-19. Podobne rozwiązania mają planować inni międzynarodowi przewoźnicy. O możliwym, nowym rozwiązaniu poinformował Alan Joyce, prezes australijskiej linii Qantas. Jego zdaniem, australijski pomysł nie jest odosobniony i podobne rozwiązania będą stosowali inni, znaczący przewoźnicy na świecie. Alternatywą dla niedostępnych jeszcze szczepień obecnie są szybkie testy oraz kwarantanna. To rozwiązanie nie zadawala przewoźników, którzy wraz z pojawieniem się sygnałów o zakończeniu prac nad szczepionką, coraz głośniej mówią o obowiązkowym szczepieniu pasażerów lotów międzynarodowych. Australijski przewoźnik aktualnie (od wiosny) obsługuje wyłącznie wewnętrzny rynek. Firma myśli już jednak o przywróceniu zewnętrznych połączeń, ale ze zmianami. Oto podróżni planujący międzynarodowe loty z linią Qantas będą musieli potwierdzić, że są zaszczepieni na COVID-19. Obowiązek ma dotyczyć zarówno przybywających jak i wylatujących z Australii. Firma już zastanawia się jak stworzyć elektroniczną wersję książeczki szczepień, z możliwością szybkiej weryfikacji danych. Na tym nie koniec australijskiego antycovidowego szaleństwa. Kraj po otwarciu granic planuje wprowadzenie elektronicznych bransoletek, dzięki którym władze śledziłyby przez pierwsze dni każdy ruch osób, które przybywają na teren Australii. Chce też utrzymania obowiązkowej kwarantanny dla gości.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Jaron22

To że będą kolejne epidemie

To że będą kolejne epidemie to jest rzecz pewna. W związku z tym że ludzie coraz bardziej wkraczają na tereny dzikie, wycinają coraz większe obszary lasów tropikalnych, to mają kontakt z różnymi wiruasmi oraz bakteriami z którymi do tej pory nie mieli styku. Duże skupiska ludzkie w Azji, niski poziom higieny oraz służby zdrowia, również sprzyja do rozwoju epidemii. W obecnym świecie możliwości przemieszczania się są nieporównywalnie większe niż dawniej co również pomaga w roznoszeniu wirusów między krajami i kontynentami. Wirus SARS COV 2 jest tego dobrym przykładem. Wiele dzikich zwierząt jest trzymanych na różnego rodzaju targach w Azji i to również pomaga w przekazywaniu wirusów odzwierzęcych na ludzi oraz ich mutacje. Kolejne epidemi są więc kwestią czasu, pytanie tylko czy będą tak stosunkowo łagodne jak obecna czy o wiele bardziej zabójcze.

Portret użytkownika Quark

Jak już tak prorokuje

Jak już tak prorokuje złowieszczo to choć powinien przywdziać wór pokutny , brodę zapuścić długą i włosy do pasa a w ręku dzierzyć kij suchy to by może kto mu uwierzył ! Znalazł się wieszcz od "okienek" które wciąż trzeba aktualizować i poprawiać , żeby to wogóle działało .. marketingowiec zasrany !

Strony

Skomentuj