Bill Gates opowiedział się za depopulacją Afryki

Kategorie: 

Źródło: © European Union 2012 EP/Pietro Naj-Oleari

W wywiadzie dla brytyjskiego dziennika „The Guardian”, Bill Gates z zaniepokojeniem wypowiedział się o potężnym wzroście populacji w Afryce. Słynny filantrop wskazał, że pod koniec stulecia, na Ziemi będzie żyło o 4 miliardy ludzi więcej niż obecnie, z czego 3 miliardy urodzi się w Afryce. To oznacza, że kontynent afrykański będzie musiał zwiększyć wydajność rolnictwa czterokrotnie, aby wyżywić wszystkich ludzi, co wydaje się bardzo mało prawdopodobne.

 

Bill Gates powiedział, że świat koniecznie musi udzielać pomocy finansowej na rozwój edukacji, medycyny i rolnictwa w krajach Afryki. Zarzucił przy tym, że tylko nieliczne państwa przeznaczają wystarczająco wysokie sumy na programy ONZ, realizowane przez międzynarodowe instytucje. W jego przekonaniu to bardzo źle, gdyż stabilność tego kontynentu ma ogromny wpływ na cały świat.

 

Założyciel korporacji Microsoft wyraził zaniepokojenie bardzo szybkim przyrostem naturalnym mieszkańców Afryki. Bill Gates twierdzi, że poprawa warunków życia, rozwój medycyny i wspieranie edukacji, w tym także łatwy dostęp do aborcji, antykoncepcji i szczepionek sprawi, że afrykańskie kobiety będą miały mniej dzieci. Przyczyni się to do depopulacji Czarnego Lądu, zmniejszenia ubóstwa i emigracji oraz ograniczenia ryzyka wystąpienia pandemii. Gates w identyczny sposób wypowiadał się już lata temu.

„Dziś na świecie żyje 6,8 miliarda ludzi z perspektywą wzrostu do około 9 miliardów. Jeśli uda nam się osiągnąć duży sukces z nowymi szczepionkami, służbą zdrowia i działaniami w sferze urodzeń, będziemy w stanie obniżyć tę liczbę o 10-15%”.

Populacja w Afryce rozrasta się w niezwykle szybkim tempie, lecz inne regiony świata zmagają się z bardzo niskim wskaźnikiem dzietności. Praktycznie w całej Europie, w Rosji, Chinach i Azji Wschodniej, ludzie raczej nie chcą mieć dzieci. Bogaci filantropi skupiają się na depopulacji w Afryce, ale nie robią zbyt wiele, aby poprawić wskaźnik demograficzny na innych kontynentach.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika cesio 47

Wszystko o społeczeństwie 

Wszystko o społeczeństwie  zostało powiedziane powyżej. Afryka jest rabowana od setek lat. Gdyby ich zostawiono samych z ich zasobami to może by sie podżwigneli. Może byśmy się bardzo zdziwili. Jaka jest różnica miedzy rodziną z UK na wiecznym zasiłku z 5 dzieci a podobną  rodziną w Gambii ? Tylko poziom życia, mentalność ta sama.

Portret użytkownika lisek

Problemem afryki i

Problemem afryki i mieszkańców jest bardzo niski IQ. Do tego dochodzi brak edukacji oraz kultura gdzie mężczyźni nie pracują. Każdy kto był w Afryce ( im bardziej na południe tym gorzej ) to niestety potwierdzi. Przykład RPA biały człowiek był zły więc napływowa ludność afroamerykanów ( 94 % to napływowi !!! ) przejmuje wszystko i co mamy: PKB leci na łeb na szyję co roku, nic się nie buduje. Rolnictwo upada bo białych farmerów się wybija a ci co przejmują ziemię nie mają pojęcia o płodozmianie, opryskach, uoprawie a tym bardziej o produkcji. Ginie  w walkach kilka razy więcej ludzi w ciągu roku niż w czasie gdy "Biały uciskał", Niema darmowej edukacji jak za białego... więc z jednego z jednego z najbogatrzych krajów i największego eksportera zywności robi sie miejcse, gdzie niema co jeść i co kraść.. Straszne ale niestety prawdziwe ... 

Portret użytkownika koles

Jeśli uda nam się osiągnąć

Jeśli uda nam się osiągnąć duży sukces z nowymi szczepionkami, służbą zdrowia i działaniami w sferze urodzeń, będziemy w stanie obniżyć tę liczbę o 10-15%”. >>>>>>Czyli tym samym przyznał sie że jego szczepionki po prosu zabijaja ludzi 

Portret użytkownika keri

Chińczycy byli strasznie

Chińczycy byli strasznie biedni a mnożyli się niemiłosiernie. Przymusowe zmniejszenie dzietności spowodowało rozkwit Chińczyków we wszystkich dziedzinach życia, zniknęło ubóstwo.

Afrykańczycy niech siedzą w Afryce.

Nikomu do niczego nie jest potrzebne takie coś, co tylko potrafi wystawić chuja i zerżnąć nim kobietę, w dupie mając ewentualne potomstwo i wychowanie tego, co wysmrodzili.

 

Portret użytkownika Mojeimię44

Właśnie o to chodzi, że żydzi

Właśnie o to chodzi, że żydzi w tym Bill Gates są jednomyślni i to co sobie ubzdurają uważają za prawde najwyższą. Jednogłośnie wmawiają ludziom na całym świecie swoją prawdę objawioną jako jedyną, słuszną i skuteczną. Dlatego tak bardzo zdominowali nagrody Nobla i co druga z nich trafia w ręce żyda. Czy to znaczy, że oni są tak bardzo mądrzy? Nie. To znaczy, że mają duże pojęcie o propagandzie, która nie musi być słuszna. Czy nie lepszym rozwiązaniem było by np. przeznaczyć pieniądze na przystosowanie Sahary do życia? Tzn. skolonizowanie jej? Zamiast bawić się w szczepionki, mogliby tworzyć miejsca zdatne do życia ludzkiego na pustyniach. Pewnie, że to by było bardziej opłacalne w dłuższym terminie. Jednak, żeby to zrobić trzeba by było postawić na nowe źródła energii jakimi są np. silniki magnetyczne i trzeba by zastosować wiele innych zmian w polityce międzynarodowej. To wiąże się z kosztami za które musieliby zapłacić najbogatsi w tym Bill Gates. Więc takie plany są skazane z góry na przegraną. Przy samym przystosowaniu Sahary do życia prace by mogły znaleźć miliony czarnoskórych. Osadnictwo by kwitło a świat zamiast pustyni zyskałby piękny krajobraz. Niestety w świecie gdzie 2% syjonistów posiada 98% zasobów i bogactwa ziemi takie inicjatywy skazane są na porażkę. Łatwiej i taniej jest wybić nieprzystosowanych niż ich ucywilizować. Co syjonistom z ludzi którzy nie biorą kredytów w syjonistycznych bankach a mieszkają na ziemi bardzo bogatej w minerały? Nic. Więc lepiej ich przegnać do Europy, wybić w wojnach, zdepopulować a minerały wydobywać w interesie syjonistyczno- korporacyjnym. Szczepionki lepiej wysłać do Afryki bo żywy organizm do testów jest lepszy niż ten z laboratoriów w Ameryce. 

Portret użytkownika r.abin

Świetny pomysł - nijak się

Świetny pomysł - nijak się mający do praktycznej realizacji (gdyż Europa przyjmuje emigrantów z Afryki) Do USA mają troszkę dalej, ale skoro kartofle i stonka (ostatnio borowiki w tą stronę) dotarły - to "wyrównanie populacji" jest tylko sprawą czasu. Proces ten (niewątpliwie) ułatwi III Wojna Światowa

Strony

Skomentuj