Bill Gates opowiedział się za depopulacją Afryki

Kategorie: 

Źródło: © European Union 2012 EP/Pietro Naj-Oleari

W wywiadzie dla brytyjskiego dziennika „The Guardian”, Bill Gates z zaniepokojeniem wypowiedział się o potężnym wzroście populacji w Afryce. Słynny filantrop wskazał, że pod koniec stulecia, na Ziemi będzie żyło o 4 miliardy ludzi więcej niż obecnie, z czego 3 miliardy urodzi się w Afryce. To oznacza, że kontynent afrykański będzie musiał zwiększyć wydajność rolnictwa czterokrotnie, aby wyżywić wszystkich ludzi, co wydaje się bardzo mało prawdopodobne.

 

Bill Gates powiedział, że świat koniecznie musi udzielać pomocy finansowej na rozwój edukacji, medycyny i rolnictwa w krajach Afryki. Zarzucił przy tym, że tylko nieliczne państwa przeznaczają wystarczająco wysokie sumy na programy ONZ, realizowane przez międzynarodowe instytucje. W jego przekonaniu to bardzo źle, gdyż stabilność tego kontynentu ma ogromny wpływ na cały świat.

 

Założyciel korporacji Microsoft wyraził zaniepokojenie bardzo szybkim przyrostem naturalnym mieszkańców Afryki. Bill Gates twierdzi, że poprawa warunków życia, rozwój medycyny i wspieranie edukacji, w tym także łatwy dostęp do aborcji, antykoncepcji i szczepionek sprawi, że afrykańskie kobiety będą miały mniej dzieci. Przyczyni się to do depopulacji Czarnego Lądu, zmniejszenia ubóstwa i emigracji oraz ograniczenia ryzyka wystąpienia pandemii. Gates w identyczny sposób wypowiadał się już lata temu.

„Dziś na świecie żyje 6,8 miliarda ludzi z perspektywą wzrostu do około 9 miliardów. Jeśli uda nam się osiągnąć duży sukces z nowymi szczepionkami, służbą zdrowia i działaniami w sferze urodzeń, będziemy w stanie obniżyć tę liczbę o 10-15%”.

Populacja w Afryce rozrasta się w niezwykle szybkim tempie, lecz inne regiony świata zmagają się z bardzo niskim wskaźnikiem dzietności. Praktycznie w całej Europie, w Rosji, Chinach i Azji Wschodniej, ludzie raczej nie chcą mieć dzieci. Bogaci filantropi skupiają się na depopulacji w Afryce, ale nie robią zbyt wiele, aby poprawić wskaźnik demograficzny na innych kontynentach.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Barbara Hankus-Malaga

Ten potwór dysponuje takimi

Ten potwór dysponuje takimi pieniędzmi, że sam on jeden byłby w stanie wyżywić i wyedukować te miliardy...z własnej kieszonki!  Władza, jednak, jaką ma dzięki pieniądzom przetworzyła go na zwyrodnialca...z buzią sympatycznego pana. Psychopaci podobni do niego będą przeżywać straszne męki po śmierci.Wszyscy prześladowcy bliźniego.

Pamiętajmy o tym. 

Portret użytkownika cesio 47

Wszystko o społeczeństwie 

Wszystko o społeczeństwie  zostało powiedziane powyżej. Afryka jest rabowana od setek lat. Gdyby ich zostawiono samych z ich zasobami to może by sie podżwigneli. Może byśmy się bardzo zdziwili. Jaka jest różnica miedzy rodziną z UK na wiecznym zasiłku z 5 dzieci a podobną  rodziną w Gambii ? Tylko poziom życia, mentalność ta sama.

Portret użytkownika lisek

Problemem afryki i

Problemem afryki i mieszkańców jest bardzo niski IQ. Do tego dochodzi brak edukacji oraz kultura gdzie mężczyźni nie pracują. Każdy kto był w Afryce ( im bardziej na południe tym gorzej ) to niestety potwierdzi. Przykład RPA biały człowiek był zły więc napływowa ludność afroamerykanów ( 94 % to napływowi !!! ) przejmuje wszystko i co mamy: PKB leci na łeb na szyję co roku, nic się nie buduje. Rolnictwo upada bo białych farmerów się wybija a ci co przejmują ziemię nie mają pojęcia o płodozmianie, opryskach, uoprawie a tym bardziej o produkcji. Ginie  w walkach kilka razy więcej ludzi w ciągu roku niż w czasie gdy "Biały uciskał", Niema darmowej edukacji jak za białego... więc z jednego z jednego z najbogatrzych krajów i największego eksportera zywności robi sie miejcse, gdzie niema co jeść i co kraść.. Straszne ale niestety prawdziwe ... 

Portret użytkownika koles

Jeśli uda nam się osiągnąć

Jeśli uda nam się osiągnąć duży sukces z nowymi szczepionkami, służbą zdrowia i działaniami w sferze urodzeń, będziemy w stanie obniżyć tę liczbę o 10-15%”. >>>>>>Czyli tym samym przyznał sie że jego szczepionki po prosu zabijaja ludzi 

Strony

Skomentuj