Bill Gates mówi, że pierwsza szczepionka nie będzie działała i dopóki „wielu ludzi” nie weźmie drugiej szczepionki przeciwko COVID-19, świat nie wróci do normy

Kategorie: 

Źródło: Internet

Bill Gates znów daje o sobie znać. Konsekwentnie sugeruje, że szczepionka na COVID-19 jest konieczna dla całej populacji. Mało tego, głosi, że potrzebna będzie jeszcze jedna szczepionka, której pojawienie się może potrwać kilka lat.

Gates uważa, że świat nie wróci do normy, dopóki „wielu ludzi” nie weźmie drugiej „superskutecznej” szczepionki na koronawirusa, która powstanie dopiero za wiele lat.

W wywiadzie dla telewizji NBC powiedział, że sytuacja nie poprawi się, dopóki nie osiągniemy „Zero COVIDa” - całkowitej eliminacji wirusa na całym świecie. Jest to najwyżej postawiona poprzeczka, jaką wyznaczono wobec jakiejkolwiek innej choroby w historii świata.
 

Jedynym sposobem, w jaki całkowicie wrócimy do normalności, jest posiadanie, może nie pierwszej generacji szczepionek, ale ostatecznie szczepionki, która jest superskuteczna i którą przyjmuje wielu ludzi, i że choroba zostaje wyeliminowana w skali globalnej.

Predykcje twórcy Microsoftu, co do tego, że nasze życie zacznie na nowo stwarzać pozory jakiejkolwiek normalności, wydają się być coraz bardziej ponure.

Pandemia prawdopodobnie ma pomóc elitom w przeprowadzeniu „wielkiego resetu”, który ma na celu zniszczenie kapitalistycznego systemu na korzyść gospodarki „Nowego Zielonego Ładu”, co doprowadzi do masowego wstrząsu gospodarczego.

Co gorsza sieci informacyjne, wśród nich m.in. CNN, wydają się nalegać na to, aby „nowa normalność” stała się trwałym elementem życia. ​​Obowiązkowe noszenie maseczek ma być już permanentną częścią naszej egzystencji, a opinia publiczna musi się „z tym pogodzić”.

Bill Gates powiedział, że każdy, kto kwestionuje prawdziwy program walki z koronawirusem lub szczepionkę na COVID-19, jest „szalonym teoretykiem spisku”. Powiedział też, że każdy, kto nie przyjmie szczepionki na COVID-19, będzie wykluczony ze społeczeństwa:

Bill Gates uważa, że osoby nieszczepione na CoVID-19 będą wykluczone ze społeczeństwa

Warto też przypomnieć, że Mariusz Max Kolonko już w 2012 roku mówił o tym, że USA spodziewa się wielkiej pandemii właśnie w okresie, który teraz mamy:

Mariusz Max Kolonko już w 2012 roku mówił o tajnym raporcie ostrzegającym przed nowym wirusem. Czy służby USA wiedziały, że wybuchnie pandemia?

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika S

"Zero Covida" czy ten

"Zero Covida" czy ten samozwańczy dr Mengele naprawdę uważa, że już wszyscy na świecie to idioci? Co to ta jego szczepionka jakiś k... oprysk na stonkę będzie? Od kiedy szczepionki eliminują wirusy? Szczepionka to (bardzo ogólnie mówiąc) wprowadzanie do organizmu "uszkodzonego" wirusa, który nie może się powielać. Więc organizm ma tylko jakąś małą dawkę wirusa i czas na to, żeby układ odpornościowy nauczył się z nim walczyć. I tyle, potem w razie zwykłego zarażenia, organizm od razu wie jak sobie radzić i chorobę przechodzimy łagodniej, lub nawet nie dochodzi do choroby. Wirus nadal istnieje w przyrodzie, tylko jest dla nas mniej groźny, jeśli sie nim zarazimy. Jak ten bandyta wmówił ludziom, że szczepionka coś leczy? Leczą LEKARSTWA a szczepionki "ZASZCZEPIAJĄ" organizmowi wiedzę o danym wirusie. Ręce opadają czasami...

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Portret użytkownika euklides

Buahaha, dawno wykluczyłem

Buahaha, dawno wykluczyłem się sam z tego durnego społeczeństwa na czele którego dumnie stoi Wiluś "640kb wystarczy każdemu" Gates. Ty i tobie podobni będą jeszcze błagali o możliwość "wkluczenia" do prawdziwej cywilizacji, ale jak o mnie chodzi to powiem spier*jcie.

Portret użytkownika Mojeimię44

Po pierwsze nie manipuluje bo

Po pierwsze nie manipuluje bo wiem jaka żmija za Trumpem stoi. Po drugie to covid istniał zawsze i są o tym wzmianki wszędzie więc to ty manipulujesz podważając mnie tu na znz. 

chwila a u kogo mistrz pokoju pobierał nauki? U jakiego rabina? A no u tego

a tu coś o covidzie

więc przemilcz. 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika Nexus.7

Przekaz z przed ćwierć-wiecza

Tu są dwie części przekazów z przed ćwierć-wiecza. Dzisiaj celem jest jeden umysł a więc wszyscy będziemy terminalami. Przy oglądaniu proszę wziąć pod uwagę, że 25 lat temu ludzkość miała inną mentalność - bliższą Stwórcy. Dziś mentalność ludzi jest bliższa technologii. Znaczna większość szczególnie młodzieży mieszka już po tamtej stronie ekranu nawet o tym nie wiedząc.

1 - Kosiarz umysłów (1992) ---> https://www.cda.pl/video/51613626/vfilm?wersja=720p

2 - Kosiarz umysłów 2 (1996): Ponad cyberprzestrzenią ---> https://www.cda.pl/video/5161439b/vfilm

Po przerobieniu tych materiałów każdy zrozumie czemu służyć mają szczepionki i wiadomo już będzie dokąd zmierza Ludzkość...

Dzisiejsze szczepionki wpłyną nie tylko na mózg ale jak już wiemy zmienią nasz kod genetyczny.

Pozdrawiam'

Posłuszeństwo zabija więcej osób niż rewolucja...

Strony

Skomentuj