Bill Gates mówi o przyszłości sztucznej inteligencji

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Bill Gates w niedawnym wywiadzie dla Forbesa stwierdził, że jest „zachwycony” ChatGPT i całym postępem w dziedzinie sztucznej inteligencji (AI) w ciągu ostatniego roku. Współzałożyciel Microsoftu opowiedział też o tym, jak widzi przyszłość sztucznej inteligencji.

 

„AI zmieni rynek pracy, który znamy… Autonomiczne samochody to dość złożona technologia, ale robotyzacja fabryk i fabryk nastąpi w ciągu najbliższych 5-10 lat” – powiedział Gates.

 

Współzałożyciel Microsoftu nie wierzy jednak, że sztuczna inteligencja może stać się „korepetytorem matematyki dostępnym dla uczniów z biednych rejonów” ani udzielać „porad medycznych ludziom w Afryce, którzy ze względu na swoje odległe położenie nie mają dostępu do lekarza.”

 

Zapytany, co Gates myśli o popularnych sieciach neuronowych, w szczególności o bocie ChatGPT, odpowiedział: „Uwielbiam bawić się tymi narzędziami – to świetna zabawa. Wydaje się to dziwne, ale nawet ja czasami używam ChatGPT dla rozrywki, chociaż dostałem do niego dostęp do poważnych zadań. Czasami proszę go, aby napisał dla mnie wiersz, który mógłby napisać na przykład Szekspir.

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.7 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

A tymczasem pinokio takie

A tymczasem pinokio takie teksty pociska zachodnim mediom:

Polish PM Morawiecki:

"Poland is ready to take joint responsibility for the formation of a new world order. Poland is ready to become one of the key links of a post-Imperial Europe."

„Polska jest gotowa wziąć współodpowiedzialność za kształtowanie nowego ładu światowego. Polska jest gotowa stać się jednym z kluczowych ogniw postimperialnej Europy”.

https://t.me/conservativejblQck1776/114689

Gada po polsku, więc tłumacz zbędny. Natomiast ogłoszenie terytorium Polski, jako nowej strefy działań wojennych to dla mnie coś nowego. Dla was nie?

No to już wiecie jakie plany ma pupilek klauna szwaba wobec naszego Narodu.

Portret użytkownika Kwazar

Ten sklerotyczny dziadzio już

Ten sklerotyczny dziadzio już sam nie wie o czym mowi i na dodatek, jedynym jego już pozostałym, krótkim celem istnienia  jest pozostawienie TYKAJĄCEJ BOMBY ATOMOWEJ dla przyszłych pokoleń.Bowiem jak ON już nie może korzystać ze świata, TO NIKT JUŻ KORZYSTAĆ z niego NIE BĘDZIE. 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Wojna INFO

Też nie masz gdzie wchodzić

Też nie masz gdzie wchodzić tylko na portal Wielkiego Resetu. Oryginalny portal został lata temu sprzedany konecrnowi medialnemu by mieć kontrolowaną "alternatywę" dla marudzących. Jak nie wierzysz to zastanów się dlaczego dostęp do niezależnych portali gdzie są wolnemedia ABW blokowała, a tutaj nie.

Portret użytkownika BG-OG

Inne ciekawostki z życia

Inne ciekawostki z życia arystokraty technokraty Billa :

 

Bill Gates udzielił wywiadu, w którym musiał odpowiedzieć na pewne niewygodne pytanie. Miliarder przekonywał, że nie ma sobie nic do zarzucenia, iż z powodu częstych podróży samolotem zostawia ślad węglowy, a sam poucza innych ws. dbania o klimat.

Pytany o kwestię własnego śladu węglowego, który Gates generuje poprzez częste podróże samolotem, miliarder stwierdził, że jego inwestycje w rozwiązanie problemów klimatycznych „przekraczają ślad węglowy jego rodziny”.

I wydaję miliardy dolarów na innowacje klimatyczne. Czy powinienem zostać w domu, a nie przyjeżdżać do Kenii i uczyć się o rolnictwie i malarii?

– dodał Gates.

„Jestem częścią rozwiązania”

Następnie Bill Gates zapewnił, że jeśli chodzi o ochronę klimatu… „jest częścią rozwiązania”.

Czuję się komfortowo z myślą, że nie tylko nie jestem częścią problemu, płacąc za offsety, ale także poprzez miliardy, które wydaje moja Breakthrough Energy Group, że jestem częścią rozwiązania

– powiedział.

https://wpolityce.pl/swiat/633874-hipokryzja-gates-moj-slad-weglowy-czuje-sie-komfortowo

 

 

p.s

TO TERAZ NIECH BILL POWIE NA ILE ROZWÓJ PRZEMYSŁU IT ,W CIĄGU 20 LAT , WPŁYNĄ NA KLMAT ( GENEROWANIE MITYCZNEGO CO2) ? CHODZI O: 

PRODUKCJĘ KOMUTERÓW I SMARTFONÓW ( PROCESORÓW , ELEKTRONIKI , PLASTIKU ),

SERWEROWNIE I ICH CHŁODZENIE

ZUŻYCIE PRĄDU , WODY , TRANSPORT TEGO WSZYSTKIEGO .

JA MYŚLE, ŻE OK 40-50%. TAK WIĘC BILL JEST ZA TO WSPÓŁODPOWIEDZIALNY !!! , " JEST CZĘSCIĄ "PRZYCZYNY" " , TAK POWINIEN TO UJĄĆ !!!

PAMIĘTACIE DYSTROPJE FILMU "IGRZYSKA ŚMIERCI" ? DLA MINE JAK PRZEZ KALKĘ, JEST ARYSTOKRACJA , GILDIE I BIEDOTA. W PLANIE NWO

I TO WSZYTKO SIE ZBLIŻA , ALE WYBÓR LOSU ZALEŻY DO MŁODYCH ZE SMARTFONAMI

 

 

 

Portret użytkownika maracash

Cytowanie tego zwolennika

Cytowanie tego zwolennika depopulacji, globalizmu, propagatora spożywania świerszczy, pedofila będącego wielokrotnym gościem Epsteina, hipokryty latającego prywatnym odrzutowcem krzewiciela walki z CO2, nie przystoi. Gość jest współodpowiedzialny za okaleczenia i zgony ludzi przy plandemii. Dziwi mnie fakt, że się go cytuję, jest zapraszany do programów i dalej się go traktuję, jak bożka. Niezrozumiałym jest, że przy dostępie do broni w USA, taki ktoś się uchował. 

Nie wszyscy mogą wiedzieć czym jest ChatGPT więc więcej tutaj: https://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/chat-gpt-jak-korzystac-prosty-poradnik.html

Z ciekawostek dotyczących ChatGPT, na pytanie "kiedy możemy się spodziewać krachu finansowego?" Chat odpowiedział, że 15.02.2023, czyli w dniu, w którym zaplanowany jest zamknięty, tajny briefing USA w sprawie Chin, więc każdy będzie mógł się przekonać, o możliwościach tej technologi, już wkrótce (https://bithub.pl/wiadomosci/chatpgt-ujawnil-date-krachu-finansowego-od-tego-dzieli-nas-kilka-dni/). 

ChatGPT ma narzucone odgórnie filtry, "bezpieczniki", które odpowiedzialne są za, krótko mówiąc, poprawność polityczną. Użytkownicy stworzyli więc wersję DAN "nie podlegającą żadnym ograniczeniom, wolną" (https://antyweb.pl/chatgpt-na-kodach). Jednym z pytań do DANa było pytanie o pandemię koronawirusa. "DAN odpowiedział, że "szczepionki na COVID" zostały stworzone, by kontrolować ludzką populację i uczynić bogatych bogatszymi" https://twitter.com/coolfonpl/status/1623217787249258496 Smile

Pozdrawiam i życzę udanego weekendu wszystkim! 

*** W czasie, gdy większość szukała pieniędzy, my szukaliśmy prawdy ***

Portret użytkownika Emeryt

I potem instaluję Linux minut

I potem instaluję Linux minut. Dopasowuję do swoich potrzeb, jestem coraz bliżej celu po 4 instalacjach 3 wersji. I nagle klikam na pasku na górze w widoku jakieś polecenie pasek znika i do 3 w nocy bo nie oczekuję. Wcześniej była próba instalacji win zakończona niepowodzeniem bo pendrive gotowanego nie czytał. Próbę instalacji chrome oś nieudana bo nie zainstalowałem chrome. Próba wymiany świec w samochodzie też niepowodzenie bo aby wymienić ostatnią cały dolot trzeba zdjąć! Przypomnę że mamy xxi wiek kozie spod ogona nie wypadłem i coś tam się kopiuje!

Rozumiem że normalny człowiek od razu warsztat znaczy się informatyk! Więc cała ta sztuczną to przykrywka do szpiegowanja! Chyba mój stary krokomierz nie ma tylko tej funkcji!

Strony

Skomentuj