Bill Clinton znowu ma problemy z powodu śledztwa w sprawie pedofila Jeffreya Epsteina

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Wokół rodziny Clintonów znowu gęstnieje atmosfera. Najnowsze dokumenty jakie wypłynęły w sprawie znanego pedofila Jeffreya Epsteina, mogą pogrążyć Billa Clintona, byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, który miał już wcześniej rozporkowe skandale w swojej karierze politycznej. Zwykle jednak wychodził z tego obronną ręką, czy teraz będzie podobnie gdy padło na niego oskarżenie o pedofilię?

 

Jeffrey Epstein - oskarżany wielokrotnie o pedofilię i handel nieletnimi, w zeszłym roku podobno popełnił samobójstwo w swojej celi w więzieniu w Nowym Jorku. Po zaledwie miesiącu w areszcie był już martwy. Można wierzyć w różne przypadki, ale w oczywisty sposób śmierć ta wydaje się bardzo podejrzana, ponieważ Epstein mógł zagrozić wielu wpływowym osobom, które mogłyby pogrążyć oskarżenia o pedofilię. Bez wątpienia wywołał on jedną z największych afer w historii USA, w którą mogą być zamieszani liczni celebryci w tym wspomniany Bill Clinton. 

Na pokładzie prywatnego samolotu Epsteina, wyposażonego nawet w pokój z łóżkiem, aż 26 razy gościł były prezydent USA Bill Clinton. Wiadomo to, bo zachowały się dokumenty przelotów potwierdzające obecność Clintona na pokładzie. Na dodatek na początku lipca aresztowano konkubinę Epsteina, Ghislaine Maxwell, która była poszukiwana od wielu miesięcy. Zdecydowanie skomplikowało to sytuację Billa Clintona i jeśli Ghislaine nie załamie się nagle w więzieniu i nie powiesi jak jej przyjaciel, to rodzinę Clintonów i być może przy okazji Partię Demokratyczną - czeka wielki wstrząs, któy przytrafi się w samym środku prezydenckiej kampanii wyborczej w USA.

 

Teraz wyszły nowe dowody - zeznania, Virginii Giuffre, która wcześniej oskarżyła Epsteina i Maxwella o jej seksualne wykorzystywanie jej, opisała zwariowany świat zdominowanej przez seks pary już w zeznaniu z 2016 roku w sprawie cywilnej przeciwko Maxwell. Zeznanie zostało jednak opublikowane dopiero w zeszły czwartek. Giuffre zeznała, że ​​Maxwell uprawiała „ciągły” seks z dziewczynami, a niektóre mogły mieć zaledwie 15 lat.

 

Giuffre dodała, że kilkakrotnie podróżowała z tą parą do Europy i była sprzedawana bogatym i wpływowym mężczyznom, w tym księciu Andrzejowi z brytyjskiego rodu królewskiego i dawnemu prawnikowi Donalda Trumpa - Alanowi Dershowitzowi. Teraz okazało się, że w zeznaniach twierdzi ona rownież, że widziała na prywatnej wyspie Epsteina również Billa Clintona, a sam Epstein na jej pytanie co tutaj robi powiedział, że będzie mu winny przysługę. Z tego powodu dzisiaj najpopularniejszym hasztagiem na Twitterze jest #BillClintonIsAPedo 

Co więcej pojawiają się kolejne sugestie wskazujące, że Hillary Clinton, będąca Sekretarzem Stanu w administracji Prezydenta Obamy, może mieć kłopoty z powodu nacisków jakie wywierałą w sprawach o pedofilię i handel ludźmi. Jeśli świadkowie zeznający przeciwko Clintonom nie będą popełniać masowo samobójstw, co zdarza się zaskakująco często, to były Prezydent i Sekretarz Stanu USA, mogą mieć wkrótce wielkie problemy.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika S

Fantastyczne wieści na

Fantastyczne wieści na początek tygodnia Smile Oczywiście aferę Pizza Gate zna tu każdy, ale jeżeli jest ktoś nowy i zainteresowany, to polecam "Fall Cabal". Film wyjaśnia masę rzeczy, które się aktualnie dzieją.

Zobacz mój film, skopiuj, udostępniaj i pokazuj innym, jeśli sądzisz, że warto. Obudźmy jak najwięcej owiec, zanim będzie za późno ... https://ourtube.co.uk/video/27735/7---look-who-s-talking?channelName=DarthBanji

Portret użytkownika X

Nagrania z wyspy juz dawno

Nagrania z wyspy juz dawno spalone; kasa dawno transferowana na wyspy owcze; panienki odpowiednio pouczone. Za duże nazwiska w tym siedzą, by sprawa skończyła się wyrokami dla wszystkich. 

...zastanawia jedno: dlaczego pada tu nazwisko Maxwell. Tak nazywała sie także mamusia Bila Gatesa. 

Portret użytkownika baca

oj tam oj tam poedofilski

oj tam oj tam poedofilski duet dżefreja epszteina i dżislajne maksłel - dwóch agentów mosadu - nie tylko filmował seks z nieletnimi  na swojej wyspie żeby zbierać haki do kompromitowania pedofilskich elit ale także to on właśnie zapoznał Melanię z Donaldem co sprawiło że ta walka z pedofilią Trampka to zwykła lipa - to tylko skowyt "łapaj złodzieja" jaki od zawsze dla odwrócenia uwagi stosują najwięksi przestępcy...

trampek to zbrodniarz wojenny nie zapominajmy o tym, okrada Polske z naszych surowców a odkupienie dżislajne od mosadu nie jest po to aby walczyć z pedofilami tylko po to aby przejąć te haki i wykosić konkurencję trampka w nadchodzacych wyborach...

obudzcie się. to dżefrej i makłel podsunęli melanię trampkowi do łóżka a obydwa clintony byli na ich ślubie - to tylko jedna wielka pedo rodzina

fort tramp do rabunku naszych surowców to mały pikuś bo jak postawią tu fort melania to dopiero będzie się działo bo od razu zbankrutują ukraińskie burdele dla pedofili które póki co naszych polityków hakują takimi samymi taśmami bez przeszkód...

no i stąd probanderowska polityka tych wszystkich miłośników młodzieży... tych kaczyńskich, kuchcińskich i reszty antypolskiej bandy

i na tym polu trampek także chciałby przejąc rownież i te materiały...

walka o dobro dzieci i z pedofilami to ostatnie czego można się po nim spodziewać... zejdźmy na ziemię...

 

 

Portret użytkownika S

Twoja wersja ma kilka

Twoja wersja ma kilka poważnych luk.

Po pierwsze to, że Stany okradają inne państwa, to nie wina Trumpa, tylko zdrajców i skorumpowanych złodziei z tych państw. USA drenuje polskie surowce, bo pozwoliły na to gnidy, które Polacy wybierają. Twierdzisz, że Trump powinien po objęciu stołka powiedzieć: "OK. wycofujemy nasze interesy ze świata, zostawiamy wszystko co ugraliśmy. Jasne kraj zawali się w kilka miesięcy, ale hej! tak trzeba"? Takie twierdzenie jest zwyczajnie głupie z puntu widzenia polityki. Żaden polityk z IQ większym niż BLM czy Antifa nie strzeliłby sobie tak w kolano. Więc tutaj nie jest jego wina, ale nasza.

Po drugie Melania miała 28 lat gdy poznała Trumpa. Nie wiem kto ich sobie przedstawił, ale prawie 30 lat ciężko zakwalifikować jako pedofilię. Nawet jak bardzo się będziesz starać. Aha, no i Melania jako żona Trumpa nie wygląda na zaszczutą i gwałconą dziewczynkę, sprzedaną bogatemu zboczeńcowi. No sorry, ale tu się kompletnie nie klei.

Po trzecie, jeżeli Trump byłby jednak pedofilem, to byłby totalnym idiotą nagłaśniając tą sprawę i niszcząc całą znakomicie zorganizowaną i zakonspirowaną organizację, do której sam by należał. Po co wypowiedział wojnę gangowi MS13 (przemytnicy dzieci z Meksyku do USA)? Po co afera Pizza Gate? Po co zniszczył Epsteina, i ściga Alefantisa, Podestę, Giustrę czy Clintonów? Czemu za Trumpa aresztowano i zniszczono 3 razy więcej siatek handlarzy dzieci niż za rządów Bambo? Czemu doprowadził do zwolnienia założyciela i prezesa firmy ZARA, która używała dzieci do niewolniczej pracy? Czemu zniszczył handlarzy dziećmi i kobietami z NXIVM? Dlaczego udowodniono korupcję i ochronę pedofili takim ludziom jak  dyrektor oraz wice dyrektor FBI, albo dyrektor CIA i ich zwolniono? Ba, czemu w samych stanach zwolniono kilka tysięcy urzędników różnego szczebla pod zarzutami właśnie ochrony pedofilskich skandali? Strasznie dużo tego i dość poważne jak na zwykłą "zasłonę dymną". No to po prostu kompletnie bez sensu.

Po czwarte, nie wiem co masz na myśli, że to zbrodniarz wojenny? Lewaki darły pizdy, że Trump zacznie wojnę z Koreą Północną. Nie zaczął, ba doprowadził do porozumień obu Korei. Lewaki szalały, że Trump zacznie wojnę z Iranem. No na razie spokój, mniej więcej. Lewaki dostały histerii, że Trump zacznie wojnę z Chinami, wojny brak (tu może lewaki sami zjebali ogłaszając plan-demię, ale jednak). To również lewaki darły ryja, że Trump doprowadzi do III WW. Jak na razie to oni usilnie dążą do eksterminacji ludzkości, a nie Trump. Jak dla mnie to lewaki zdecydowanie wygrywają z Trumpem jako zbrodniarze.

Po ostatnie, oczywiście że Trump chciałby przejąć każde materiały pozwalające aresztować i skazać Kabałę. Trump prosił nawet (oficjalnie) Rosję i (nieoficjalnie) ich hackerów o pomoc w odzyskaniu 30 tysięcy skasowanych, pedofilskich maili Clintonowej, kompromitujących mnóstwo "wspaniałych" Demokratów. Jasne, teki i haki na wszystkich to ulubiona broń komunistów, tylko że to Demokraci są komuchami (sami z dumą o tym mówią, to nie są moje wymysły). Moim zdaniem, Trump szuka tych wszystkich dowodów, żeby ich zniszczyć a nie kontrolować.

Jeśli Trump jest taki jak ty twierdzisz, to po cholerę w ogóle poszedł na prezydenta? Czemu nie siedział zadowolony na swoich milionach, nie drenował krajów ze zdrajcami w rządach pomnażając swój majątek i nie ruchał dla zabawy dzieci? Po cholerę to wszystko by sobie rozpieprzył, gdyby był w "demokratycznej" bandzie?

Czemu działa tak dziwnie wolno? Gdyby po prostu powiedział teraz ludziom wszystko co wie, NIKT by nie uwierzył. Ludzkość ma tak wyprane mózgi, że Trump od razu skończyłby w kaftanie. Ludzie muszą najpierw sami zrozumieć jakimi bandytami są "demokraci", muszą sami się przekonać do czego oni są zdolni. Może po to Trump i Golden Dragon pozwalają na trwanie plan-demii, dzięki temu "budzi" się masa ludzi. A gdy większość świata będzie gotowa uwierzyć, dopiero wtedy będzie można zniszczyć Kabałę.

Zobacz mój film, skopiuj, udostępniaj i pokazuj innym, jeśli sądzisz, że warto. Obudźmy jak najwięcej owiec, zanim będzie za późno ... https://ourtube.co.uk/video/27735/7---look-who-s-talking?channelName=DarthBanji

Portret użytkownika Ojciec Dyrektor

Baca, od ciagłego tropienia

Baca, od ciagłego tropienia spisków porabało ci sie we łbie. Nie odrózniasz już rzeczy sensownych od bredni, cały świat stał się dla ciebie jednym wielkim spiskiem, ale tak nie jest.W tej chwili ok, 70% twoich treści ma sens, reszta to idiotyzmy. Ogarnij się.

Skomentuj