Biden otrzymał fundusze od czołowego rosyjskiego lobbysty! Krótko potem zdjął sankcje z Nord Stream 2

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Jak donosi NY Post Joe Biden i otrzymał fundusze na kampanię prezydencką, od czołowego rosyjskiego lobbysty w 2020 roku, zaledwie kilka miesięcy przed decyzją o zniesieniu sankcji nałożonych na firmę budującą rosyjski rurociąg Nord Stream 2. Gazprom i jego zachodni partnerzy dążą do ukończenia rurociągu do przesyłu gazu ziemnego pod Bałtykiem. Projekt, został już ukończony w około 95%. 

 

Joe Biden znalazł się pod ostrzałem za zniesienie sankcji nałożonych na firmę, New European Pipeline AG odpowiedzialnej za budowę Nord Stream 2 i zaprzyjaźnionego z Władimirem Putinem, byłego oficera stasi Matthiasa Warniga. Stany Zjednoczone i prezydent Donald Trump walczyli z rurociągiem przez lata, ale Biden ustąpił, rezygnując z sankcji. Tłumacząc swoją decyzję prezydent USA powiedział co następuje:  

„Jest on prawie całkowicie ukończony, numer jeden… i to nie jest tak, że mogę pozwolić Niemcom na zrobienie czegoś lub nie… Kontynuowanie i nałożenie sankcji teraz oznaczałoby, że nasze stosunki europejskie mogą przynieść skutki odwrotne do zamierzonych”.

Jest to nic innego jak ukłon w stronę Niemiec i kompletne porzucenie kwestii bezpieczeństwa energetycznego dla wschodu Europy. Okazuje się zresztą, że decyzja Bidena, mogła nastąpić również z innej przyczyny. NY Post dotarło do danych, zgodnie z którymi zaangażowany w lobbing Nord Stream 2 Richard Burt, przekazał 4000 dolarów na kampanię Bidena i 10000 dolarów na liberalny komitet polityczny Unite the Country w październiku 2020 roku. Kiedy New York Post zaczęło zadawać pytania o darowiznę i następującą po kilku miesiącach decyzję o zdjęciu sankcji, odpowiedziano im, że pieniądze zostały zwrócone.

„Kiedy Richard Burt przekazał darowiznę na rzecz Biden Victory Fund, nie potwierdził, że jest zarejestrowanym zagranicznym agentem i dlatego nie kwalifikuje się do wniesienia wkładu” - powiedział The Post rzecznik Demokratycznego Komitetu Narodowego. „Ponieważ Burt wymienił również innego pracodawcę niż w jego rejestracji [Ustawie o rejestracji agentów zagranicznych], nie został oflagowany podczas naszego procesu weryfikacji”.

Warto abyście wiedzieli, że Burt, wcześniej wspierał Republikanów, ale odwrócił się od nich w 2019 roku. Udzielił wówczas kilku wczesnych rad dla prezydenta Donalda Trumpa wliczając w to jego inauguracyjne przemówienie. Był on wówczas doradcą prezydenta Donalda Trumpa. Sytuacja uległa zmianie wówczas, gdy portal Politico natrafił na dowody, że zarabiał on setki tysięcy dolarów, dzięki promowaniu rosyjskiego gazociągu. Trump był wówczas oskarżany o bycie rosyjską marionetką, lecz biorąc pod uwagę stan mediów w USA, Joe Biden raczej nie stoi przed tym niebezpieczeństwem.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: M@tis
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki M@tisa, możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Układ jest prosty: Demokraci

Układ jest prosty: Demokraci obniżają fundusze na wojsko więc jak Demokrata wygrywa, wszystko jedno czy Bidon czy Obambo, to GRU skacze z radości. Bo zagrożenie ze strony amerykańskiej armii słabnie. I rosyjskim wojskowym są rozwiązywane ręce na handel bronią, rewolucje i zamachy stanu w trzecim świecie. Ale FSB nie skacze z radości. Bo kasa która miała iść na wojsko, idzie na obronę praw człowieka, organizacje pozarządowe i kolorowe rewolucje. A te są zagrożeniem dla FSB bo FSB odpowiada zarówno za wywiad cywilny w kraju, wywiad zagraniczny, kontrwywiad krajowy i kontrwywiad wojskowy. A więc zwycięstwo demokraty to pełne ręce roboty dla FSB.

 

Zwycięstwo Republikanina to z kolei przymykanie oczu na łamanie praw człowieka i braki w rosyjskiej demokracji. Więc FSB foruje Republikanów. Ale zwycięstwo Republikanów to zwiększanie wpływu wojska i wojskowych służb. Więc GRU po wygranej Trumpa czy innego Busha z radości skakać nie będzie.

A bajki o tajnych funduszaach, lobbystach i Russian Collusion Trumpa to tylko papka medialna dla motłochu żeby zdezorientować opinie publiczną.

 

 

Portret użytkownika j23

Ameryka haha .Byłem na

Ameryka haha .Byłem na zawodach w których startowali amerykańscy żołnierze z jednostki specjalnej stacjonującej u nas a przeciwko nim Polscy żołnierze ze zwykłej jednostki , były konkurencję , strzeleckie ,siłowe ,biegowe ,sprawnościowe itd , 12 konkurencji .Nasi żołnierze roznieśli ich w puch ,ośmieszyli , wygrali wszystkie konkurencje .Amerykańska armia niech prosi Boga aby ich nie zaatakował jakiś Wietnam lub Bangla Desh

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Ale który bidet dostał te

Ale który bidet dostał te "dotacje", bo jest ich co najmniej 8-miu :

https://thetruedefender.com/shocking-two-bidens-another-video-emerges/

Nie wiem ile jeszcze ten kiczowaty teatrzyk ma potrwać u nas, ale Trampek i przyjaciele zabierają się do roboty :

„Komputer QUANTUM jest aktywowany. Idziemy. GREENLIGHT Wojna cyfrowa.”… Q &Trump 1pm EST Pon. 31 maja na Prawdziwe Wielkie Przebudzenie

"Brać się do rzeczy. No to ruszamy." Q 13:17 EST Pon. 31 maja"

https://operationdisclosureofficial.com/2021/06/01/restored-republic-via-a-gcr-as-of-june-1-2021/

I wielki powrót Trampka się zapowiada. :

https://bencarsonteam.club/sidney-powell-second-inauguration-day-coming

No i ruchy wojsk amerykańskich w 30 krajach :

"US MILITARY w ponad 30 krajach robi ćwiczenia i szkolenia operacyjne Intensyfikuj !! 1-167 Dywizja batalionu piechoty US Army w Grecji. Ćwiczenia czołgów i trening walki naziemnej. Największe szkolenie w USA w regionie. Wiele ruchów wojskowych w UE .. W trakcie „szkolenia”. Donosi o dużej ilości amerykańskiej artylerii i amunicji stacjonującej w Słowacji i Czechach do późniejszego użytku. Saber Strike + Truth Military nie podaje prawdziwych szczegółów na temat operacji."

I takie są plany na czerwiec :

"Whiplash347 Pon. 31 maja:

1 czerwca do 5 czerwca: w tym tygodniu rozpętało się całe piekło: tamy, przewroty w wyborach, sprawa XRP Sec na skraju zakończenia, upadek BTC i nie tylko.

5 czerwca : Moi koledzy Amerykanie.

6 czerwca : WYŁĄCZENIE

10 czerwca: zaćmienie słońca „Ring Of Fire”

14 czerwca: urodziny Donalda J. Trumpa

17 czerwca: Dzień Konstytucji Stanów Zjednoczonych - Inauguracja lub inne WAŻNE WYDARZENIE."

Ciekawe ile z tego uda się zrealizować w podanych terminach? Bo przecież idziemy według PLANU...  *biggrin*

 

Portret użytkownika Maseratti

Czytam czekam te twoje

Czytam czekam te twoje komenty i czasem weryfikuje i wiesz co ? Nic się nie sprawdziło nie wiem jak możesz wierzyć w te bzdury .... Np. Ze supertrampek uratuje świat albo ze coś się dzieje pozytywnego za kotara, nic tam się nie dzieje pozytywnego wresz przeciwnie wszystko idzie zgodnie z ich planem.

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Czytam tą twoją postawę i

Czytam tą twoją postawę i widzę, że nie rozumiesz co tak naprawdę się dzieje. I niech tak zostanie.

Też chciałbym, żeby te procesy trwały krócej i już zaszły, ale to jest III-cia wojna światowa, pozakulisowa z uwagi na jej rodzaj. To są podchody i to duże. Ja relacjonuję, co znalazłem w internecie. Gdybym miał jakiś realny wpływ na to co się dzieje, to pewnie trwało by to znacznie krócej.

Poza tym, czy myślisz, że istotne informacje o przebiegu operacji (tajnych, bo aresztują ogólnoświatową mafię chazarską), będą podawane w ogólnodostępnych stronach? Raczej dezinformacja w masścieku.

Tak naprawdę przedłuża się to wszystko przez Opcję Samsona parchów: Jeżeli świat nie będzie nasz, to nie będzie niczyj. Czyli jego, z tobą włącznie, zniszczenie. Przy obecnej technice to możliwe( atom walizkowy parchów). Trucizny, opryski itd.

No i zawsze możesz się sam wykazać zdobyciem superinformacji, co tam niejawnie się dzieje. Z chęcią ja dla odmiany pomarudziłbym, że ktoś coś tam pisze, a się nie wydarzyło. Pokaż coś od siebie. Jakaś mała analiza faktów. Bo tu nikt prawdy w mediach nie chce podać, może tobie się uda.

Portret użytkownika syriues

Ciekawi mnie to,kto pompuje

Ciekawi mnie to,kto pompuje kasę w Niemcy.Te ich odkupiencze odszkodowania.ktos niezle tym manipuluje.zaden kraj nie dalby innym zlamanego grosza za nic,a tu udajacy aniolka byli gestapowcy udaja króliczka w dziurze.

Zastanawialiście się kiedyś nad tym?

Portret użytkownika Mikelis

Niemcy powinni się wstydzić!

Niemcy powinni się wstydzić! Nie dokonali żadnego zadośćuczynienia za II wojnę światową i jej późniejsze następstwa! A teraz pouczają swoje ofiary, jak mają funkcjonować w świecie czy ile mają dostać pieniędzy od tzw. unii - i to nie za darmo, rzecz jasna!

Gdybym był Niemcem, spaliłbym się po prostu ze wstydu, wiecznego wstydu... historia jest taka a nie inna. Jeśli naprawdę choć trochę Niemcy i Austriacy chcą się "wybielić", powinni odbyć międzynarodowe umartwienie, żyć w totalnej i prawdziwej ascezie, oraz naprawić swoje zbrodnie i bluźnierstwa wobec narodów i państw przezeń zniszczonych. Dlatego Polska nie może nigdy już ustąpić ws. niemieckich/austriackich [A. Hitler był de facto Austriakiem] reparacji za szkody wojenne!! Dotyczy to też innych podbitych narodów, nie tylko Europy.

Z drugiej strony Polski są Rosjanie - oni też powinni odkupić swoje zbrodnie, gwałty i zniszczenia moralne, duchowe, których się dopuścili w XX wieku.

Portret użytkownika entyr

Byli tacy co się nad tym

Byli tacy co się nad tym zastanawiali.
Doszli "oni" do wniosku, że są to ci sami co zlecili akcję, o której potem nakręcono film pod tytułem "100 000 napromieniowanych dzieci".
Łatwiej znaleźć ich można szukając w zarządach kosorcjów i koncernów sławnych z działalności w okolicach 1939-1945, ale działających do dzisiaj nawet bez zmiany nazwy. Ich działanie ma pewne charakterystyczne cechy po których da się ich działąnia zauważyć na kilkaset lat wstecz.

Portret użytkownika baca

przecież cała europa pompuje

przecież cała europa pompuje kasę w niemcy... te lidle, kauflandy, dojcze banki to macki tej ośmiornicy

na szczęście pekną bo  razem z kasą zassają też cale arabstwo i murzynów z europy oraz cały element kryminalny i socjalny z biedniejszych krajów...

jak skończą usypiać emerytów obudzą się w nowych niemczech w których do drugi będzie czarny Smile

 

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Nie tylko to, ale też ich

Nie tylko to, ale też ich wiodąca rola w Europejskim Banku Centralnym co pozwala im kreować euro z powietrza i pompować w niemieckie banki czy korporacje jednocześnie wykańczając kraje słabsze takie jak całe euro-południe. Południowcy myśleli, że zrobią Niemca w bambuko i będą się zadłużać kosztem Niemiec emitując obligacje jadące na strefie euro, a tu figa z wurstem. A nasz Mateuszek i Jareczek to nawet nikogo nie będzie próbował wykiwać, tylko kupi kurwa dług Grecji w pakiecie ze szczepionkami.

Strony

Skomentuj