Białoruski opozycjonista twierdzi, że Aleksander Łukaszenko jest w stanie krytycznym w szpitalu w Moskwie

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Aleksander Łukaszenko, wieloletni prezydent Białorusi, znalazł się w centrum uwagi medialnej, gdy pojawiły się informacje o jego stanie zdrowia zaczęły pojawiać się w doniesieniach z różnych źródeł. Walery Czepkajło, lider opozycji białoruskiej, zasugerował, że Łukaszenko został przewieziony do Centralnego Szpitala Klinicznego w Moskwie w stanie krytycznym po spotkaniu z rosyjskim prezydentem Władimirem Putinem​.

 

 

Łukaszenko, którego ostatnie publiczne wystąpienie miało miejsce podczas obchodów Dnia Zwycięstwa 9 maja, zniknął z przestrzeni publicznej na pewien czas, co wywołało spekulacje na temat jego zdrowia. Niezależni dziennikarze donoszą, że 13 maja konwój Łukaszenki przybył do Republikańskiego Centrum Medycyny Klinicznej Administracji Prezydenta w Moskwie.

 

Pogłoski o chorobie Łukaszenki skłoniły liderkę opozycji białoruskiej, Swiatłanę Cichanouską, do stwierdzenia, że opozycja powinna być "dobrze przygotowana na każdy scenariusz"​.

 

23 maja Łukaszenko ogłosił, że był nieobecny w przestrzeni publicznej z powodu choroby, ale nie zamierza umierać​. Informacje te zostały potwierdzone przez prezydenta Białorusi, który pojawił się publicznie i odrzucił plotki, że jest poważnie chory, mówiąc urzędnikom: "Nie zamierzam umrzeć, panowie"​.

 

Łukaszenko, który wyglądał na zmęczonego i nieco niestabilnego podczas parady wojskowej w Moskwie 9 maja, powiedział na spotkaniu dotyczącym problemów zdrowotnych, że cierpiał na adenowirusa, który jest zwykłym wirusem przeziębienia. Stwierdził również, że choć zazwyczaj potrzeba trzech dni na wyzdrowienie z takiego wirusa, był zbyt zajęty, aby od razu wziąć wolne​.

 

W międzyczasie biuro Łukaszenki nie wydało żadnych komentarzy na temat jego zdrowia​. Sytuacja zdrowotna Łukaszenki pozostaje niejasna, a informacje z różnych źródeł wymagają dalszego potwierdzenia.

 

Nieoficjalnie pojawiają się sugestie, że białoruski dyktator mógł zostać otruty a po jego śmierci Moskwa może osadzić na jego miejsce jakiegoś swojego figuranta. PRowadzi to do konkluzji, że koniec ery Łukaszenki będzie oznaczał dla Polski znaczne pogorszenie oi tak bardzo złych relacji dyplomatycznych.

Ocena: 

4
Średnio: 3.3 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Medium

Aleksander Łukaszenko na

Aleksander Łukaszenko na pewno był w szpitalu i dał temu wyraz w poniższym wideo:

"Сжав зубы, терпели!" // За что Лукашенко отчитал медиков?

["Zagryzając zęby wytrzymywali!" // Za co Łukaszenko raportował medyków?] 

Poniższe wideo w połowie, czyli ponad godzinę, dotyczy zintensyfikowanego nalotu na białoruskich medyków i cały białoruski resort zdrowia. Oto jakie wrażenia wyniósł Aleksander Łukaszenko ze swojego pobytu w szpitalu Biggrin

Rozdrażniło go, że przy nim ganiali, ale inni, zwykli ludzie mają nieraz proste problemy, albo stoją, jak my, w długich kolejkach do specjalistów. Że bałagan w szpitalach, że trawa nieprzystrzyżona, że bramy nie pomalowane... Ot i tak wygląda wdzięczność prezydenta Wink

Ale pożytek z tego będzie dla całego narodu.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

"Płaskoziemcy łączą wysiłki  na całej kuli  Ziemskiej"  - znalezione w sieci xD

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Ale jak zwykle trzeba

Ale jak zwykle trzeba sprostować dezinformację. Posłużę się cytatem:

"Podczas gdy ich broń konwencjonalna zawodzi, KM przeprowadziła również masową operację szantażu nuklearnego na Białorusi przy użyciu fałszywych wiadomości. Według źródeł Mossadu prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenko został „uderzony tą samą bronią elektromagnetyczną, co [prezydent Turcji Recep] Erdogan i [prezydent Meksyku Lopez] Obrador”. Następnie próbowano wykorzystać fałszywego Łukaszenkę, aby powiedzieć coś w stylu: „Kraje powinny zawrzeć sojusz między Białorusią a Rosją, to wszystko: broń nuklearna będzie dla wszystkich”. Artykuł „Prawdy”, w którym o tym mówi, pojawia się w ukraińskim internecie i nie jest oryginałem z Rosji.

https://www.pravda.com.ua/eng/news/2023/05/28/7404233/

Strona propagandowa Mossadu Debka zacytowała następnie byłego prezydenta Rosji Dmitrija Miedwiediewa, który powiedział: „Jeśli chodzi o broń nuklearną, konieczne będzie uderzenie wyprzedzające”.

Chociaż zostały one usunięte z Internetu, widzieliśmy zdjęcia Miedwiediewa wykonującego szatański gest ręką. Wygląda na to, że teraz otrzymuje rozkaz rozpoczęcia długo oczekiwanego Armagedonu uderzeniem nuklearnym KM, które zamierza zadać „kontrolowanej przez Rosję Białorusi”.

https://www.debka.com/medvedev-in-a-nuclear-war-a-pre-emptive-strike-is-the-rule/

Wszystko to jest dezinformacją KM i, jak potwierdzają nasze źródła w FSB, nie będzie ataku nuklearnego z Białorusi.

Innymi słowy, jest to po prostu szantaż nuklearny w celu wyłudzenia funduszy od US INC. To tylko blef, ponieważ XM doskonale wie, że pierwsze mega-bomby uderzą w ich kwatery główne w Genewie, Nowym Jorku i Tel Awiwie, jeśli spróbują rozpocząć wojnę nuklearną.

Słyszymy również, że w Rosji trwa wielkie oczyszczanie XM. Dlatego rosyjski minister obrony Siergiej Szojgu powiedział: „Dzisiaj stoimy w obliczu kolektywnego Zachodu, który faktycznie prowadzi niewypowiedzianą wojnę z naszymi krajami”.

https://tass.com/defense/1622791

Wydaje się, że de facto nowym przywódcą kraju jest rosyjski premier Michaił Miszustin. Właśnie przewodził rosyjskiej delegacji wysokiego szczebla w rozmowach z chińskim prezydentem Xi Jinpingiem i chińskim premierem Li Qiangiem."

https://tass.com/pressreview/1622679   

Stąd :   https://kochanezdrowie.blogspot.com/2023/05/benjamin-fulford-29052023-ostatnie.html

Najciekawszy jest ostatni akapit. Czyli nawet nie Putin rządzi już.

Hmmm, A co to dla nas oznacza, kiedy 3000 czołgów wyjechało z magazynów i są transportowane "na zachód"?

Portret użytkownika inzynier magister

chyba ukraińscy rozpoczęli

chyba ukraińscy rozpoczęli ofensywę !!!

28 MAJ: WALIMY WSZYSTKIM! Ukraińcy Prowadzą SZEROKĄ NAWAŁĘ | Wojna w Ukrainie Wyjaśniona

https://youtu.be/1lBj0FFJbfc

No to chyba możemy już mówić, że kontrofensywa zaporoska stała się faktem. Dla mnie ostatnie wydarzenia uklarowały się właśnie w logiczny plan: Faza 1: Zaciętą obroną Bachmutu wykrwawić najlepsze ruskie oddziały, czyli Grupę Wagnera. (zakończone) Faza 2: Kontratakami pod Bachmutem i rajdem w obwodzie biełgorodzkim ściągnąć uwagę i rezerwy Ruskich z południowego frontu. (zakończone) Faza 3: Liczne i precyzyjne ataki na koncentracje wojsk i zaplecze logistyczne Moskali, by zachwiać w posadach obronę Zaporoża. (w toku)

Niech ma nas w swojej opiece Jezus Chrystus Pan i Zbawiciel !

EKSPLOZJE W BAZACH OKUPANTÓW - Celem były składy sprzętu i amunicji

https://youtu.be/BAxqzSjKijQ

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika axell69

Mam  dla ciebie  homusiu

Mam  dla ciebie  homusiu inszynieryjny  nadal złe  wiadomości  , ofensywy  nie budziet bo reżim kijowski  nie ma czym   to jedno  a drugie rosja jest  już gotowa nawet na uderzenie  NATO , gotowy  na krótką  czytanke ??  

Rosja pokonuje Ukrainę z jedną ręką związaną za plecami

Rosja jest teraz przygotowana na bezpośrednią interwencję NATO w tej wojnie

(...)

Moim zdaniem sprawa mówi sama za siebie: ukraińskie „kontrofensywy” doprowadziły do ​​niemal całkowitego rozpadu armii, które je rozpoczęły, o czym świadczą dziesiątki przerażających filmów cmentarnych, które pojawiły się w ostatnich miesiącach.

W międzyczasie Rosjanie przygotowują ponad 300 000 efektywnych wyciągniętych z ich ogromnej puli rezerwowej – być może nawet 500 000 łącznie.

Wycofali wiele swoich najwybitniejszych jednostek z kampanii wiosenno-letniej w rejonie Donbasu/Azowa.

(...) Jeszcze bardziej niepokojące dla planistów wojennych NATO/AFU jest to, że dzięki niedawnym „wyciekom” danych wywiadowczych wszyscy teraz wiedzą, że Rosjanie blokują amunicję naprowadzaną przez GPS USA/NATO za pośrednictwem ECM, a także zestrzeliwują rakiety HIMARS i pociski HARMS z każdym -zwiększenie regularności.

(...) 

Oczywiście istnieje praktycznie ZEROWA szansa, że ​​kierowana przez USA „koalicja chętnych” pokona Rosjan w konwencjonalnej wojnie na Ukrainie.

Oni po prostu NIE mają środków, aby prowadzić konflikt o wysokiej intensywności przeciwko Rosji.

cały tekst  w  https://imetatronink.substack.com/p/volodymyr-oleksandrovychs-last-dance

 

 

"Płaskoziemcy łączą wysiłki  na całej kuli  Ziemskiej"  - znalezione w sieci xD

Portret użytkownika drako_tr

Faza 1: Zaciętą obroną

Faza 1: Zaciętą obroną Bachmutu wykrwawić najlepsze ruskie oddziały"... Bachmut zdobyli Wagnerowcy, zbieranina niewyszkolonych kryminalistów... najlepsze wojsko, dopiero tam weszło.

Faza 2: Kontratakami pod Bachmutem i rajdem w obwodzie biełgorodzkim ... tam już nie ma żadnych kontrataków, bo maszynka do mięsa zmieliła wszystko, co miała zmielić...a ten Twój rajd na cywili, to kompletna porażka, ukazująca tylko, w jak fatalnym stanie jest Ukraińska Armia, zostali w niej tylko najemnicy.

Skoro  w 1 i 2 punkcie popełniłeś błędy, to jaki będzie wynik?...chyba chujowy...co nie? 

 

Faza 3 - kapitulacja Banderlandu, która spowoduje taki skowyt Murikańskiego rządu, że najprawdopodobniej zostaną wycelowane w Ukrainę, Polskę i Finlandię demokratyczne głowice jądrowe, niosące wolność...wtedy będziesz mógł zacząć odmawiać zdrowaśki, obyś zdążył wyklepać choć jedną...

 

Portret użytkownika spokoluz

podeprzyj te wieści jakimś

podeprzyj te wieści jakimś linkiem ale nie szundowym czy ścirwomendiów ale tym od pirogiżyna  bo popierdolić głupoty każdy może. obserwuję usrański kanał i jakoś nawet usrańcy nie zająkneli się , żeby onuce spierdalały przed kokainową bandą a wręcz odwrotnie - cały czas pisali jak to kokaina dzień za dniem traci teren miasta.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika drako_tr

Bosze...kiedy Ty bidulko

Bosze...kiedy Ty bidulko ogarniesz, że Jewgienij Prigożyn zastosował właśnie podstawowe wojenne prawidło - "Udawaj ,że jesteś słaby, kiedy jesteś silny, i że jesteś silny kiedy jesteś słaby". Zełenski doskonale o tym wie i wysyła Ukraińców na pewną śmierć...nie wiem, kto wymyślił taki scenariusz, ale wiem, że kolejnymi do wyrżnięcia są Polacy....nie zauważyłeś, jak parchy z Nowogrodzkiej dwoją się i troją, by doprowadzić do wojny? - już oficjalnie już pokazują, co nas czeka:

Czy na pewno chcesz tam być

Zdjęcie

Strony

Skomentuj