Białorusini poszukują meteorytu, który spadł kilka dni temu

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Na terenie wioski Małyje Szczitniki (oryg. Малые Щитники) w obwodzie brzeskim kamera monitorująca zarejestrowała przelot jasnej kuli ognia.

 

Niezwykłe zjawisko miało miejsce w nocy 7 stycznia br. O zdarzeniu informuje portal Zarya.by. Przelot obiektu obserwowało co najmniej kilku świadków w regionie Prużan i Berezy.

 

Jeden z obserwatorów powiedział, że widział świecący obiekt przez około trzy sekundy, a nieco później usłyszała głośny dźwięk, który trwał nie dłużej niż minutę.

 

Według niektórych informacji, bolid zniknął nad terenem, który znajduje się pomiędzy miastami Prużany i Bereza.

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Kwazar

Swoją drogą razu pewnego w

Swoją drogą razu pewnego w nocy też widziałem obiekt ponad warstwą chmur jak śmignął świecąc na zielono po niebie.Szybkość była oszałamiająca, obiekt duży bo świecił ....na zielono...jak meteor a akurat ja trzeźwy jak sam pan Bog przykazał więc, wiem co mówię.No i co ? No i nic ! Widać mamy za mało kamer monitorujących.No i ...Tak więc śmignął i tyle go widziałem... i też żadnego Polroswell nie będzie a śmignął i świecil że mówię wam.

Portret użytkownika Kwazar

Na moje oko, to ten meteor

Na moje oko, to ten meteor leciał zbyt szybko i prostopadle do ziemi.Zanim spadł to jeszcze po trajektorii sądząc, nie wiadomo gdzie dokładnie.Może bardzo, bardzo daleko i zdążył się doszczętnie wypalić.Niestety żadnego białoroswell nie będzie a szkoda.

Skomentuj