BIałoruscy żołnierze szkolą się w Rosji na wojnę przeciwko zachodowi

Kategorie: 

Źródło: zmianynaziemi

W ostatnich dniach pojawiły się informacje, że białoruscy żołnierze są przeszkoleni w Rosji w kontekście doświadczeń wynikających z wojny Rosji przeciwko Ukrainie. Ten rozwój wydarzeń ma istotne implikacje zarówno dla bezpieczeństwa regionalnego, jak i dla dalszego przebiegu konfliktu ukraińskiego.

 

Przeszkolenie białoruskich żołnierzy w Rosji odbywa się w czasie, gdy relacje między Białorusią a Rosją są coraz bliższe, szczególnie w kontekście wspólnego stanowiska wobec Ukrainy. Rosja, angażując Białoruś w swoje działania wojskowe, może dążyć do zwiększenia swojego wpływu w regionie, a także do wykorzystania Białorusi jako dodatkowego frontu w konflikcie z Ukrainą.

 

Przeszkolenie białoruskich sił zbrojnych przez Rosję może prowadzić do dalszej destabilizacji regionu. Może to także oznaczać, że Białoruś może zostać w przyszłości wykorzystana jako platforma do dodatkowych działań wojskowych przeciwko Ukrainie, co skomplikowałoby sytuację bezpieczeństwa w regionie.

 

Możliwe zwiększenie roli Białorusi w konflikcie ukraińskim wywołuje obawy międzynarodowe. Kraje sąsiednie, w tym kraje bałtyckie i Polska, mogą odczuwać zwiększone napięcie i konieczność wzmocnienia własnych działań obronnych. Ponadto, dalsza integracja wojskowa Białorusi z Rosją może prowadzić do zaostrzenia sankcji i izolacji międzynarodowej obu krajów.

 

Zwiększenie zaangażowania Białorusi w konflikt ukraiński poprzez współpracę wojskową z Rosją może wpłynąć na dynamikę tego konfliktu. Może to zwiększyć presję na Ukrainę i wymusić zmiany w jej strategii obronnej, a także zmusić międzynarodową społeczność do ponownej oceny swojego wsparcia dla Ukrainy.

 

Długoterminowe konsekwencje tej współpracy mogą być znaczące zarówno dla Białorusi, jak i dla całego regionu. Możliwa większa zależność Białorusi od Rosji w sferze wojskowej może prowadzić do utraty jej suwerenności i dalszej eskalacji napięć regionalnych.

 

Przeszkolenie białoruskich żołnierzy w Rosji jest ważnym wydarzeniem, które ma znaczący wpływ na bezpieczeństwo regionalne i przebieg konfliktu ukraińskiego. Wymaga to bacznej obserwacji i odpowiedzi ze strony społeczności międzynarodowej, mającej na celu zapewnienie stabilności i bezpieczeństwa w regionie.

Ocena: 

2
Średnio: 2 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Fakty

Bo chcą swój kraj sprzedać  -

Bo chcą swój kraj sprzedać  - sprywatyzować zachodowi za 1 dolara czy 1 euro,  tak ma sie poparcie zachodu aby przejąć władze w swoim kraju, aby go  zniszczyć a ludzi na bruk wyrzucić , a potem w nim agencje towarzyskie zrobić , na tym polega demokracja zachodu , a i jeszcze deficyt gospodarczy ma być  w takiej samej skali jak w USA :

https://www.usdebtclock.org/

Portret użytkownika ba19

 

 

Ja to się nie dziwie , a kto zrobił Pomarańczową rewoltę na Ukrainie ? i taką samą próbowali zrobić  na Białorusi , ze aż musieli od Rosji dla swojego "bezpieczeństwa " przyjąć broń taktyczną atomową , przecież w mediach nie raz się wypowiadali generałowie zachodni ze po Ukrainie kolej na Białoruś , małymi krokami państwa zachodnie zdobywają cały świat okrążając Rosję i budują tam swoje bazy wojskowe , kto by pomyślał 30 lat temu ze w byłych krajach RWPG będą wojska USA  - NATO , przecież jak Rosja się wycofała z tych krajów to, pod warunkiem, ze miała być to strefa buforowa i nie miało tam być baz z NATO i co jest teraz , kto zmierza do III wojny światowej ? Skoro Zachód mówi ze są demokracją, to jak wytłumaczyć, ze na Ukrainie tylko 15 % popiera chuntę Kijowską i ich rząd ,bo przechód prze do wojny z Rosją !

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/na-ukrainie-narasta-frustracja-i-niech%C4%99%C4%87-do-centralnych-w%C5%82adz-w-armii-jeszcze-wi%C4%99ksza-n...

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika ba19

Wystarczy przeczytać ten

Wystarczy przeczytać ten artykuł aby wiedzieć, ze to co dzieje się na Ukrainie jest 100 x gorsze od tego co działo się w faszystowskich Niemiec , bo Niemcy popierały swojego Hitlerka i  z radością wszyscy szli na wojnę z całym światem, ale tak nie jest na Ukrainie,  tam tylko 15 % popiera rząd i armię Ukraińską  a to dowodzi , ze Ukraina jest100 x w gorszym miejscu niż faszystowskie Niemcy :

Na Ukrainie narasta frustracja i niechęć do centralnych władz. W armii jeszcze większa, niż w całym społeczeństwie

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/na-ukrainie-narasta-frustracja-i-niech%C4%99%C4%87-do-centralnych-w%C5%82adz-w-armii-jeszcze-wi%C4%99ksza-n...

Na Ukrainie władza jest w gorszym stanie niż w faszystowskich Niemcy , tylko patrzeć jak armia Ukrainy odwróci lufy w innym kierunku , bo widzi , ze Rząd na Ukrainie chcą armię - naród  zgładzić , bo te rządy reprezentuje interesy korporacji zachodnich a nie narodu Ukraińskiego ;

Mateusza 24: 22  Doprawdy, gdyby owe dni nie zostały skrócone, nie byłoby wybawione żadne ciało; ale ze względu

Portret użytkownika spokoluz

Adminie - a może artykuł o

Adminie - a może artykuł o tym jak z polińskiej armii żołnierze spier...ają !?  Miała być armia 350 tysi a tu ludziska kwitami rzucają i mają w dupie ten burdel pod rozkazami usrańcuf.

A komu tak żal dupę ściska , że białorusini bedą wyszkoleni zgodnie z najnowszymi rozwiązaniami na nowoczesnym polu walki.

Białorusini mają rozstawione taktyczne jądrówki otrzymane z kacapii i je obsługują a co w polinie słychać ? A jaką nowoczesną broń średniego czy dalekiego zasięgu otrzymali czy kupili dla wujska pulskiego ? 

Nasze szweje biegają na ćwiczeniach zgodnie zez natofskimi standardami - tak też szkolili ulandczykuf i co - poszli na front wschodni i kacapy wybili ich do nogi.

Elita armii ulandu w 2022r 600 tysi chłopa wyszkolona ze standardami nato - dziś zostało z nich 10% ( sztabowcy i zaopatrzenie tyłów ) .

Ktoś podliczył nekrologi z neta na ulandzie - wyszło mu 508 tysi a ilość kart telefonicznych , które zamilkły na wschodzie  - ponad 400 tysi ( nie każdy szwej miał telefon ).

To zasięgnięte z sieci - o co zahut walczy siłą roboczą ulandu :

Pod względem zasobów naturalnych Ukraina (z wyłączeniem terytoriów Federacji Rosyjskiej) zajmuje:

1. miejsce w Europie pod względem rozpoznanych zasobów eksploatacyjnych rud uranu;
2 miejsce w Europie, 10 miejsce na świecie pod względem zasobów rud tytanu;
2. miejsce na świecie pod względem zbadanych zasobów rud manganu (2,3 mld ton, czyli 12% światowych zasobów);
2. miejsce na świecie pod względem zasobów rudy żelaza (30 miliardów ton);
2. miejsce w Europie pod względem zasobów rudy rtęci;
4. miejsce na świecie pod względem całkowitej wartości zasobów naturalnych;
7 miejsce na świecie pod względem zasobów węgla (33,9 mld ton )

Utopili tam setki miliardów dulcóf ale to powyżej razem liczone jest w setkach trylionów dulcóf.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika dobra rada

"A jaką nowoczesną broń

"A jaką nowoczesną broń średniego czy dalekiego zasięgu otrzymali czy kupili dla wujska pulskiego ? "

Dostaną od upainy widły i siekiery, bo nic innego już nie zostało. To taka powtórka z historii, kiedy wysyłali tzw palowników przeciwko nowocześnie jak na owe czasy uzbrojonej armii. 

Portret użytkownika spokoluz

Admini są super - wykasowali

Admini są super - wykasowali już 25 plusów - obserwuję to i co coś podskoczy w górę to wykasują - najpierw do 15 , potem do 13 a teraz do 10 ale minusy idą w górę bez kasowania .

Taka to jest niezależność zjebanej wierchuszki z magiszterenko na czele na znz - ale prawda zawsze się sama obroni bez waszej zawszałej działalności prokurweskiej plitycznie poprawnej piepszonej psełdoprawdzie. Walcie się admini bo jesteście lachomatem usrańcoisrelitów.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Skomentuj