Bezczelność prezydenta Zelenskiego w Polsce

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Jak wiadomo ukraiński prezydent Wołodymir Zelenski zamiast okazać wdzięczność za pomoc Polski i Polaków od momentu rozpoczęcia wojny Rosji z Ukrainą, zaatakował Polskę nazywając nasz kraj na forum ONZ współpracownikiem Władimira Putina. Tym samym rusofobi z PiS rozpłaszczeni przed Ukrainą jako jej zadeklarowani słudzy, zostali oficjalnie nazwani współpracownikami Rosji w kontekście chęci obrony polskiego rolnictwa przed zalewem taniego nie spełniającego unijnych norm zboża. Co ciekawe po tym gdy Zelenski nawymyślał Polakom w Nowym Jorku, przyleciał sobie do Polski, do Rzeszowa, wsiadł w samochód i pojechał do Lublina gdzie wręczał medale jakimś polskim wolontariuszom z wojny ukraińskiej - polskie władze były zaskoczone.

 

Zelenski zażądał zmiany polskiego stanowiska aby chronić nasz rodzimy rynek rolny i rolników, którzy w przeciwieństwie do działających na Ukrainie zagranicznych korporacji rolnych, muszą spełniać coraz bardziej szalone normy UE, z koniecznością fotografowania gówna na polu włącznie. Do czasu spełnienia jego żądań Polska została przez Ukrainę pozwana do WTO. Najwyraźniej Ukraińcy uznali, że Polakami można pomiatać do woli o ile ma się dobre relacje z Amerykanami, którzy każą im zachowywać się w określony sposób.

Najlepiej oddaje to bezczelna postawa Zelenskiego, który zamiast do Berlina przyleciał sobie w drodze powrotnej z ONZ do Rzeszowa, po czym niczym prezydent Polski wsiadł do limuzyny i pojechał sobie do Lublina wręczać ordery bez uzgodnieia tego ze stroną polską. Zaskoczyło to polskie władze, bo skonfliktowany z nimi od niedawna prezydent sąsiedniego kraju demonstracyjnie zachowuje się jakby to on był prezydentem. Czyżby traktował Rzeszów i Lublin jako obszary Zakerzonia należne Ukrainie i dlatego czuje się tam jak u siebie?

Na dodatek nieszczęśliwie zakochany w Zelenskim polski prezydent Duda wygłosił w wywiadzie telewizyjnym opinię, w której zasugerował, że Zelenski to dobry chłop tylko trochę narwany i oświadczył, że kwestia ukraińskiego zboża zostanie wkrótce rozwiązana, a Ukraińcy są niewinni temu konfliktowi i wezwał, żeby dalej ich kochać i wspierać gorliwie w czasie ich pobytu w Polsce.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Orzeł Biały

Czyja jest Ukraina

Czyja jest Ukraina

1) - Kernel Holding S.A., 582 062 ha, Inerco Trade S.a 
Spółka ukraińsko-szwajcarska (zarejestrowana w Luksemburgu) oraz 
15 spółek zależnych - przechowywanie, przeładunki, transport
2) - UkrLandFarming, 670 000 ha (zarejestrowany na Cyprze)
Spółki zależne - AvangardCo Investments Public Limited, 
LLC Imperowo Foods (produkcja i przetwórstwo jaj ok. 6 milionów dziennie)
3) - MHP S.E., 360 238 ha (Cypr)
2 spółki zależne - produkcja drobiu i przetwórstwo mięsa
4) - TNA Corporate Solutions LLC, 295 624 ha (USA) Firma krzak
5) - NCH Capital, 290 749 ha (USA) amerykańskie fundusze inwestycyjne,
spółki kapitałowe, agrobiznes, nieruchoości, papiery wartościowe.
6) - Astarta Holding N.V., 264 270 ha (Holandia) produkcja cukru
7) - Industrial Milk Company (IMC) S.A., 218 138 ha (Luksemburg) 
Najwyższe zbiory zbóż i roślin oleistych w historii - 2023
Dirol - PIF Saudi, 228 654 ha (Arabia Saudyjska) 
Fundusz majątkowy króla Arabi Saudyjskiej.
9) - Agroton Public Limited, 120 000 ha (Cypr)
14 podmiotów zależnych - rolnictwo i rybołóstwo, produkcja zbóż, hodowla zwierząt, 
ponadto piekarnie, produkcja serów i makaronów.
10) - Nibulon, 82 500 ha (Ukraina) produkcja zbóż i kukurydzy, 
jako jedyna firma posiada stocznię i flotę statków transportowych.

Ale na deser jeszcze to

Chevron Corporation – amerykańska korporacja branży energetycznej, 
podpisała umowę z ukrainą na 50 lat wydobycia gazu i ropy
Shell plc – brytyjski koncern petrochemiczny- działa na ukrainie 
Amerykański gigant naftowy Exxon Mobil- działa na ukrainie 

Nie zapominajmy, że na wschodzie Ukrainy jest wojna i nie dziwi już, że Amerykanie tracą przez tą wojnę ogromne pieniądze, to samo Anglicy, więc gdy Ameryka wezwała do zniszczenia Rosji to wiedziała po co to robi, żeby odzyskać kontrolę nad wschodnimi zasobami bo straty z braku wydobycia ropy i gazu nie są małe. Niewiele wiemy bo to wciąż informacje z 20 ręki, ale daje to wyobrażenie o interesach, przez które ta wojna się toczy. Pytanie tylko dlaczego politycy wciąż upierali się, że Ukraina walczy w naszym interesie, skoro ewidentnie nie jest i nigdy nie była to nasza wojna. Straszenie Rosją miało swój cel, wprowadzono otwarcie granicy z Ukrainą, zamknięto Polakom usta na krytykę takiej polityki, sprowadzono wojska amerykańskie w liczbie ........, straszenie wojną z Rosją i jednostronna przyjaźń polityków polskich z bander synami. Czego politycy spodziewali się po Ukraińcach nie wiadomo, ale czego spodziewają się po Amerykanach, to już tajemnica.

 

 

Portret użytkownika Szkarłatny

poliniacy to jednak bardzo

poliniacy to jednak bardzo odmóżdżony naród. Ani jeden nie zadał podstawowego pytania które powinno paść przy okazji zalewania Polski i jewrokołchozu upadlińskimi produktami rolnymi - jaki kraj targany wojną może pochwalić się nadwyżką produkcji żywności? upadlińska pseudo wojna to tylko sraczka mendialna której jednym z celów od samego początku było zniszczenie polskiego rolnictwa i okupacja terenów Polski do których banderlandzka padlina roszczy sobie prawo. Trzeba wykopać to bandrlandzkie ścierwo wraz z ich "polskimi" agentami z pis'du z Polski jak najszybciej bo gotowe zrobić jakiś "przewrót"

Portret użytkownika spokoluz

Nie tak do końca - 3 tylko 3

Nie tak do końca - 3 tylko 3 usmanśkie firmy mają na ulandzie razem ponad 17 MILIONÓW hektarów ziemi uprawnej nabytej po 2014 za drobne to tyle co wszyscy rolnicy z włoch. Ile jeszce mają inne podnioty nie mam danych.

Teraz pomyśl - komu zależy na opierdoleniu plonów - żałosnemu czy jankesom !? żałosny to pacynka.

To jankesi upierdalają naszych rolników tym co zbierają na ulandzie - otwórz oczy , popatrz , poszukaj a zdziwienie rozpierdoli ci łeb. To nie są plony z ulandu ale od usmanii z ziemi ulandowskiej. Nie ten kto orze  i zbiera jest właścicielem plonów a ten , kto jest zleceniodawcą zasiewów , obróbki i zbiorów. Ukraińcy tylko przy tym zapierdalają za drobne z chemią nielegalną w UE a kokosy biorą usrańcy.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika Lommmo

Admin się tak odpalił przeciw

Admin się tak odpalił przeciw Żełeńskiemu jakby też był zawiedziony że mariaż polsko-ukraiński nie wypalił.  Od lat miałem kontakty czy czytywałem ukraińskie fora i zawsze widziałem  pewne lekceważenie  Lachów  a nie wpatrzenie się w Polskę jął w obrazek. Polska mimo wysiłków  gospodarczych  a głównie  propagandowych nie ma zbyt wielkiego poważania na Ukrainie bo po prostu  nie jest to przynajmniej w sterotypie topowy kraj I wszego świata  jął Ukraincy  postrzegają Niemcy.  Żełeński jął na Żydka i tak uczciwy chłop bo nie chce  mieć z Polską  układów  to nie zawraca gitary fałszywymi uprzejmosciami z oficjelami. Podziękował tylko wolontariuszom przecież  co tu jest bezczelnego. Sprawa  że zbożem  spadła Ukrainie  jak z nieba bo pod tym marnym pretekstem mogą zerwać  z Polską  która im nie pasuje wobec wielkiej  akcji polityczno-gospodarczego zaangażowania  sie Niemiec  w tamtym kierunku.  Nie da się wykluczyć że ukraiński wywiad jednak rzeczywiście  trafił na jakieś szczątkowe bo szczątkowe  informacje  z początku wojny kiedy to udział Polski i Węgier  w odzyskaniu pewnych ziem nie był fantastyką. 

Portret użytkownika maracash

No cóż - mokry, ukraiński sen

No cóż - mokry, ukraiński sen większości ukrofili dobiegł końca Biggrin ...teraz przyszedł czas wyprać ubrudzone majty a po wszystkim pozostanie jedynie wstyd i zażenowanie Biggrin .

Nawet Andrzej D. ps. "Dudu" jest jakiś taki zniesmaczony...zapewne, jak nigdy, odbija mu się członkiem Żeleńskiego...

Przeczesując ostatnio internet i patrząc na komentarze, zauważyłem prawdziwy wysyp tekstów typu "już nie wspieram Ukraińców" czy "od dziś jestem przeciwny pomocy Ukrainie" - widząc to, przyznam się szczerzę, że śmiech mnie potworny ogarnia i zapytać przewrotnie rodaków chciałem - co to się stanęłooooo?  ROFL .

 

*** W czasie, gdy większość szukała pieniędzy, my szukaliśmy prawdy ***

Portret użytkownika spokoluz

W telawiwizorze powiedzieli

W telawiwizorze powiedzieli to zauważyli. Przerażające ( normalne dla iq10 ) jest to , że za nich myśli telawiwizor.

Jak telawiwizor powie , że zamordownik na ryj - to założą zamordownik na ryj.

Przed 1989r wrogiem w telawiwizorze była syfiasta zafajdana usmania a po dojściu trzody do koryta po 1989r wrogiem w telawiwizorze są kacapy.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika Lucek Wąchozlewski

A co to zmienia? Jak

A co to zmienia? Jak pójdziesz i dasz nieważn to też mogą zrobić co chcą, tak samo jak zagłosujesz to też nie ma żadnego znaczenia bo te wybory to jest jeden wielki kant od początku 3 RP wybory są sterowane, fałszowane, ale odgrywany jest teatrzyk. Ludzie weźcie naprawdę się już w końcu ogarnijcie!

Lucek Wąchozlewski

Portret użytkownika Endymion

Byłem dwa razy w komisji

Byłem dwa razy w komisji wyborczej, chyba to było za czasów SLD i Kwacha. Liczyłem te głosy, po liczeniu przewodniczący wyprosił wszystkich z komisji. Młody byłem i nie kumalem o co chodziło. Najlepszym sposobem jest zrobienie z głosu ważnego nieważnym.  Na karcie wyborczej dodajesz koleny "x" i już głos jest nieważny! W tamtym czasie była taka kontrola nad liczeniem głosów, że mógłbym podetrzeć sobie tyłek taką kartą i nikt by nie zauważył. 

Z tego powodu powstali mężowie zaufania, jaja w ch.j, ściema na maksa, siedzą sobie i patrzą tylko na to, czy ktoś karty do głosowania nie wynosi.  Nie znam się na nomenklaturze, ale to była komisja rejonowai głosy zostały zawiezione do komisji obwodowej. Znalazlem się tam, ale nie wiem dlaczego, chyba musiało być jakieś kworum, albo tylko ja byłem samochodem.. nie pamiętam. Pamiętam tylko tyle, że wiele lat temu jako zwykły członek komisji wyborczej mógłbym sfałszować wybory, ja który nie myślałem nawet o tym, a jeżeli nad tym pracują całe sztaby?

Obecna wersja wyborów, to jest jeden wielki wałek. Banki nie są idealne, ale lepiej potrafią zabezpieczać klientów niż rząd. Profil zaufany jest bardzo dobry i tak powinno odbywać się głosowanie, ale elektorat PiSu jest w kościele, gdzie nie ma ogrzewania, o WI-FI marzą męskie prostytutki na audiencji u proboszcza.

Reasumąc; 459+1 Braun w kiblu, to są zwykłe pasożydy.

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika wiktor wektor

Wszędzie już "byłeś"

Wszędzie już "byłeś" wszystkich znasz, kolegów masz w resortach z archaniołem już gadałeś, aniołowie ci zwiastowali, bóg też ci się objawił, troli żeś nałapał... to jeszcze tylko w kosmos poleć i zobacz jak ziemia naprawdę wygląda. 

Strony

Skomentuj