Bezczelna cenzura w Internecie! Donald Trump został całkowicie zbanowany na Facebooku

Kategorie: 

Źródło: Internet

Wczoraj sieć społecznościowa Twitter a dzisiaj Facebook, zbanowały urzędującego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa. Twitter zawiesił konto Trumpa wczoraj w trakcie zamieszek w Waszyngtonie zorganizowanych przez zwolenników Trumpa. Dzisiaj w jego ślady poszedł Facebook. Mark Zuckerberg zdecydował o bezterminowym banie dla Trumpa na jego platformach - Facebook i Instagram.

Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych zostały już formalnie rozstrzygnięte. Zwycięzcą mimo wielu kontrowersji i zarzutów o fałszerstwo, został kandydat mediów i amerykańskich lewicowych karteli internetowych - Joe Biden. Kampania ta wsławiła się nieprawdopodobnym stopniem cenzury internetu i mediów. Doszło do tego, że cenzurowano urzędującego prezydenta USA - Donalda Trumpa - opatrując jego wypowiedzi adnotacjami, że to co pisze to kłamstwa.

Telewizje amerykańskie nie transmitowały lub przerywały transmisje przemówień urzędującego prezydenta Donalda Trumpa. Takie rzeczy nigdy jeszcze nie miały miejsca. Zaangażowanie amerykańskich mediów tradycyjnych i społecznościowych we wspieraniu bredzącego dziadka Bidena było pełne i gorliwe. CNN,NBC,FOX, CBS, Twitter, Instagram, Facebook, i Google, wybrali nowego prezydenta i inny rezultat nie był brany pod uwagę.

 

Pomijając już liczne wątpliwości wobec procedury wyborczej w USA, i rzekomego fałszerstwa, to i tak ta kampania zapisze się jako coś w rodzaju "wszyscy na jednego". Trump stał się workiem treningowym. Nie wspierał go praktycznie nikt, nawet FOX. Media udowodniły, że działając w zmowie i tworząc wspólny jednolity front są w stanie wmówić ludziom praktycznie wszystko. Gdy wczoraj w krytycznym momencie zajść w Kongresie w Waszyngtonie, Donald Trump  apelował o spokój i rozejście się, a mimo to Twitter nie pozwalał jego wypowiedzi polubić, przekazać dalej, ani skomentować. Wypowiedź aktualnego przecież nadal prezydenta opatrzono adnotacją sugerującą fałszywość jego słów!

Facebook, Google i Twitter przez ostatnie miesiące robiły co mogły, aby Donald Trump nie wygrał wyborów prezydenckich w 2020 roku. Z tego powodu doświadczyliśmy bezprecedensowego nasilenia cenzury Internetu. Działania te wspierały amerykańską kampanię prezydencką, aby ukryć to co trzeba i uwypuklić to co trzeba. Resztę załatwiły słynne ciężarówki z głosami na Bidena.

 

Również internetowe giganty od początku wspierały lewicowego kandydata w wyborach Joe Bidena. W trakcie tej kampanii Twitter banował i odwieszał konto prezydenta Trumpa kilkukrotnie. Wszystko na skutek nie przestrzegania tak zwanych "zasad społeczności". Wczoraj również konto Trumpa zostało ocenzurowane. To samo stało się na YouTube i na Facebooku. Mark Zuckerberg, szef Facebooka, zdecydował dzisiaj, że prezydent Donald Trump dostaje bezterminowego bana na swoich kontach na portalach Facebook i Instagram.

Amerykańskie kartele internetowe już dawno utraciły tak zwaną neutralność. Stały się stroną, atakującą jak zajadła sfora wilków. Google, Facebook i Twitter oderagowały na sam koniec kadencji Donalda Trumpa próbując go pogrążać i upokażać na wszystkie możliwe sposoby. Zrobili to bo mogli, bo Trump nic nie zrobił przez swoje cztery lata, aby zrobić porządek z monopolem kilku korporacji internetowych. Teraz jego zaniechanie, czy też niemoc, eksplodowała mu w twarz.

 

Znaleźliśmy się w sytuacji gdy demokracja już jawnie zastępowana jest przez mediokrację. Media stają się władzą, stają się komisją wyborczą, sondażownią, areną do działań polityków, a także przedewszystkim stają się bezwzględnym narzędziem do zidiocenia całej populacji. Sprytnie stwarza się dla nich rozmaite narracje sugerujące w co wypada wierzyć, co jest "foliarstwem" i "płaskoziemstwem". Ci ludzie są cały czas wodzeni za nos.

 

Znaleźliśmy sie w sytuacji gdy pomimo zgłaszanych oszustw wyborczych, manipulacji medialnych, przerywania przemówień prezydenta, przeforsowano wybór jego kontrkandydata, a potem jeszcze wyrzucono go z mediów społecznościowych, mimo, że nie dokończył jeszcze nawet kadencji!!! 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Wmordepchaj Dollar

Hahahahahahaaaa! Dobrze tak

Hahahahahahaaaa! Dobrze tak chyżemu rujowi - I Szabesgojowi i filosyjonaziście Ameryki!!! "Służ mu wiernie a on ci piernie" - święte słowa!!! Popatrzcie i posłuchajcie jak ten po każdorazowym badaniu krwi chanuko-dodatni szabesgoj plemieniu żmijowemu-nacji handlowej załaził pod chałaty, jak on im sempiterny wazeliną na YT smarował, na jakie zagrożone surowymi wyrokami za krytykę  wyżyny nietykalności, jakimi nakazami uwielbienia i zakazami mówienia prawdy o nich Trump  tę nację wyniósł - więc mu się żydowie mili adekwatnie odwdzięczyli!!                                                                                                     

https://www.youtube.com/watch?v=j0s1gCdF9ho&t=33s
https://www.youtube.com/watch?v=3yK5zxTsM4Y

Szabesgojowi i filosyjonaziście Trumpowi wszystkiego najgorszego w dniu odejścia!! Bo jeśli padnie USAmania to i jej kurdupelny Właściciel na B.Wsch. niedługo też zdechnie marnie a wtedy wolny od Głównego Podżegacza oraz US'Wykonawcy, od jego prowokacji i dyrektyw Świat od razu będzie spokojniejszy, bezpieczniejszy, piękniejszy...
Cyt: "Gdy wieczorne zgasną zorze,
Zanim głowę do snu złożę,
Modlitwę moją zanoszę
Bogu Ojcu i Synowi:
"Dopierdolcie Donaldowi!
Dla siebie o nic nie wnoszę,
Tylko mu dosrajcie proszę."

Oto wznoszę swoje modły
Do Boga, Marii i Syna:
"Zniszczcie tego skurwysyna
Wielkiego Brata-Diabła sąsiada
Tego wroga, tego gada."

"Żeby mu okradli garaż,
Żeby go zdradzała stara,
Żeby mu spalili sklep,
Żeby dostał cegłą w łeb,
Żeby mu się córka z czarnym
I w ogóle by miał marnie,
Żeby miał AIDS-a i raka."
I wiecznie bolała go sr'aka...

"Pokaż jak sikasz, a powiem ci gdzie jest twoja synagoga".

Portret użytkownika baca

he he lata temu pisałem że

he he lata temu pisałem że napletkobezobjawowi mają tylko jedną broń - kłamstwo...
i tak samo jak betlejemskie dziecko z nieprawego łoża zakrakali fałszywymi zarzutami tak samo jadą z koksem już dwa tysiące lat...
1. najpierw fałszywe oszczerstwo (kłamstwo)
2. potem uniewinnienie (zakłamanie dowodów prawdy)
3. zmasowane zakrakanie (kolejne kłamstwo)
to taka prosta do przejrzenia metoda a co róż któryś baran daje sie na to nabrać i przerobić jak dureń
niedawno dał sobie kuper wyłomotac Kurdupel, Ziobro i reszta bandy z tą swoją ustawą o IPN i "polskich obozach zagłady"
a teraz tak samo trampek...
wygrał wybory, ale jednak przegrał, ale jednak wygrał ale jednak przegrał ale jednak wygrał bo krzyczał, ale jednak oni go zakrzyczeli...
he he he
ustawka goni ustawkę już od tysięcy lat a głupi ludek łyka jak pelikan
gdyby trampek naprawde chciał coś napletkobezobjawowym zrobić to nie przechodziłby na judaizm, nie wydawał córek za stulejarzy i nie wysysał gówna z koszernej dupy a przyssał się do niej lepiej niż emeryt do respiratora...
no nic... czekam na atak asteroidów, godzillę i ufoludki, bo w nowym roku bedzie nadal fajnie...
bedzie do bólu uprawiana powyższa metoda
krok 1, krok 2, krok 3 bo tak naprawde stulejarze TYLKO I WYŁACZNIE tą jedna bronią się posługują...

 

Portret użytkownika Kwazar

Wisi mi to, czy Trump albo

Wisi mi to, czy Trump albo Biden coś tam.Niebezpieczne jest to, że media zaczynają mianować prezydentów.Temu konto ZAKNEBLUJEMY a temu podług naszym widzi mi się, to nawet i niestworzone dodamy. 

Portret użytkownika Quark

Wszędzie gdzie do głosu

Wszędzie gdzie do głosu dochodzi komunistyczny pomiot pojawia się też cenzura a chyba już nikt nie ma wątpliwości , że komunizm rozlał się już na niemal cały świat , co prawda "nowoczesny" i bardziej zakamuflowany ale jednak. Przypomnijcie sobie jak u nas w telewizji przed różnymi wyborami wypowiedzi mniej popularnych polityków były manipulowane , okrajane a zdania wyciągane z kontekstu . Wciąż mam w pamięci program w którym M.Olejnik z uporem maniaka nie pozwalała dojść do głosu P.Kukizowi (choć sama go tam zaprosiła) wtrącając się za każdym razem gdy ten chciał odpowiedzieć na jakiekolwiek pytanie. I jaki niemcy podnoszą KWIK na samą myśl o repolonizacji "polskich" mediów , im nie może się pomieścić pod hełmem , że Polska chce mieć WŁASNE stacje R -TV i SWOJE gazety ! Co już za odrzańską granicą jest jak najzupełniej oczywiste ! I jakby tego było mało to jeszcze niemiaszki mają pretensje , że polacy kupują nie niemieckie produkty ale SWOJE i pracują we własnych firmach a nie dla niemca ! A efekt tego jest taki , że media w niemieckich łapach przedstawiają POLAKOM świat takim jaki oni NAM chcą pokazać . I to jest dla Polski najważniejsze a nie Trump , który jest na drugiej półkuli - on sobie poradzi.

Portret użytkownika jeden z wielu

Ale bredzisz. Przecież nie

Ale bredzisz. Przecież nie kto inny jak właśnie ta Polska "która chce mieć własne media" sprzedała za bezcen te własne media i wszystko inne w ramach "niszczenia komuny", to do kogo masz pretensje?

 

Portret użytkownika Quark

Nie Polska i NIE polacy to

Nie Polska i NIE polacy to zrobili ale sprzedawczyki lewackie pokroju TUSKA i jemu podobni, którzy pokornie robili to co im ich mocodawcy z Berlina kazali ! Przypomnę Ci , że PLATFUSOWA partia była finansowana (poza Polskim budżetem) dotacjami z niemiec .

Portret użytkownika Niezależny

Bezczelna cenzura bywa

Bezczelna cenzura bywa również i na waszej stronie, gdy publikujecie czasami jakieś fake newsy np o tym że Rosja tworzy kopię szczepionki na koronawirusa którą wyleczono Trumpa w ciągu 3 dni. Przykładów jest wiele ale jestem na 1000% pewien że coraz więcej artykułów macie opłacane możliwe że również przez filantropów. Pieniądz rządzi światem a propaganda antyrosyjska w końcu może doprowadzić do globalnej katastrofy. Ciągle robicie nastroje antyrosyjskie. CODZIENNIE

Strony

Skomentuj