Bez maski nic już nie kupisz. Szumowski szykuje nowe prawo dyskryminujące osoby, które nie mogą zakrywać twarzy

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Minister Zdrowia Łukasz Szumowski oświadczył w wywiadzie prasowym , że przygotowywane jest nowe prawo, które pozwoli pracownikom sklepów i punktów usługowych na odmówienie obsługi klientom bez zakrytej twarzy. Obecnie takie odmowy są nielegalne i mogą się skończyć dla właścicieli sklepów kłopotami z prawem. 

 

Pandemiczne szaleństwo postępuje i zgodnie z przypuszczeniami, zaraz po wyborach prezydenckich rozpoczęło się dokręcanie śruby Polakom. Pretekstem do walki z wolnością osobistą jest najdziwniejsza epidemia świata, która trwa od marca tego roku. Spowodowała ona, że w porównaniu do zeszłego roku, w Polsce umarło o 30 tysięcy osób mniej. Mimo to rządzący nie zamierzają odpuścić obywatelom i szykowane są kolejne ograniczenia wolności osobistych pod pretekstem walki z koronawirusem. 

 

Jedna z najbardziej dolegliwych restrykcji to obowiązek zasłaniania ust i nosa w pomieszczeniach. Został on wprowadzony nielegalnie bo na mocy rozporządzenia ministra zdrowia a nie w formie ustawy, co wymaga polska Konstytucja. 

Mimo to większość ludzi karnie stosuje się do tych zaleceń obawiając się łapanek organizowanych przez policję i Sanepid. Zdecydowana większość Polaków stosuje maski wielorazowego użytku, które stają się coraz bardziej brudne, zagrzybiałe i pełne niebezpiecznych bakterii. Aby maski nie były niebezpieczne dla noszących, muszą być zmieniane co 30 minut, a praktycznie nikt tak nie robi. 

Kilka dni temu, rzecznik Ministerstwa Zdrowia, Wojciech Andrusiewicz zachęcał publicznie właścicieli sklepów do łamania polskiego prawa i sugerował aby nie obsługiwali ludzi bez masek. Dopiero teraz zapowiedziano, że to prawo ma się zmienić jeszcze w sierpniu, tak, aby te odmowy były wreszcie legalne. Ale i tak nie będą, bo Minister Szumowski powiedział, że rozważane jest wprowadzenie odpowiednich przepisów umożliwiających odmowę sprzedaży niezamaskowanym, w formie rozporządzenia, czyli znowu będzie to nielegalne, bo powinno zostać wprowadzone ustawą. 

 

Mimo to sklepikarze zapewne zostaną zmuszeni do stosowania tego rygoru. Doprowadzi to do sytuacji, że bez maski nie będzie się dało już nic kupić, a w sklepach ludzie będą się bać łapanek milicji niczym za okupacji. To okrutne, że nawet astmatycy zostaną zmuszeni do tego aby się powoli zabijali wilgotną szmatką na twarzy. 

 

Obecnie w obowiązującym nielegalnym rozporządzeniu nakazującym między innymi zamaskowanie, znajduje się paragraf 19 pkt 3, który stwierdza, że masek nie muszą nosić osoby, którym uniemożliwia to stan zdrowia i zaświadczenie potwierdzające ten fakt nie jest wymagane z powodu ochrony danych wrażliwych. 

Prawdopodobnie w zapowiedzianym przez Szumowskiego nowym nielegalnym rozporządzeniu, zmieni się ten przepis, a na dodatek zostaną podwyższone kwoty mandatów za chodzenie bez maski. Obecnie grozi za to 500 zł ale w telewizji straszy się też ludzi, że Sanepid może zarządzić grzywnę do 30 tysięcy złotych. 

 

Minister Zdrowia zapytany w wywiadzie dla Dziennika Gazeta Prawna, dlaczego politycy stanowiący to antywolnościowe prawo sami nie noszą maseczek oświadczył, że byłoby to zbyt demonstracyjne. Przypomina to Folwark Zwierzęcy Orwella i postaci świń, które rządziły na farmie po wygonieniu ludzi i stwierdziły, że wszystkie zwierzęta są równe, ale świnie są równiejsze. 

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Yoda

To kwestia roku myślę, a

To kwestia roku myślę, a maski zostaną zamienione na poświadczenie zaszczepienia.. I kto nie będzie miał, nie kupi , nie sprzeda , nie wejdzie.. Wyłączą człowieka poza nawias normalnego do tej pory funkcjonowania.  

I tak zmuszą,  że miażdząca większość pobiegnie prosić o to . Bo i jak żyć bez ukochanych galerii, kin, stadionów , zakupów. Nie da się. Ani pójść do pracy. 

Więc ten eksperyment z maskami obnażył mechanizm którym się posłużą - by zaszczepić populację. Uda się. Uda. To dramatyczne. I z racji owej " mutacji" owego covida szczepić mają 1-2 w roku.  Cóż za zbyt. Lepszy niż windows !  Każdy człowiek na ziemi musi kupić 1x/2x w roku . Prawda ?  

To jedna strona medalu - niegodziwy zysk. A czy jest druga ? Czym owa szczepionka jest w istocie i czy ma inny cel poza wzbogaceniem niegodziwców ? To pytanie jest otwarte . 

Yoda

Portret użytkownika euklides

Dlatego jedyne wyjście jest

Dlatego jedyne wyjście jest takie, że trzeba zebrać kumatych z całego świata i stworzyć nowy naród. Wszyscy którzy nie zgadzają się z agendą muszą wreszcie zrozumieć, że nie ma innej drogi. Jest nas co najmniej 100 milionów, tylko jesteśmy rozproszeni.

Portret użytkownika okinawa

To jest wspaniały pomysł.

To jest wspaniały pomysł. Wyobraźcie sobie, jakby to było, mieć wokół siebie tylko prawdziwych ludzi, bezinteresownych, z których każdy widzi siebie jako część całości i z radością buduje razem z pozostałymi wspólny świat, w którym ludzie się uśmiechają do siebie, zawsze pomogą z serca, i po prostu chce się żyć. Tylko jak to zrobić?

Portret użytkownika TakiTam123

To zwykła ludzka "szumowina",

To zwykła ludzka "szumowina", która dla doraźnej korzyścizaprzedała życie wieczne. Wnośmy intencje do Stwórcy Wszechrzeczy, aby jak najszybciej usunął z Ziemi te chodzące "szumowiny" i resztę sprzedajnych cymbałów uzurpujących sobie prawo do narzucania innym swojej woli. Pamiętajcie myśl to energia, zbiorowa myśl to broń, a ięc do dzieła. Wizualizujmy różne przyczyny 'odwołnia" z Ziemi różnych ludzkich "szumowin"

Dzisiaj w chińskiej restauracji ulicznej, zesrana babka wrzeszczy do mnie: niech Pan założy maseczkę (sama była bez - tak jak świnia "szumowina w wystąpieniach dla goi") ... wie Pan jakie są kary?czy panią poje...o? zapytałem, chcę na wynos, ale to nic nie dałó ... i wyszedłem bez chińskiej kolacji.

Wyszedłem głodny i wizualizuję zatem: ucięcie łba "szumowinom" , na drzewach zamiast liści  .... zawały i inne historie, które chciałym aby się przytrafiły tym sprzedajnym świniom, które nas w tę przybieraną pandemię wkręcają.... bo tak naprawdę chodzi tylko o to, aby lug (goim) byli wkur...i na kurnawirusa, a nie na własciwych sprawców...

ale Stwórca Wszechrzeczy jest sprawiedliwy i te ludzkie "szumowiny" doczekaja się od karmy tego, na co zasłużyli, amen Smile

Portret użytkownika kierowca

Ta cała pandemia to pier***

Ta cała pandemia to pier****nie kotka za pomocą młotka.

W Polsce codziennie umiera na raka ok. 300 osób co daje ponad 100 tys. rocznie,

To jest dopiero pandemia! a o zawałach i udarach to już nawet nie wspomnę i jakoś nikt o tym nie mówi.

A jak mówią to że nie ma leku, leki są tylko że nie dla wszystkich.

Medycyna tak poszła do przodu że się w pale nie mieści, ale do puki będzie traktowana jako biznes

to możemy zapomnieć o jakimkolwiek leczeniu.

Co prawda wirus jest i w miarę możliwości trzeba go jakoś unikać, ale bez przesady bo wcześniej czy później i tak każdego dopadnie, do puki nie nabierzemy odporności zbiorowej to możemy się nawet w bunkrach pozamykać, a po wyjściu czterech niesie a reszta śpiwo.

Portret użytkownika MiamiVibe

Patrząc na to wszystko

Patrząc na to wszystko ponownie skłaniam się ku marzeniu Maxa1983 o rozwaleniu w drobny mak tej planety Smile Zaraz ogłoszą, że koronawirus roznosi się przez pierdy i pomóc może zatkanie se dupy korkiem, a biomasa uczyni jak przykazał świętojebliwy nierząd Biggrin A jak nie możesz korka, to przyłbicę se załóż na pośladki XD Japierdole... nawet nie wiem jak to skomentować, po prostu nie znajduję słów Biggrin

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika b@ron

a przeczytaj sobie link na

a przeczytaj sobie link na dole strony którą podajesz ... wychodzi z niej coś bardzo "mądrego"

"Na Białorusi na dzień 31 lipca 2020 roku zarejestrowano ponad 67,8 tys. Przypadków koronawirusa (COVID-19). Od końca stycznia 2020 roku w kraju przeprowadzono blisko 1,3 mln testów na obecność COVID-19."

...tak więc wychodzi na to, że w niewierzącej w koronawirusa ok. 10mln białorusi , jest więcej zakażeń niż w polsce i niewierząca w koronawirusa białoruś zrobiła 1,3mln testów na to co nie istnieje... hmmm

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika drako_tr

Piszmy na temat ważny i

Piszmy na temat ważny i prawdziwy, bo takie słupki z cyferkami, to ja sam umiem zrobić i będą tak samo prawdziwe, jak te z linku.

... czemu pominąłeś fakt przekupienia Łukaszenki? czyżby twój wgrany przez TV program go nie przyjmuje?...przecież próba przekupstwa Prezydenta Łukaszenki przez WHO, jest niepodważalnym dowodem, że epidemia jest kłamstwem.

Ciekawe ile ci Wiejskiej przyjęli łapówki z WHO, za zamkniecie Polski...dla mnie, to jest zdrada Polski i Polaków i wszyscy z Wiejskiej, powinni zostać skazani na karę śmierci.

 

 

Strony

Skomentuj