Bestialstwo, kanibalizm i handel ludzkimi organami to prawdziwe oblicze wojny w Syrii

Kategorie: 

Kadr z Youtube

W internecie właśnie pojawił się bardzo kontrowersyjny film. Przedstawia on jednego z bojowników, walczących przeciwko rządowi Baszara al-Assada, który nożem wyciął serce i wątrobę martwemu żołnierzowi.

 

Human Rights Watch zidentyfikowała go jako Abu Sakkar, lidera grupy Niezależnej Brygady Omar al-Farouq. Jego czyn został potępiony a organizacja uznała go za zbrodnię wojenną, przez którą może być postawiony przed sądem. Uwaga film bardzo drastyczny, tylko dla widzów dorosłych - http://www.youtube.com/watch?v=2pjKEuzwlNo

 

Abu Sakkar w trakcie dokonania tego czynu powiedział: "Przysięgam na Boga: zjemy Wasze serca i wątroby, żołnierze psa Baszara", po czym odgryzł kawałek, prawdopodobnie wątroby. W tle można usłyszeć głosy: "Allah akbar". Oprócz przypadków kanibalizmu krążą pogłoski, że terroryści z Al Kaidy handlują organami schwytanych do niewoli żołnierzy oraz niekiedy również ludności cywilnej.

 

Organizacje praw człowieka powiedziały, że ten film został nakręcony po ataku rakietowym w libańskich obszarach Shia. Żołnierze którzy zginęli, byli partyzantami libańskiego Hezbollahu i walczyli u boku syryjskich sił rządowych. Jak wiadomo, grupy zbrojne walczące z rządem Baszara al-Assada są wspierane między innymi przez Stany Zjednoczone, więc nie tylko Abu Sakkar powinien odpowiedzieć za ten czyn.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika black.serpent

Nawet jeżeli upadną wszystkie

Nawet jeżeli upadną wszystkie religie (a jest to jedno z moich największych marzeń) to takie niewyżyte ścierwa nadal będą się rodzić i wzajemnie wycinać w imię kolejnych durnych ideologii, kolejnego pierdolonego boga, który z racji odpowiednich genów rodzi się w umyśle itd. Przecież na tym polega egzystencja naszej ekhem... światłej rasy... Od wieków brniemy w gnoju a wydaje nam się, że pędzimy niebiańską autostradą.

Portret użytkownika danielov

Religie nie są złe, tylko

Religie nie są złe, tylko fanatyzm religijny z którym należałoby walczyć i zdławić go w zarodku. Na powyzszym filmie mamy przykład jakiegoś dzikiego zwierzęcia które powinno się odstrzelić jak najszybciej

Portret użytkownika jj

swieta racja, wszystkie

swieta racja, wszystkie religie bez wyjatku powinny byc zmiecione z powierzchni tej planety, bez wyjatkow i w dupie mam co sobie mysla katole, pejsy i zwlaszcza te pojeby allalalaallaaa! kiedy ludzie w koncu przejrza na oczy!!! chesz sie kiwac, albo klekac albo chuj wie co jeszcze w imieniu swojego wyimaginowanego boga- rob to w zaciszu domowym i NIE NAMAWIAJ innych na ten zryty program!
niestety to sie nigdy nie stanie, ten swiat sie nie uwolni od tego chlamstwa...miliony istnien pochlonie ta idiotyczna ideologia, i moim zdaniem to bedzie glowny powod nastepnej i byc moze juz ostatniej wojny...
a polacy niech pozwalaja budowac tym alalllaa swoje meczety w polskich miastach, za 15 lat to polacy beda zyc w polskich gettach a o schabowych zapomna na zawsze, kurwa co za zryty swiat.
out

Portret użytkownika TomaszP

Tak sobie myślę, że raczej

Tak sobie myślę, że raczej będziesz żył w gettach utworzonych na terenie Watykańskich Kresów Wschodnich. Ewentualnie w Autonomi Słowiańskiej i Zachodnim Brzegu Słowiańskim. Twoja opcja jak na razie jest najmniejszym zagrożeniem, nikt nie stanie za brodaczami tak jak za sutannowymi i starozakonnymi.

Strony

Skomentuj