Bestialstwo, kanibalizm i handel ludzkimi organami to prawdziwe oblicze wojny w Syrii

Kategorie: 

Kadr z Youtube

W internecie właśnie pojawił się bardzo kontrowersyjny film. Przedstawia on jednego z bojowników, walczących przeciwko rządowi Baszara al-Assada, który nożem wyciął serce i wątrobę martwemu żołnierzowi.

 

Human Rights Watch zidentyfikowała go jako Abu Sakkar, lidera grupy Niezależnej Brygady Omar al-Farouq. Jego czyn został potępiony a organizacja uznała go za zbrodnię wojenną, przez którą może być postawiony przed sądem. Uwaga film bardzo drastyczny, tylko dla widzów dorosłych - http://www.youtube.com/watch?v=2pjKEuzwlNo

 

Abu Sakkar w trakcie dokonania tego czynu powiedział: "Przysięgam na Boga: zjemy Wasze serca i wątroby, żołnierze psa Baszara", po czym odgryzł kawałek, prawdopodobnie wątroby. W tle można usłyszeć głosy: "Allah akbar". Oprócz przypadków kanibalizmu krążą pogłoski, że terroryści z Al Kaidy handlują organami schwytanych do niewoli żołnierzy oraz niekiedy również ludności cywilnej.

 

Organizacje praw człowieka powiedziały, że ten film został nakręcony po ataku rakietowym w libańskich obszarach Shia. Żołnierze którzy zginęli, byli partyzantami libańskiego Hezbollahu i walczyli u boku syryjskich sił rządowych. Jak wiadomo, grupy zbrojne walczące z rządem Baszara al-Assada są wspierane między innymi przez Stany Zjednoczone, więc nie tylko Abu Sakkar powinien odpowiedzieć za ten czyn.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika black.serpent

Nawet jeżeli upadną wszystkie

Nawet jeżeli upadną wszystkie religie (a jest to jedno z moich największych marzeń) to takie niewyżyte ścierwa nadal będą się rodzić i wzajemnie wycinać w imię kolejnych durnych ideologii, kolejnego pierdolonego boga, który z racji odpowiednich genów rodzi się w umyśle itd. Przecież na tym polega egzystencja naszej ekhem... światłej rasy... Od wieków brniemy w gnoju a wydaje nam się, że pędzimy niebiańską autostradą.

Portret użytkownika danielov

Religie nie są złe, tylko

Religie nie są złe, tylko fanatyzm religijny z którym należałoby walczyć i zdławić go w zarodku. Na powyzszym filmie mamy przykład jakiegoś dzikiego zwierzęcia które powinno się odstrzelić jak najszybciej

Portret użytkownika jj

swieta racja, wszystkie

swieta racja, wszystkie religie bez wyjatku powinny byc zmiecione z powierzchni tej planety, bez wyjatkow i w dupie mam co sobie mysla katole, pejsy i zwlaszcza te pojeby allalalaallaaa! kiedy ludzie w koncu przejrza na oczy!!! chesz sie kiwac, albo klekac albo chuj wie co jeszcze w imieniu swojego wyimaginowanego boga- rob to w zaciszu domowym i NIE NAMAWIAJ innych na ten zryty program!
niestety to sie nigdy nie stanie, ten swiat sie nie uwolni od tego chlamstwa...miliony istnien pochlonie ta idiotyczna ideologia, i moim zdaniem to bedzie glowny powod nastepnej i byc moze juz ostatniej wojny...
a polacy niech pozwalaja budowac tym alalllaa swoje meczety w polskich miastach, za 15 lat to polacy beda zyc w polskich gettach a o schabowych zapomna na zawsze, kurwa co za zryty swiat.
out

Portret użytkownika TomaszP

Tak sobie myślę, że raczej

Tak sobie myślę, że raczej będziesz żył w gettach utworzonych na terenie Watykańskich Kresów Wschodnich. Ewentualnie w Autonomi Słowiańskiej i Zachodnim Brzegu Słowiańskim. Twoja opcja jak na razie jest najmniejszym zagrożeniem, nikt nie stanie za brodaczami tak jak za sutannowymi i starozakonnymi.

Portret użytkownika jj

koles, masz cos do

koles, masz cos do powiedzenia to powiedz, kto sie bedzie z toba wdawal w moralne dyskusje, religia to osobisty temat, a ty widze rzucasz chaczyk i pewnie szukasz ludzi na rozrywke dzisiejszego wieczorku.
nie masz opinii-to spadaj
 
out

Portret użytkownika John Moll

"Człowiekiem trzeba się stać

"Człowiekiem trzeba się stać poprzez czyny i wyznawane zasady, nie wystarczy się nim tylko urodzić."
 
Jeśli nie wystarczy się urodzić żeby być człowiekiem, trzeba pokazać że się nim jest. Czyli dawać przykład, dobry przykład oczywiście. Człowiek lub grupa ludzi, którzy mordują innych, nie zasługują na miano człowieka. Takie jest przynajmniej moje zdanie....

Strony

Skomentuj