Belgia konfiskuje tyle kokainy, że nie może jej spalić

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

W Belgii skonfiskowano tak dużo kokainy, że kraj potrzebuje więcej spalarni, aby wyeliminować narkotyki.

 

Władze obawiają się również, że miejsca, w których przechowywane są skonfiskowane narkotyki, mogą stać się celem ataków, ponieważ gangi przestępcze próbują odzyskać swój cenny ładunek.

 

W poniedziałek, 21 listopada, belgijski rzecznik celny przyznał, że istniejące spalarnie nie wystarczą, aby zniszczyć wszystkie przechwycone narkotyki i obiecał wkrótce znaleźć strukturalne rozwiązanie.

 

W porcie w Antwerpii przechwycono rekordową ilość kokainy z Ameryki Łacińskiej.

 

Prognozy wskazują, że do końca 2022 roku władze belgijskie skonfiskują ponad 100 ton kokainy, co będzie nowym rekordem. W ubiegłym roku w kraju skonfiskowano 89,5 ton narkotyków.

 

Lokalne media podały, że gangi używają dronów do szpiegowania składów celnych, w których przechowywana jest kokaina.

 

Władze spieszą się z niszczeniem narkotyków, ale jednocześnie muszą przestrzegać pewnych norm środowiskowych, co spowalnia ten proces.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Q.

Wszyscy zajmują się

{Rozwinięcie myśli.}

Wszyscy zajmują się likwidacją skutków a nikt nie chce zająć się przyczynami dla których ludzie zarówno bogaci jak i biedni sięgają po narkotyki. A tą przyczyną jest niezadowolenie ze swojego życia, którego powodem jest.. brak możliwości samorealizacji. Krótko mówiąc sfrustrowany człowiek "zderza się ze ścianą", której nie potrafi przebić więc żeby tą bezradność jakoś znieść - odurza się. Czym jest ta "ściana" ? Oporem stawianym istocie ludzkiej przez inne istoty, które zamiast być wsparciem są agresorem kierowanym chciwością: kontrolowania i narzucania swojej woli. Strach przed dostrzeżeniem i pokazaniem światu swojej prawdziwej natury jest tu problemem - jedynym do przezwyciężenia. Prawda wyzwala - wyzbądź się fałszu. Nie bój się pokazać bliźnim kim naprawdę jesteś.. 

Portret użytkownika Endymion

Fascynujące! zostałeś kupiony

Fascynujące! zostałeś kupiony, czy zastraszony? Napisz o tym jak odwiedzili Cię smutni panowie w okularach. Przekupiony, czy zastraszony jesteś? Napisz o tym, z chęcią poczytamy. Jest tu nas wielu, POMOŻEMY. Czy pokazał odznakę? Przyszli i weszli, i zastraszyli Cię i tatę.. smutne Sad

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Skomentuj