Będzie wojna? Prezydent Ukrainy jedzie na front, polski minister składa „nadzwyczajną wizytę” w Kijowie

Kategorie: 

Źródło: Internet

Ukraina znowu staje się punktem zapalnym światowej polityki. Sytuacja jest o tyle trudniejsza, że teraz w USA „rządzi” Joe Biden, którego Putin będzie z całą pewnością testował do granic możliwości.

Prezydent Ukrainy - Wołodymyr Zełenski - udał się na pierwszą linię konfliktu z prorosyjskimi separatystami w Donbasie. Od kilku dni nasilają się tam bowiem starcia zbrojne. Rosja koncentruje w tym rejonie coraz więcej wojsk.

Trzeba przypomnieć, że rosyjski minister obrony - Siergiej Szojgu - od początku konfliktu był zwolennikiem twardej opcji militarnej, a więc otwartej wojny z Ukrainą. Teraz, z powodu pandemii COVID-19, w głowach przywódców, mogą się rodzić różne pomysły.

Putin ma świadomość, że ewentualne wstąpienie Ukrainy do NATO, uniemożliwi mu dalsze podporządkowywanie sobie terenów tego państwa. Dlatego Zełenski coraz wyraźniej domaga się od Paktu Północnoatlantyckiego zdecydowanych ruchów, inaczej może dojść do eskalacji konfliktu.

Jeżeli NATO jest faktycznym sojuszem militarnym, a nie jedynie papierowym „trele-morele”, to powinno przyjąć Ukrainę do swoich struktur i przestać się bawić z Putinem w polityczną „ciuciubabkę”. Chyba, że dla USA, owa wojna jest na rękę, więc jest im wszystko jedno. Problem w tym, że zostanie w nią wciągnięta Polska, bowiem już teraz mówi się, że mediacje miałyby się przenieść z Białorusi do naszego kraju.

Polski minister spraw zagranicznych RP - Zbigniew Rau - postanowił złożyć „nadzwyczajną, pilną” wizytę w Kijowie, aby udzielić dyplomatycznego wsparcia Ukraińcom. Żeby tylko nie było tak, że na początku chętnych do „naparzania” się z „ruskimi” będzie na pęczki, a na końcu zostanie tylko „husaria Macierewicza”.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.2 (5 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Kwazar

Podobno już UKROJANKESOM rura

Podobno już UKROJANKESOM rura zmiękła.Agresor (zobaczył zapewne, że to nie przelewki i ...) oświadczył, że nie zamierza siłowo rozwiązać konfliktu w Donbasie. Ruscy w oczywisty sposób podchodzą do takich oświadczeń z DUŻĄ dozą nieufności ale jak na chwilę obecną dobre i takie "oświadczenie" Osobiście sądzę, że mimo wszystko i AGRESOR i OBRONA do wojny mają wszystko zapięte na ostatni guzik.Tym niemniej jestem przekonany, że gdyby jednak się coś wydarzyło to UKROJANKESY ciężko tego pożałują. Uważam że ruscy tym razem nie odpuszczą aż do całkowitego zwycięstwa (taki bowiem w Rosji jest obecnie klimat polityczny) "Nie odpuszczać"

Portret użytkownika rolnix

Wojna może być ale wszystko

Wojna może być ale wszystko jest dogadane:

1.Wybuch w 2 punktach jednocześnie na świecie:Na Ukrainie i w Egipcie

2.Ukraina podzielona na 2 części, ruscy biorą wschód, zachód idzie pod eu

3.W Egipcie niszczą ostatnią tajemnicę człowieka-Piramidy w Gizie

4.Nowi "bogowie" mianują się na władców swiata patrz.sataniści nwo

Portret użytkownika MlotoWiertara

Nie w Egipcie bo przewiezli

Nie w Egipcie bo przewiezli mumie do muzeum a nie zniszcza ich bo to ich kult tylko w Syrii.

Czy tylko Ukraina ? Nie po to wyslali Polakow i Ukraincow do EU by teraz z nich zrezygnowac. Moze na poczatku tylko Ukraina a moze i Polska na pol? Jankesi pilnuja Poznania Slaska bo ten ma byc pewnie NIemiecki , ROsja wezmie Warszawe i zrobia tam rzad tymczasowy trzech panstw. USA , Izrael , Rosja..

Oczywiscie te scenariusze moga sie zmieniac - i tak wszystko jest tak rozstawione ,ze w kazdym przypadku ROsja jak i Polska ma od razu szacha. Polska wlasciwie mata.

ROsja przegrywa pierwsze starcie w kazdym przypadku , to jest opisane w przepowiedniach czy tam planach NWO ...

Potem sie podniesie i da kontre..

Portret użytkownika endriu gołota

Apropo niżej wspomnianego

Apropo niżej wspomnianego Tupolewa który to ma posłużyć jako pretekst do włączenia Polski do wojny z Rosją Gdzie jest wasze logiczne myślenie? Okłamują was ze wszystkim z kowidłem plademią historią itp itd Pokazali wam na żywo w telewizorni sfingowane zabójstwo Adamowicza, zamachy 11 września, podali do wiadomości o śmierci Kulczyka w wy łykacie to wszystko bezrefleksyjnie "Zamach smoleński" również był zwykłą ustawką, miało to posłużyć podzieleniu narodu oraz stworzeniu pretekstu do wojny z Rosja Tak to wszystko było dawno temu zaplanowane aby można było to wykorzystać w dzisiejszej sytuacji Należy pamiętać że kruk krukowi oka nie wykuje a oni swoich ludzi nie likwidują zwłaszcza tak zasłużonych jak stary kaczor który sprzedał Polskę podpisując traktat lizboński oraz wprowadził loże masońską Przy okazji uczestnicy i rodziny tej "katastrofy" nachapali sie forsa z budżetu państwa śmiejąc się nam w oczy W polityce nic nie dzieje się z przypadkowo Poszcególne wydarzenia są planowane i realizowane latami Elity wszystkich krajów współpracują między sobą nad naszymi głowami i wspólnie prowadzą nas na ubój tworząc nowy orellowski zamordystyczny ład

Strony

Skomentuj