Bazylea oferuje włóczęgom bilety w jedną stronę do dowolnego miejsca w Europie

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Szwajcarskie miasto Bazylea oferuje żebrakom i bezdomnym bilety na podróż do dowolnego miejsca w Europie w zamian za zgodę na nie wracanie spowrotem.

Miejskie biuro imigracyjne oferuje bony kolejowe i 20 franków szwajcarskich dla każdego żebraka, który zgodzi się wyjechać i nie wróci. 

 

Aby otrzymać voucher, żebracy muszą podpisać pisemną umowę, w której zobowiązują się nie wracać do Szwajcarii przez określony czas. Jeśli zostaną przyłapani na powrocie, ryzykują deportację. W tej chwili ofertę przyjęło 31 osób - 14 z Rumunii, 7 z Belgii, 7 z Niemiec, 2 z Włoch i 1 z Francji.

 

Według gazety Basler Zeitung, miasto przeznaczyło 60 franków szwajcarskich na lot do Bukaresztu dla tych, którzy przylecieli z Rumunii. Niektóre części Szwajcarii nie tolerują żebraków. 

 

W 2014 roku żebrząca kobieta na ulicach Genewy została ukarana grzywną w wysokości 500 franków. Nie mogąc zapłacić grzywny, kobieta została zatrzymana na 5 dni. Z kolei w 2016 roku rząd szwajcarskiego kantonu Vaud przyjął ustawę zakazującą żebractwa w całym kantonie.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Moving Target

"Eksperci - Ułatwić Uzyskanie

"Eksperci - Ułatwić Uzyskanie Obywatelstwa Niemiec" + "Groźby Pod Adresem Niemieckich Polityków"

"Eksperci - Ułatwić Uzyskanie Obywatelstwa Niemiec" - (04-05-2021)

Co ósmy dorosły mieszkaniec RFN przez brak obywatelstwa nie może brać udziału w wyborach do Bundestagu i współdecydować o tym, kto będzie podejmował kluczowe decyzje, wpływające na ich życie

Zdaniem niemieckiej Rady Ekspertów ds. Integracji i Migracji (SVR) nie jest to dobra sytuacja. Zaproponowała ona we wtorek (04.05.2021), by znacznie ułatwić uzyskiwanie obywatelstwa...

https://m.dw.com/pl/eksperci-u%C5%82atwi%C4%87-uzyskanie-obywatelstwa-niemiec/a-57425090

---

"Groźby Pod Adresem Niemieckich Polityków - Zatrzymano Podejrzanego" - (04-05-2021)

Zatrzymany w Berlinie 53-letni bezrobotny mężczyzna narodowości niemieckiej jest podejrzany o rozsyłanie od sierpnia 2018 prawicowo-ekstremistycznych listów z pogróżkami...

Odbiorcami były przede wszystkim osoby publiczne, zwłaszcza ze świata mediów i polityki, w tym posłowie do Bundestagu i parlamentu krajowego Hesji. 

Sprawa jest drażliwa również dlatego, że...
SPRAWCA LUB SPRAWCY NAJWYRAŹNIEJ MIELI DOSTĘP DO POUFNYCH INFORMACJI POLICJI...  
A ZATRZYMANY NIGDY NIE BYŁ PRACOWNIKIEM POLICJI...(?) 

https://m.dw.com/pl/gro%C5%BAby-pod-adresem-niemieckich-polityk%C3%B3w-zatrzymano-podejrzanego/a-57420157

====

Portret użytkownika Moving Target

"Nielegalni Imigranci Maja

"Nielegalni Imigranci Maja Nowy Sposób Na Uniknięcie Deportacji – Na Zarażonego” - (04-05-2021)

...Odkryli nowy sposób blokowania deportacji - Odmawiają testów na koronawirusa...

...Wiele krajów ojczystych, do których mają być deportowani wymaga by odsyłani mieli negatywny wynik testu na koronawirusa...

...Zgodnie z prawem testy muszą być przeprowadzane za zgodą i bez przymusu...

"...Podczas tej pandemii i w czasie tej sytuacji co tydzień mamy ten sam problem. Więc stało się to codzienna sytuacja w naszej służbie – mówi szef straży granicznej Holmgren w rozmowie ze stacją telewizyjną. – Wielu z tych, którzy są w aresztach, było tutaj (w Szwecji) – jeszcze przed pandemią. Więc kiedy sytuacja się przeciąga, a oni nie zgadzają się na testy PCR, nie możemy ich deportować. 
W końcu musimy ich wypuszczać pozwalać im odejść i zostać..." 

...Od początku pandemii koronawirusa Szwecja ma trudności z przeprowadzaniem nakazów deportacji, głównie z powodu ograniczeń w podróżowaniu nałożonych przez kraje pochodzenia migrantów...

...Okazało się jednak, że „ograniczenia w ruchu” imigrantów działają tylko w jedną stronę. Nie można ich deportować, ale można przyjmować. I tak mimo pandemii, Szwecja udzieliła od stycznia do listopada 2020 aż 82200 pozwoleń na pobyt. Przyjęła też trzy razy więcej osób ubiegających się o azyl niż jest sąsiedzi – Dania, Norwegia i Finlandia razem wzięte...

https://nczas.com/2021/05/04/szwecja-ubogacana-nielegalni-imigranci-maja-nowy-sposob-na-unikniecie-deportacji-na-zarazonego/

====

Portret użytkownika Moving Target

Jedna z Metod Pozbywania Się

Jedna z Metod Pozbywania Się Ludzi, którym już niedługo... w "Globalnie Zrównoważonym Ładzie" będzie przysługiwał "Dochód Podstawowy" adekwatny do cen i 
zarobków w danym kraju...(?)

Co im zrobią  jak wrócą - Deportacja.

"...Osoby, które złamią umowę i zostaną przyłapane na pobycie w Szwajcarii w czasie obowiązywania zakazu grozi deportacja z kraju. O szczegółach rozwiązania mówił w lokalnej gazecie „20 minutes” Toprak Yergu, rzecznik prasowy Departamentu Sprawiedliwości w Bazylei..."

https://nczas.com/2021/05/02/jak-pozbyc-sie-problemu-bezdomnych-szwajcarzy-kupuja-im-bilet-i-zakazuja-powrotu-do-kraju/

---

Warto na take "taktyki" spojrzeć w szerszym kontekście "PLANdemii"...

“Obywatelom Australii Grozi 5 Lat Więzienia, Jeśli Wrócą Do Swojego Kraju z Indii”

W związku z pogarszającą się sytuacją Covid-19 w Indiach,
Rząd Australii ogłosił, że od poniedziałku (03-05-2021) obywatelom tego kraju wracającym do domu z Indii grozi grzywna lub więzienie…

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/obywatelom-australii-grozi-5-lat-wiezienia-jesli-wroca-do-swojego-kraju-z-indii

---

CYTOWANY KOMENTARZ:

(tubylec)

“Dr Palevsky mówi o 48 tygodniach do uzyskania pełnych efektów szczepionki.

W filmie poniżej jasnowidzka opowiada o energetycznych konsekwencjach przyjęcia szczepionki i wspomina o 6 miesiącach zanim zaburzenie w ciele eterycznym przeniesie się na ciało fizyczne i zaczną się pojawiać pierwsze poważne efekty w ciele fizycznym. Wyjaśnia też dlaczego jedni padają od razu, inni tylko przez jakiś czas gorzej się czują a jeszcze innym nic nie jest lub wręcz tryskają energią po szczepionce:

RAPORT JASNOWIDZA – SZCZYPAWKA – (Wideo)

https://www.youtube.com/watch?v=Cvgi3CN7DC8

Z kolei były naukowiec Pfizera daje 3 lata życia (wersja optymistyczna) zaszczepionym.

Więc myślę że należy szczególnie obserwować co się będzie działo z zaszczepionymi pół roku od rozpoczęcia szczepień i dalej.

Są też informacje z wielu wypowiedzi, że zaszczepionym dość szybko po zaszczepieniu zmienia się zachowanie .. robią się drażliwi i apodyktyczni.

Osobiście uważam że szczepionka posiada opóźniony zapłon, podobnie jak trutka na szczury.

Szczury są cwane i dobrze wiedzą od pokoleń że człowiek może próbować je otruć. Dlatego gdy pojawiają się jakieś dziwne chrupki których nie znają to najpierw wysyłają zwiadowcę, najsłabszego ze stada, żeby ich trochę zjadł. Następnie go obserwują, w myśl zasady jeśli najsłabszy to zje i przeżyje to tym bardziej silni sobie poradzą. Jak zwiadowca przeżyje 2 dni reszta szczurów uznaje że to jest jadalne i wszystkie idą na wyżerkę. Niestety trucizna zaczyna działać po 3-4 dniach, jak już wszystkie jej sobie pojedzą.

Wychodzi na to że człowiek jest głupszy od szczura, bo już tylu zwiadowców padło a człowiek nadal się ustawia w kolejce do trutki, nie widząc związku przyczynowo – skutkowego.

Oczywiście nie piszę o wszystkich, bo już ogrom ludzi widzi co się święci po tym jak milion głupich poszło się zaszczepić i już nie żyje. Świadczy o tym fakt że pomału zaczyna brakować chętnych do szczepień.

LINK DO KOMENTARZA:
https://zmianynaziemi.pl/comment/568016#comment-568016

---

CYTOWANY KOMENTARZ:

(drako_tr)

Wystarczy zadać trzy pytania, by te intelektualne ameby białej gorączki dostały:

1- czy trwa eksperyment medyczny? – odpowiedzą – NIE!

2- czy preparaty nazywane “szczepionkami przeciwko Covid19” przeszły już wszystkie wymagane badania, potwierdzające ich skuteczność i bezpieczeństwo, i osiągnęły już miano szczepionki? – i tu już zaczynają spuszczać swoje zakłamane łby i próbują odbiegać od tematu, bo na ulotkach jest dokładnie określona data, zakończenia badań, co jednoznacznie potwierdza fakt, że trwa eksperyment medyczny.

No ale, żeby nie było im za słodko, należy zadać najważniejsze pytanie, po którym zazwyczaj rozwolnienia dostają:

3- co oznacza, że preparat został dopuszczony WARUNKOWO – i w tym momencie, amebom puszczają nerwy, bo doskonale wiedzą co to znaczy:

“W praktyce warunkowe pozwolenie na dopuszczenie do obrotu oznacza, że szczepionki pozostają cały czas w trzeciej fazie badań klinicznych oraz są dodatkowo badane i monitorowane”

https://szczepienia.pzh.gov.pl/faq/na-czym-polega-warunkowe-dopuszczenie-do-obrotu-szczepionek-przeciw-covid-19-w-europejskiej-agencji-lekow/

…to już jest niepodważalny dowód na to, że trwa EKSPERYMENT MEDYCZNY!!! … na który wymagana jest nasza zgoda i dlatego dezinformacją próbują WYMUSIĆ na nas, byśmy poddali się eksperymentowi medycznemu DOBROWOLNIE!

…ot i cała manipulacja….na szczęście już ponad 60% ludzkości to zrozumiała i stąd ten ból dupy na Fake-coś tam.

Wystarczy powiedzieć – NIE chcę uczestniczyć w trwającym eksperymencie medycznym…i już”

LINK DO KOMENTARZA:
https://zmianynaziemi.pl/comment/567982#comment-567982

====

"Dlaczego Nie Będzie Przymusu Szczepionkowego? – Ewa Pawela" - (Wideo z 03-05-2021)

https://niezaleznatelewizja.pl/index.php/2021/05/03/dlaczego-nie-bedzie-przymusu-szczepionkowego-ewa-pawela/

====

Portret użytkownika Moving Target

Czy "PLANDemiczne" restrykcje

Czy "PLANDemiczne" restrykcje i wymogi "zaszczepiania" oraz zmiany prawne, wprowadzane bez jakichkolwiek debat z zarządzanym społeczeństwem mają na celu zminimalizować liczbę zakwalifikowanych do otrzymywania "Dochodu Podstawowego" bez wymogu pracy... 

Ale w zamian za bezdyskusyjne i "dobrowolne" podporządkowanie się tych, którzy przeżyją...(?)

Portret użytkownika Quark

Włoczędzy przybyli do europy

Włoczędzy przybyli do europy z zaproszeniem od merkel nie dla marnych drobniaków na bilet powrotny ale po darmowy wikt i opierunek. I jak chcą się ich pozbyć to muszą otoczyć miasta kordonem wojskowych , zorganizaować łapankę i zapakować "ciemnego luda" na krypę a potem wywieźć a piz***.

Skomentuj