Bardzo zły Putin

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Nie mogę wyjść z podziwu, nad pokrętnością sumień i zdumiewającą tępotą umysłową osób wściekle nienawidzących Rosji, a Putnia w szczególności. Oczywiście to wszystko są "patyjoci". Nienawidzą Putina, bo jest krwiożerczym tyranem, który tylko wypatruje okazji by wyciągnąć swoje chciwe łapy po ich "ukochaną Polskę".

 

W zasadzie, nie ma się co dziwić. Wystarczy tylko krótki przegląd alternatywnych wiadomości, aby zrozumieć ogrom putinowskiego zła. Niestety, muszą to być wiadomości alternatywne, bo szczekaczki głównego nurtu już są tak przez Putina zdominowane, że potrafią zamilczeć nawet dziesięciotysięczny protest przeciwko przymusowym szczepieniom. Co więc wynika z takiego przeglądu?

 

Natychmiast - jak na dłoni - widać, że to Putin nam narzucił te ludobójcze szczepienia. Komuż innemu mogłoby na tym zależeć, jak nie temu odwiecznemu wrogowi? Ale to tylko ostatnie kilkanaście miesięcy "dobrej zmiany". Widocznie jej wierchuszka, jest w kieszeni Putina. Wcześniej też wszystko trzymał za pysk. Jeszcze jako skromy agent KGB był zdolny zapoczątkować proces niszczenia polskiej gospodarki. Zorganizował "Magdalenkę", gdzie w roli "zbawców narodu", obsadził najgorsze męty, przy których Targowiczanie jawią się niczym podwórkowe łobuzy.

 

Do dziś utrzymuje ich przy władzy, inaczej być nie może. Gdyby tylko na chwilę wypuścił władzę ze swych chciwych łap, Polacy natychmiast mogliby odzyskać swobodę gospodarczą, odbudować przemysł a kto wie... może nawet zerwaliby pętlę długów, w które wpędził nas tak sprytnie, że nie można znaleźć ani jednego tropu prowadzącego do niego. Raz nawet popełnił taki błąd i niemal skończyło się dla niego tragedią (ustawa Wilczka). Na swoje cwane szczęście, połapał się w porę i dziś znów trzyma nas za mordę, lepiej niż Stalin. Żeby dopilnować swojego porządku, powoli wprowadza nawet - sprytnie zamaskowane - wojska okupacyjne.

 

Zło w czystej postaci. Demoniczny Putin zrobił to wszystko rękami "zachodu", bo przecież ani USA, ani UE nie mieszają się w nasze sprawy ze swej własnej woli. Nawet "uchodźców" nam chcą wcisnąć tylko dlatego, że Putin tak kazał. Nie inaczej jest z Ukraińcami. To przecież rękoma i pieniędzmi  USA ( Victoria Nuland mówi o 5 mld $) i Sorosa (20 mln $), Putin doprowadził do Majdanu i wojny na Ukrainie. Korea, Wietnam, Jugosławia, Irak, Libia, Syria... wszystko Putin. Ale co nas obchodzą cudze sprawy. Putin wspiera nawet KOD i robi to do dziś. Także Putin będzie nas karał za niechęć wobec ubogacenia kulturowego.

 

Tragedie milionów ofiar na całym świecie wcale go nie obchodzą a cóż dopiero mówić o prozaicznych dramatach milionów Polaków. Potęga jego tak wielka, że jest w stanie wpływać na wybory we wszystkich demokratycznych krajach świata. Ma takich hakerów, że NSA, CIA, MI6, Mosad... razem wzięte, nie mogą z tym nic zrobić. Potrafi przekupić całe narody i uczynić je ruskimi agentami i to wszystko bez żadnych jawnych struktur. Przed jego potęgą militarną drży nawet słynna marynarka wojenna USA (incydent na Morzu Czarnym). O zmianie układu sił w Syrii nawet nie ma co wspominać.

 

Jest jeszcze gorzej. Wraz z Chinami dąży do obalenia jedynej słusznej waluty świata. Już w tej chwili knują, by wymusić na Arabii Saudyjskiej, przejście na rozliczenia za ropę w chińskiej walucie. Mało tego, dwulicowość Putina jest tak wielka, że zwalcza korupcję w Rosji, pogonił Sorosa i co najgorsze - środowiska LGBT i wspiera Kościół prawosławny. To już przechodzi ludzkie pojęcie, bo nawet Papież nie jest takim zaściankowym tyranem.

 

Na Szczęście mamy genialnego Presisimusa, walecznego Ministra Wojny i cnotliwego Prezydenta. Wspierają ich tabuny światłych patryjotów, więc już nic nam nie grozi. Jesteśmy bezpieczni w szczególności od tyranii banków i korporacji, od zalewu obcokrajowców, od przemysłu i wolności gospodarczej, od pracy, od prawa i sprawiedliwości (Mateusz Piskorski), od własności ziemi (ustawa o obrocie ziemią rolną), od zbędnych zawirowań (ustawa "o bratniej pomocy"), od zdrowia naszych dzieci (szczepionki), od zdrowej żywności (ustawa o GMO), od lasów, które wcześniejsza, putinowska ekipa chciała sprzedać a obecna je wycina (to dzieje się w całej Polsce, nie tylko w Puszczy Białowieskiej, nawet w TPN), od uczciwego handlu (TTiP). Nie jesteśmy także zagrożeni równym traktowaniem w sferze światopoglądu i religii (ewolucyjne bzdury i dyktat Kościoła). Wolność od nepotyzmu, korupcji i biurokracji też nam nie zagraża. Nie musimy się też bać błękitnego nieba (smugi chemiczne).

Jeśli zapomniałem o jakiejś fobii, która nam już nie zagraża, dajcie znać w komentarzach.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.2 (10 votes)

Komentarze

Portret użytkownika McKenzie

Do gnoma SN69ll. Ja ci dam

Do gnoma SN69ll. Ja ci dam zaraz "teorie spiskowe" haha glonie planktonie krowi owsiku. Twoja teoria spiskowa, którą lansujesz, to jest taka,że: "usa nie napadają na niezależne kraje i nie mordują całych narodów żeby grabić ich bogactwa." I to jest teoria spiskowa, którą możesz skowyrczeć tylko na internecie (i to anonimowo), bo jak wyleziesz na ulicę i powiesz gdzieś głośno to możesz zarobić parę kopniaków od przypadkowych przechodniów. Prawda jest tak,że usraelskie wojska okupują w tej chwili w Polsce NAJWIĘKSZE ZŁOŻA TYTANU NA ŚWIECIE. Takich jak ty gnomów nie trawi żaden patriota, siedzisz w norze i faflunisz po cichu, jak dziki osioł wystawiając raz na kiedyś ryj zza płotu, to się tego trzymaj.

Portret użytkownika McKenzie

Do gnoma SN69ll. Jak by ci to

Do gnoma SN69ll. Jak by ci to dosadnie wytłumaczyć: w swej tępocie i nie rozumiesz prawdopodobnie, że są-DUŻO INTELIGENTNIEJSI od ciebie, i szybciutko rozgryzają takich gnomów antypolskich.Napisałem ci już-śmierdzisz na kilometr klechą antypolskim i ukropem,a że teraz jeszcze-"żyd żyda krzyżem podpiera przeciwko Polakowi"więc na tym polu pewnie też sie"udzielasz"i śmierdzisz lumpem. Z takimi glutami jakie masz w pustym łbie nigdzie w Polsce "kariery" nie zrobisz w internecie, możesz tylko pośmierdzieć trochę na takim portalu, bo cię łaskawie nie banuje właściciel. Pewnie widzisz drobny parchaty interes,może większą zapomogę z opieki albo jak się pochwalisz do klechy to ci dadzą pozbierać na tacę. Coraz mniej idiotów na świecie, wszyscy wiedzą że ostatnia nadzieja w Rosji, nie ma tam GMO, nie opryskują chemicznie ludzi z samolotgów, nie dają żydo-koncernom rabować swoich bogactw. Dali ludziom POWSZECHNY DOSTĘP DO BRONI, OPIEKA MEDYCZNA JEST TAKA ŻE W POLSCE NIGDY NIE BĘDZIE, O DZIECI DBAJĄ JAK O SKARB. Konkluzja jest taka: pieprzysz anonimowo jak hiena, ale ja ci gwarantuję gnomie, że jeżeli kiedykolwiek trafisz na normalnych patriotów, którzy poznają twoją parchatą "tożsamość", to ktoś ci dosłownie nas....a gdzieś do ryja na ulicy, na środku miasta. I to są fakty, a nie "groźby", bo pieprzysz przecież urojenia i zwidy anonimowo. Tak więc wskocz do klopa i spuśc za sobą wodę, bo to by było najbardziej humanitarne.

Portret użytkownika SN69ll

McKenzie...świetny pseudonim

McKenzie...świetny pseudonim i jak się ładnie kojarzy z polską...przezabawna dawka pseudo inteligencji i delikatnie mówiąc średniej kultury...a na dokładkę powalające info o braku występowania smug kondensacyjnych na radzieckim niebie...jak by was wszystkich zebrać w jednym miejscu, to był by niezły materiał do badań nad uzależnionymi od teorii spiskowych...

Portret użytkownika U_P_Adlina

radzieckie niebo? Wróć ty

radzieckie niebo? Wróć ty koleś do rzeczywistości. Radzieckiego państwa nie ma już od kilku dekad, a ty dalej się tym podniecasz jak stonka przed opryskiem. Teorie spiskowe? Nie w smak wam lewackie trolle, że ludzie się budzą i zaczynają rozumieć, co się wokół dzieje. To niewygodne, jak zauważył nawet sam arcy-bandzior brzeziński. Myśleliście, że bez końca uda wam się wszystkich utrzymywać w intelektualnej tępocie? Teraz, gdy coraz więcej ludzi zaczyna zauważać, co się wokół dzieje, to lewackie trolle natychmiast robią to, czego ich nauczono, czyli brzęczą o teoriach spiskowych. Gdy Lepper mówił o uSSmańskich katowniach na terenie Polski, to barany beczały: "teoria spiskowa, teoria spoiskowa"! I co? Okazało się, że "teoria spiskowa" nie była teorią, ale rzeczywistym faktem!! Daruj sobie więc te swoje pierdoły o teoriach spiskowych.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika SN69ll

To co z tymi smugami...są u

To co z tymi smugami...są u ruskich czy nie ma...A tak na marginesie... to o czym mówił Andrzej, to nie to samo co teoria oprysków z powietrza...A w tej twojej wolnej rosji dalej rządzą wychowankowie ZSRR...u nich ciągle jedni kąpią się w złotych wannach pełnych szmpana...a inni myją się w starej misce po przyjściu z kibla bez drzwi i na podwórku...Całe szczęści że bolkowi nie udało się z nimi dogadać...bo mielibyśmy jeszcze długo ich na karku... tylko przebranych za biznesmenów...Znam paru ruskich...cebulą wali od nich z daleka...a nas patrzą jak niedźwiedź na zająca...tyle że niedźwiedź drapie się po brudnej dupie...a zając w tym czasie zamienia futerko na grubsze...

Portret użytkownika U_P_Adlina

chodzi o samą zasadę

chodzi o samą zasadę ględzenia, że coś jest teorią spiskową. I nie ma róznicy, czego dotyczy ta tzw. "teoria spiskowa". Wszyscy widzą, co się dzieje, ale dla twojego środowiska postępująca islamizacja gejropy to "teoria spiskowa". Jak nie pasuje wam, że ludzie postrzegają niewygodne dla was fakty, to zaczynacie nawijać o "teoriach spiskowych". Typowe talmudyczne zachowanie. Jak ktoś mówi o zbrodniach israhella, to od razu walicie uniwersalny tekst o antysemityźmie. Tekst o "teoriach spiskowych" działa na podobnej zasadzie. Albo następny wasz twór "mowa nienawiści". Ludzie już się na tym poznali. Co do bzdetów o złotych wannach i starych miskach to takie rzeczy mają miejsce wszędzie. WSZĘDZIE. W twojej hujni gejropejskiej i uSSmanii także. Co do cebuli to jest zdrowa i ja lubię jej zapach, natomiast nie znoszę odoru lewactwa, który wali od was na kilometr.

PS: Wasz high life się kończy! LUDZIE SIĘ BUDZĄ, a to oznacza dla was coraz większe problemy. I tak ma być.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj