Bardzo bliskie spotkanie z tornadem w USA

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W Stanach Zjednoczonych trwa aktualnie sezon tornad. Jedno z nich udało się uchwycić mieszkańcowi stanu Illinois. Do zdarzenia doszło 9 kwietnia bieżącego roku.

 

Nagranie zostało wykonane za pomocą telefonu komórkowego typu iPhone. Świadek, Sam Smith z Indianapolis zauważył dziwny lej, który wyglądał jak tornado. Zatrzymał swoją półciężarówkę i zaczął filmować zjawisko zamiast uciekać, co zapewne zrobiłby każdy normalny człowiek.

 

Autor filmu twierdzi, że nie do końca rozumiał powagę sytuacji, ale gdy kilkaset metrów od niego przetacza się tornado, a on nie robi nic tylko to nagrywa, trudno to nazwać inaczej niż nieodpowiedzialnością. Niektórzy dziwią się, że głos mężczyzny na nagraniu nie do końca oddaje grozę sytuacji, która została tam uwieczniona.

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Natenczas Wojski

Mało kto z zawodowych ŁOWCÓW

Mało kto z zawodowych ŁOWCÓW TORNAD może pochwalić się podobnymi ujęciami! Ale też mało który uszedłby z tego źywy. Oglądałem nieraz djęcia ofiar tornada. Niektóre są masakryczne, jak po przemieleniu w maszynce do mięsa. Temu gościowi się udało, bo - jak trafnie stwierdza autor artykułu - był za głupi żeby poznać się na niebezpieczeństwie. Czy to można nazwać odwagą?...

Skomentuj