Barack Obama wtrącił się we francuskie wybory popierając Macrona

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Były amerykański prezydent Barack Obama, włączył się we francuską kampanię wyborczą popierając Emmanuela Macrona. Jeśli to nie jest wplywanie na wynik wyborów w suwerennym kraju to co nim jest? 

 

Niektórzy jeszcze chyba pamiętają jakie oskarżenia miotała amerykańska lewica, po przegranej w wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych w zeszłym roku. Na podstawie marnych dowodów stwierdzono, że to Rosja wpłynęła na wynik poprzez udostępnienie informacji o łajdactwach polityków kojarzonych z Partią Demokratyczną.

 

Teraz okazuje się, że włączenie się we francuską kampanię wyborczą amerykańskiego polityka, który wsparł wyraźnie kandydata lewicy, bankierów, globalistów i zwolenników islamizacji, jest jak najbardziej dopuszczalna i żadne media nie krytykują tego zdarzenia jako wtrącanie się w wewnętrzne sprawy Francji.

 

Trudno o lepszy dowód na to, że międzynarodowe lewactwo wprowadziło pojęcie hipokryzji na nowe wyżyny. To klasyczny przykład moralności Kalego. Jeśli ktoś wskazuje na ciemne sprawy lewaków to bardzo źle, ale gdy "ich człowiek", Barack Obama, włącza się w kampanię wyborczą w obcym kraju, okazuje się, że tylko dlatego, iż wspiera kandydata masonów, Rotschildów i Sorosa, jest to jak najbardziej dopuszczalne, a media przedstawiają to jako miły gest solidarności. 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika maniek00021

Ta cala lewacka szajke

Ta cala lewacka szajke powinno sie powiesic publicznie oni niszcza swiat wywracaja do gory nogami cala nature ten caly obama to najgorszy prezydent w historii USA cienias taki ze glowa boli ale swiat zaczyna sie powolii budzic i zrobi porzadek z tym szatanskim lewactwem.

Strony

Skomentuj