Barack Obama nawołuje do złamania amerykańskiej konstytucji postulując ograniczenie dostępu do broni

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Ostatnio zapanowała swoista moda na obrońców konstytucji. Jest nowa okazja, aby zabłysnęli zwolennicy takiej aktywności. Nowym uzurpatorem planującym złamanie, tym razem amerykańskiej konstytucji może być aktualny jeszcze prezydent USA, Barack Obama. Oświadczył on, że zamierza pozbawić niektórych Amerykanów prawa do posiadania broni, co jest ewidentnie niezgodne z II poprawką do konstytucji tego kraju.

 

W poniedziałek Biały Dom zapowiedział przedstawienie propozycji prawa zaostrzającego sprzedaż broni palnej w Stanach Zjednoczonych. Mimo, że przy tym składzie Kongresu i Senatu, szanse na pozbawienie Amerykanów prawa do posiadanie broni są niewielkie, ludzie zareagowali odpowiednio i zanotowano bezprecedensowy wzrost jej sprzedaży.

 

W ten sposób amerykańska lewica pragnąca od dawna rozbrojenia Amerykanów, osiągnęła dokładnie odwrotny skutek od zamierzonego. Według wstępnych szacunków w grudniu sprzedaż broni zwiększyła się aż o 38% w stosunku do analogicznego okresu w 2014 roku. A jak wiadomo uzbrojone społeczeństwo to koszmar każdego rządu, bo powoduje, że rządzący nie mogą robić z nim tego co im się zamarzy, bo sama świadomość buntu stanowi samoograniczenie prób narzucenia tyranii. Przykładem jest zresztą nie tylko USA, ale Szwajcaria.

Barack Obama, widząc, że jego kolejna próba pozbawienia Amerykanów prawa do posiadania broni nie uda się, zaczął odprawiać rozmaite "szopki" ze sztucznym  rozpłakaniem się na konferencji prasowej włącznie. Amerykański prezydent w przemówieniu pomstował na tych, którzy sprzeciwiają się pogwałceniu amerykańskiej konstytucji wskazując na liczne strzelaniny w USA. Zapomniał jednak dodać, że to nie broń zabija, a ludzie i to na dodatek w przypadku Ameryki, przeważnie na środkach psychotropowych.

 

Obama za to twierdzi, że pozbawienie ludzi dostępu do broni zakończy te masakry, co jest absurdem, ponieważ idąc tą drogą należałoby również zakazać posiadania noży, siekier, kusz, łuków i innych środków obrony. Kto wie, może lewakom marzy się i taki zamordyzm, wszak u nas nielegalne jest nie tylko posiadanie broni, ale nawet kuszy. Jednak na szczęście dla Amerykanów, taki stopień rozbrojenia społeczeństwa jaki obecnie mamy w Polsce jest tam właściwie nieosiągalny.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Rycerstwo Polskie

Kur.a!!! Jak prezydent tak

Kur.a!!! Jak prezydent tak potężnego kraju jak USA może w ogóle publicznie się rozpłakać? On wspominając ofiary może być totalnie wkur...ny, ale rozpłakać się? Co to beksa lala, czy głowa mocarstwa światowego?
Coraz większe jaja się dzieją na tej planecie, a ci "wielcy" okazują się być malutkimi. Jedna z ostatnich wiadomości podanych w mediach głosi, że cyt. Dzięki nalotom USA na Syrię ISIS uszczuplało o 30%!!! Wow chwała Ameryce!!! Dzięki komu ISIS dostało wpier..l??? Szczyt hipokryzji. Ludzie to, co się wyprawia to jest paranoja, niedługo wszyscy kur.a zgłupiejemy, bo jak można nie zgłupieć, żyjąc w takiej rzeczywistości!!!

Portret użytkownika Wojox

Popatrze dokładnie na ten

Popatrze dokładnie na ten ostatni filmik. Kim jest obstawiony Obama. Po drugie gość wygląda na wstawionego lub leki psychotropowe działają albo jakiś maind control. Przyjżyjcie się dokładnie jak on się zachowuje. Czy nikt tego w USA nie widzi ?

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika 10 przykazań

Drodzy rodacy zapomniałem o

Drodzy rodacy zapomniałem o najważniejszym plusie, którego nie zawarłem w moim poście  poniższym. Gdyby, rząd nagle zalegalizował  prawo do posiadania broni to pozbylibyśmy się problemu judeopolonii i żydokomuchów. To byłoby zbyt niebezpieczne dla beznapletów szatańskich + innej maści sprzedawczyków u władzy.

Portret użytkownika Pseudonick

Zakładając że każdy

Zakładając że każdy internetowy krzykacz korzystałby w takim celu z broni to garstka świadomych ludzi zabiłaby kogo trzeba a pozostałe 99% zabijałoby za obco brzmiące nazwisko albo semickie rysy twarzy ;> Ktoś tam pisał o komornikach, że baliby się zajmować mienie. Miałbyś chłopcze nalot AT i musiał pokrywać koszty ich akcji i zaraz odechciałoby się szeryfowania :D 

Portret użytkownika zyx

Polska górą - Sawicka była

Polska górą - Sawicka była pierwsza!
Po porostu jestem ciekawy: gdyby odkryto jakieś prawo przyrody które dowolnemu politykowi gwarantuje, że jak podczas przemówienia rozepnie rozporek i 10 razy walnie wacławem w blat mówinicy - to na 100% zrealizuje to co chce, a wszyscy go poprą - to czy znalazłby się jeden polityk który by tego nie zrobił.
 

Portret użytkownika 3plabc

W zamożnym, wykształconym,

W zamożnym, wykształconym, stabilnym społeczeństwie jakim jest Szwajcaria powszechne posiadanie broni może się sprawdzać, również w Kanadzie, Norwegi, czy Szwecji w nie jednym domu śrótówka stoi w kącie. Tradycja posiadania broni w USA jest stara, gdyż z czegoś osadnicy musieli strzelać do autochtonów, na kolonizywonym zachodzie musieli się bronić między sobą i naturalnie wojna z metropolią o niepodległość, oraz tradycje trapersko-łowieckie. Też daje to możliwości walki z władzą jeśli ta nie współgra z obywatelami. Z drugiej strony, rozwarstwienie społeczne w Usa, ogólna tępota w społeczeństwie i pełno świrów w kraju daje takie nie inne efekty jak największa ilość zabitych w strzelaninach, czy cykliczne masakry na uczelniach, centrach handlowych etc. Każdy sam może ocenić, czy to dobrze, czy źle. W Europie po '89 były już takie "eksperymenty" z wydaniem magazynów wojskowych w ręce narodu np. w Albanii i na Kaukazie- dokładnie w Czeczeni podczas pierwszej wojny z Rosją... nie skończyło się to dobrze hehehe.
Ciekawe, czy sprawa posiadania broni stanie się zarzewiem wojny domowej w USA... a niektórzy taką przepowiadali.

Strony

Skomentuj