Barack Obama najgorszym prezydentem USA od czasów II wojny światowej

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com
Sonda przeprowadzona w Stanach Zjednoczonych jasno wskazuje, że Barack Obama jest najgorszym prezydentem tego kraju w przeciągu ostatnich 70 lat. Aż 33% ankietowanych jest takiego zdania. Obama uzyskał również gorszy wynik od swojego poprzednika, George'a W. Busha.

 

Sonda została przeprowadzona w dniach 24-30 czerwca przez Quinnipiac University Polling Institute. 33% ankietowanych określiło Baracka Obamę jako najgorszego prezydenta USA od czasów II wojny światowej, natomiast na drugim miejscu znalazł się jego poprzednik, George W. Bush, z wynikiem 28%.

 

Ponadto, za najlepszego amerykańskiego przywódcę uznano Ronalda Reagana, który otrzymał 39% głosów. Na dalszych pozycjach znajdują się Bill Clinton (18%) i John F. Kennedy (15%). W tej kategorii, Obama otrzymał tylko 8% głosów.

 

Warto również zwrócić uwagę na fakt, że prawie połowa ankietowanych określa Baracka Obamę jako człowieka niegodnego zaufania, który nie posiada silnych zdolności przywódczych oraz nie dba o potrzeby i problemy ludzi. Najbardziej krytycznie do prezydentury Obamy odnoszą się osoby starsze w wieku od 50 lat wzwyż. W badaniu wzięło udział prawie 1.500 osób.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika antoni pustelnik

obama to antychryst to diabeł

obama to antychryst to diabeł wcielony on bedzie rządził ussraelem do 20 stycznia 2017 r. kiedy to zaprzysiężony zostanie nowy żyd naczelny obama już nie morze bo to jego 2 kadencja dlatego w tym czasie należy się spodziewać sądu bożego przynajmniej rozpoczęcia...

Portret użytkownika Cezar

Dlatego ze po urodzeniu

Dlatego ze po urodzeniu zaszyli jej picze na wszystkie mozliwe sposoby.
Koles to juz przesadza z ta maryja i jezusem,on ma syndrom zboczenia religijnego,gdzie popadnie tam pisze marii z zaszyta picza ktorej przywrocono dziewictwo i o jezusie ktory byl takim samym smiertelnikiem jak kazdy z nas.

"Tam gdzie pojawi się żyd, tam jest odwieczny konflikt interesów"

Portret użytkownika ojeju...

Lubię twoje wpisy za

Lubię twoje wpisy za wyjątkiem powoływania się na fikcyjne postacie...pozdrówko
P.S. Gdybyś wiedział to co ja, to znaczy wiedział, że Twoja dusza jest cząstką Boga i od Twojego zycia zalezy, czy świat będzie piękny, czy plugawy, zrozumiałbyś, dlaczego jest na świecie tyle zła...
 Bóg nie ma wpływu na to co sie dzieje we Wszechświecie. Po prostu stworzył go i Administratorów ( Anioły) do zarządzania swoim dziełem.
 Całe zło tego świata wynika z wojny Dobrych ze Złymi...
 A my mozemy tylko przeważyć szalę.
 Niestety demony sa administratorami naszego świata i łamią ludzkie dusze, by unicestwić Boga.
 Jesus i  Maria to rzymskie legendy o kimś, kto nie muiał żadnego znaczenia dla historii  ludzkości.
Lecz mit o tych nieistotnych ludziach wykreowało fałszywe chrzescuijaństwo bazując na tekstach summeryjskich i egipskich..
 Dla władzy ówczesnego Rzymu a głównie dla własnej,.... rabinistycznej.

Portret użytkownika elohim

mówisz o tym chrzecijanstwie

mówisz o tym chrzecijanstwie zapoczatkowanym z bibli przez boga psychopate ? w której są opisy kazirodcze w której sam bóg namawia do morderstwa ,tam gdzie niewolnik dla boga to normalka ? ogólnie biblija jest usiana nieprawoscią nierządem a ty mówisz ze obama ma sie nawrócic na chrzecijanstwo ?   Smile gratuluje 

Portret użytkownika Cezar

Elohim w biblii w tekstach

Elohim w biblii w tekstach oryginalnych wystepuje ponad 2500 razy i jest w liczbie mnogiej czyli bogowie,a nie jak to w tlumaczeniach swalszowano i zrobiono z elohim eloh=bog,biblia jest tak zaklamana i sfalszowana ze w wiekszosci odbiega od oryginalnych tekstow.

"Tam gdzie pojawi się żyd, tam jest odwieczny konflikt interesów"

Portret użytkownika obi-ba

Moze odnosi sie do Nowego

Moze odnosi sie do Nowego Testamentu, a nie do kilku dopisanych wersow Biblii, ktorych, nawet ci co nie czytali ani lini Ksieg swietych znaja. Z reszta, jezeli to jest twoja analiza chrzescijanstwa, to i tak bys swietych slow nie zrozumial iz masz klapki na oczach jak kon wyscigowy, lec! Smile

Strony

Skomentuj