Barack Obama najgorszym prezydentem USA od czasów II wojny światowej

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com
Sonda przeprowadzona w Stanach Zjednoczonych jasno wskazuje, że Barack Obama jest najgorszym prezydentem tego kraju w przeciągu ostatnich 70 lat. Aż 33% ankietowanych jest takiego zdania. Obama uzyskał również gorszy wynik od swojego poprzednika, George'a W. Busha.

 

Sonda została przeprowadzona w dniach 24-30 czerwca przez Quinnipiac University Polling Institute. 33% ankietowanych określiło Baracka Obamę jako najgorszego prezydenta USA od czasów II wojny światowej, natomiast na drugim miejscu znalazł się jego poprzednik, George W. Bush, z wynikiem 28%.

 

Ponadto, za najlepszego amerykańskiego przywódcę uznano Ronalda Reagana, który otrzymał 39% głosów. Na dalszych pozycjach znajdują się Bill Clinton (18%) i John F. Kennedy (15%). W tej kategorii, Obama otrzymał tylko 8% głosów.

 

Warto również zwrócić uwagę na fakt, że prawie połowa ankietowanych określa Baracka Obamę jako człowieka niegodnego zaufania, który nie posiada silnych zdolności przywódczych oraz nie dba o potrzeby i problemy ludzi. Najbardziej krytycznie do prezydentury Obamy odnoszą się osoby starsze w wieku od 50 lat wzwyż. W badaniu wzięło udział prawie 1.500 osób.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika antoni pustelnik

obama to antychryst to diabeł

obama to antychryst to diabeł wcielony on bedzie rządził ussraelem do 20 stycznia 2017 r. kiedy to zaprzysiężony zostanie nowy żyd naczelny obama już nie morze bo to jego 2 kadencja dlatego w tym czasie należy się spodziewać sądu bożego przynajmniej rozpoczęcia...

Portret użytkownika Cezar

Dlatego ze po urodzeniu

Dlatego ze po urodzeniu zaszyli jej picze na wszystkie mozliwe sposoby.
Koles to juz przesadza z ta maryja i jezusem,on ma syndrom zboczenia religijnego,gdzie popadnie tam pisze marii z zaszyta picza ktorej przywrocono dziewictwo i o jezusie ktory byl takim samym smiertelnikiem jak kazdy z nas.

Strony

Skomentuj