Barack Hussein Obama po raz pierwszy odwiedzi amerykański meczet jako prezydent

Kategorie: 

Źródło: Flickr/Morning Calm Weekly Newspaper Installation

Prezydent Stanów Zjednoczonych wybierze się we wtorek z pierwszą wizytą do amerykańskiego meczetu i odwiedzi Islamską Społeczność w Baltimore. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie pewne szczegóły, które pomijają oficjalne media.

 

Biały Dom potwierdził wczoraj, że Barack Hussein Obama wybiera się do meczetu. Prezydent chce "uczcić wkład włożony przez amerykańskich muzułmanów na rzecz kraju oraz podkreślić znaczenie wolności religijnej na drodze życia". Oficjalnie wiemy również, że obecny przywódca USA jest protestantem, w co wielu ludzi zaczyna poważnie wątpić.

Barack Hussein Obama odwiedzi meczet który jest częścią Islamskiej Społeczności Ameryki Północnej (ISNA). Media często opisują tę grupę jako największą muzułmańską organizację na tym kontynencie. ISNA została założona w 1982 roku a niektórzy jej członkowie współpracują z Bractwem Muzułmańskim. Jeden z nich nawoływał do islamskiej rewolucji w USA. Organizacja jest również oskarża o powiązania z palestyńskim Hamasem. W 2009 roku imam z Nowego Jorku Warith Deen Omar podczas zjazdu grupy ISNA oświadczył, że grupa Żydów bliskich Barackowi Obamie kontroluje świat.
 

Oczywiście nikomu to nie przeszkadza a wielu Amerykanów wciąż jest przekonanych, że ich prezydent rzeczywiście jest protestantem. Ankieta przeprowadzona we wrześniu zeszłego roku wskazuje, że prawie 30% mieszkańców Stanów Zjednoczonych podejrzewa iż Barack Hussein Obama jednak może być muzułmaninem. Informacje o jego prawdziwym pochodzeniu być może zostaną ujawnione w przyszłości, ale w dalszym ciągu będą tylko nieoficjalne.
 

 

Źródło: http://dailycaller.com/2016/01/30/the-us-mosque-obama-has-chosen-for-his-first-presidential-visit-has-deep-extremist-ties/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika achiles

~ja nie : Tak to prawda to

~ja nie : Tak to prawda to były osobiste decyzje Merkel i rzeczywiście zniszczyła Europę .W Niemczech jest ok.1,1 miliona zarejestrowanych gości.ale dlaczego nikt nie pisze ,że około 3 miliony bezimiennych imigrantów hasa sobie po landach Niemieckich tworząc gangi i robią bandyckie napady na mienie i ludzi.Merkel ukrywa fakty przestępstw popełnianych przez imigrantów,media nie mogą o niczym informować.Jak ostatnio o dzieciakach,które w cudowny sposób zaginęły?-one same nie wsiadły na pontony! zostały porzucone przez hołotę imigrancką. Przecież wiadomo co z nimi się stało-popyt na organy to dobry biznes,Bandycka,zbrodnicza polityka Merkel musi się zakończyć. Wówczas sami obywatele pozbędą się imigrantów
~Thv : To jak teraz jest na ulicach Niemiec pokazują najdobitniej filmy na you tubę! Agresywni uchodźcy żądający pieniędzy za to że zostali zaproszeni! Ciekawe jak długo jeszcze Niemcy wydola finansowo! Ja myślę że do końca roku i oglosza plajte - albo wymyśla kolejny podatek .Teraz każdy Niemiec z zachodu płaci na Niemcy Wschodnie - odtracaja z wynagroszenia! Za niedługo ma się ten haracz skonczyc - więc przedłuża ten podatek , tym że teraz całe Niemcy będą płacić na utrzymanie uchodźców - bo za głupotę się placi! Oni nie maja pojęcia ilu maja tam uchodzcow. Na ulicach język arabski już wypiera niemiecki 

Portret użytkownika achiles

~Wrocław : Wiecie co dobrze

~Wrocław : Wiecie co dobrze to sobie przemyślałem, i widząc, że ta imigracja ma wsparcie rządów europejskich, Unii, Sorosów... myślę sobie, że to wszystko jest zaplanowane, a pogromy i chaos mogą być częścią tego planu. Tylko po co? Np po to by po tym chaosie - w szczytowym momencie mogącym przyjąć kształt stanu wojnnego lub wojny domowej na ulicach miast - zbudować coś nowego, albo poddać ludzi większej kontroli. I wcale bym się nie zdziwił gdyby pierwsze pogromy zostały zorganizowane lub inspirowane przez służby specjalne. Jesteśmy jako społeczeństwo przedmiotem eksperymentu jakiegoś, jakiejś gry, wszystko już jest przygotowane, teraz potrzebna jest tylko jakaś "detonacja", zapalenie lontu... Profesor Wolniewicz np stwierdził "Tu chodzi o zniszczenie starego ładu na naszym kontynencie. Islam to tylko narzędzie, jak buldożer wyrównujący teren. Trzeba wyrównać teren, a potem oni postawią na tym swoją "nową Wiezę Babel". Wpisujcie swoje pomysły, czemu to może służyć, jeśli macie jakieś przemyślenia. Bo, że to celowa robota, to jest jasne chyba dla każdego myślącego człowieka. Spierać się możemy tylko o cel.
 

Portret użytkownika student

A g**no mnie to obchodzi,

A g**no mnie to obchodzi, może być nawet mrocznym lordem Sithów. Dużo ważniejsze jest, że to marionetka w rękach banksterki, Big Pharma, Monsanto, pseudo-ekologów spod znaku religii Globalnego Ocieplenia, słowem - przywódca NWO pełną gębą.

Strony

Skomentuj