Bankrutujący ZUS zachwala swoje usługi za pomocą reklam w telewizji

Kategorie: 

Autor: FrasierCrane / wykop.pl

Jak wiadomo ostatnio nastąpił skok na nasze pieniądze odkładane na emerytury. Rząd jednym aroganckim aktem prawnym pozbawił oszczędności miliony osób i nikt nawet nie pisnął. Na dodatek wprowadzono zakaz reklamy OFE przed wyborem obywateli odnośnie pozostawienia resztek ich pieniędzy. Wraz z zakazem reklamy funduszy emerytalnych wielką kampanię reklamową rozpoczął ZUS.

 

Jakkolwiek brzmi to niedorzecznie, to państwowy monopolista wydał kilkadziesiąt milionów złotych na kampanię reklamową portalu ZUS, na którym można sobie zobaczyć ile pieniędzy już nam ukradziono. Oczywiście wszystko odbywa się w otoczce "sprawdzenia ile mamy odłożone" na pustych kontach ZUS.

Prawdopodobnie to nie przypadek, że jednocześnie zabroniono reklam OFE i zezwolono na wydanie dużych pieniędzy z naszych podatków na reklamowanie instytucji, z której usług i tak wszyscy Polacy chcąc nie chcąc muszą korzystać. Sam fakt, że do takiej "kampanii społecznej" doszło jest szokujący, ale Polacy od jakiegoś już czasu popadi w marazm i nie widzą nic niestosownego w tym, że władza ich okrada.

 

Taka reklama to ogromne marnotrawstwo publicznych środków, a celem reklamowania się w telewizjach instytucji takiej jak ZUS jest tylko próbą stworzenia wrażenia, że jest on gwarantem czegokolwiek poza nędzą Polaków.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika nowy

Na tych środkach,które mnie

Na tych środkach,które mnie ukradli w Dąbrowie Zus na Kościuszki padł.Zwolnili wszystkich biurokratów z pracy, a następnie zwolnili cały zarząd Zusu w Katowicach.Pewnie pójdą z kratki i moze wykonają na nich takie testy psychiczne i psychologiczne,jakie oni sami wykonywali na ludziach,aż  ludzie umierali przedwcześnie i młodo na tych testach.
Tej bandzie należy zrobić to samo.Wymordowali tyle milionów Polaków.Zusy z Katowic zabrali im do Małopolski (do Krakowa).

Portret użytkownika nowy

Na tych środkach,które mnie

Na tych środkach,które mnie ukradli w Dąbrowie Zus na Kościuszki padł.Zwolnili wszystkich biurokratów z pracy, a następnie zwolnili cały zarząd Zusu w Katowicach.Pewnie pójdą z kratki i moze wykonają na nich takie testy psychiczne i psychologiczne,jakie oni sami wykonywali na ludziach,aż  ludzie umierali przedwcześnie i młodo na tych testach.
Tej bandzie należy zrobić to samo.Wymordowali tyle milionów Polaków.Zusy z Katowic zabrali im do Małopolski (do Krakowa).

Portret użytkownika FrozenShade

Ojojojoj ZUS jest be. A OFE

Ojojojoj ZUS jest be. A OFE by nam nieba przychyliły, jak w reklamach jeździli byśmy na starość po całym świecie, szpanowali przed młodymi swoim bogactwem ("trzeba mieć fantazję i pieniądze, synku") i pili tylko 12 letnie whisky.
No weźcie się ludzie ogarnijcie, od lat to właśnie ZUS naszym rodzicom i dziadkom zapewniał emeryturę. Mniej lub bardziej godziwą, ale zapewniał. To, na ile starczała emerytura zależało zawsze od sytuacji w państwie, a że jest do dupy to i emerytura na nic nie starcza.
Bronicie OFE i naszych 'oszczędności' ? Pewien idiota od 4 reform w jednym zrobił dobrze banksterom kierując NASZE pieniądze przymusowo do prywatnych instytucji dając nam jedynie fikcyjny wybór pomiędzy złym a jeszcze gorszym, tzn, czy będzie na nas zarabiał taki czy inny bank. Powrót do ZUS to jedna z niewielu mądrych decyzji obecnego cyrku zwanego rządem. Mam nadzieję, że to nie koniec i OFE zostaną zlikwidowane w całości a osoby odpowiedzialne za wprowadzenie tej złodziejskiej reformy staną przed sądem.

Portret użytkownika Zenek

"Bankrutujący ZUS zachwala

"Bankrutujący ZUS zachwala swoje usługi za pomocą reklam w telewizji"
 
- to się nazywa CELOWE DEFRAUDOWANIE ŚRODKÓW W ZAPRZYJAŹNIONYCH (osobowo)  FIRMACH. Innymi słowy WYPROWADZAA KAPITAŁ który komuś mógłby dać dodatkowa kromke chleba w rencie czy emeryturze.
 
Podobnemu celowi służą wszelkie "zmiany marki". Tam to dopiero jest kasa przewalana na lewo.

Portret użytkownika Czytelnik

Wojna idzie, rozbiór Polski

Wojna idzie, rozbiór Polski dzieci. Ludobójstwo idzie.
Rządzące pseudoelity okrągłostołowe w pewnym momencie prysną z rodzinami z kraju Polin. Przecież z gołymi rękoma nie wyjadą. A za co będą żyć? Oni mają duże potrzeby, oni muszą się ustawić.
Nawet pieniądze z Amber Gold poszły we właściwą stronę. To robota słuzb, Plichta to pionek, który swoją gębą i nazwiskiem to firmuje. 
Dzieci, dzieci. 
Nawet episkopat ucieknie.  Poza granicami z dala od tego co zgotują Polakom będą krzyczeć , że "o takie Polskie", a "Bolek" znów włoży w klapę obrazek religijny z Matką Boską. Z rodzinką będzie dobrze ustawiony, daleko stąd - za wasze pieniądze - także te z ZUS-U.  
Nie chcieliście Chrystusa Króla to będziecie mieli innego króla, ten was będzie karmił rózgą żelazną.  
Znów narodzie zapłacisz krwią, a ci którzy cię w to wpakują uciekną ale nie przez Zaleszcyki jak kiedyś ale przez Okęcie i inne lotniska - będą specjallne loty przed godziną "w" dla rodzin waszych POlskojęzycznych elit. 
Wy zostaniecie tutaj.

Portret użytkownika Pulsar

Mnie rozwala ostatnia akcja

Mnie rozwala ostatnia akcja ZUS:
 
"emeryci, którym prawo do emerytury uległo zawieszeniu w okresie od 1 października 2011 roku do 21 listopada 2012 roku. - mogą teraz pobrać zaległe świadczenia wypłacane wraz z odsetkami za zwłokę, na wniosek zainteresowanych."
 
A co z tymi co pomarli w tym okresie ? Ile ZUS zaoszczędził na nich ?

Strony

Skomentuj