Badania żywności wykryły ludzkie DNA w hot-dogach, mięso w produktach wegetariańskich

Kategorie: 

Źródło: Freedigitalphotos.net
Badania genetyczne przeprowadzone w Stanach Zjednoczonych pokazują jak mało wiemy o żywności którą spożywamy. Firma Clear Food wykryła w niektórych produktach obecność ludzkiego DNA, natomiast żywność przeznaczona dla wegetarian zawierała mięso.

 

Do swoich analiz badacze wykorzystali technologię genetyczną nowej generacji i przeanalizowali w sumie 345 hot-dogów, kiełbaski i produkty spożywcze dla wegetarian. Wyniki okazały się szokujące. 4 z 21 testowanych próbek żywności wegetariańskiej miały problemy higieniczne. Większość przypadków zanieczyszczenia (67%) dotyczyło produktów, które nie zawierały mięsa.

 

Kolejny problem dotyczył niektórych etykiet, które podawały fałszywą informację o ilości białka - również dotyczyło to żywności przeznaczonej dla wegetarian. Testy wykazały również, że 3% żywności która miała zawierać mięso z kurczaka lub indyka, posiadała w rzeczywistości wieprzowinę.

 

Jednak to jeszcze nie wszystko. Okazało się, że 2% badanej żywności zawiera ludzkie DNA, z czego aż 66% to były produkty wegetariańskie. Ponadto, 10% wszystkich przetestowanych artykułów spożywczych, które miały być bez mięsa, zawierały kurczaka lub wieprzowinę. Dzisiejsza żywność z pewnością nie jest taka, jak była kiedyś - nawet nie mamy pojęcia co naprawdę znajduje się na naszym talerzu.

 

 

Źródło: http://www.clearfood.com/food_reports/2015/the_hotdog_report

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika  opętana wróżka

Podobo w US ludzie świadomie

Podobo w US ludzie świadomie  jedzą papier, krede...itd   Naukowcy kiedyś  stwierdzili  że człowiek w trakcie snu zjada  x robaków.  Teraz co najwyżej dopiszą na opakowaniu dla wegetarian że na zakładzie produkowane jest mięso. 
Kupując orzechy piszą często że produkt może zawierać gluten gdyż dana firma produkuje jeszcze wyroby z glutenem.  
 

Portret użytkownika achiles

Chcieli ludzie ZACHODU I

Chcieli ludzie ZACHODU I DOBROBYTU ŻYWNOŚCIOWEGO, TO GO MAJĄ. Aż cieknie ślina, na wspomnienie o potrawce z kurczaka z BARU MLECZNEGO, LUB MIELONYM KOTLECIE z lat DZIEWIĘDZIESIĄTNYCH. MNIAM, MNIAM i jakie to było zdrowe, a jakie fajne pokolenie wówczas na tym JEDZENIU WYRASTAŁO, jak miło się wspomina. 

Portret użytkownika taj

Ja pierdzielę, autorzy tego

Ja pierdzielę, autorzy tego badania tylko się kompromitują. Przecież ludzkie wydzieliny unoszą się w powietrzu dookoła i spokojnie moga opaść na takie hotdoga, ale walnięci poszukiwacze spisków już węszą akcję kanibalo-satanisto-iluminatów....

Portret użytkownika Medium

Próbki DNA pobiera się ze

Próbki DNA pobiera się ze śliny.
Ktoś nam zwyczajnie pluje i to nie w talerz, bo byśmy dostrzegli, ale do garnka.
Jedno tylko jest dziwne: w ślinie zawarte są enzymy trawienne i takie naplucie skraca czas przechowywania produktów. Czyżby konsetwantów było tak duzo, że radzą sobie z enzymami trawiennymi sliny?
 
 

Portret użytkownika tubylec

Chcielibyście wierzyć że nie

Chcielibyście wierzyć że nie jecie ludziny ale co to za problem dla zakładów mięsnych żeby przerabiać również ludzinę, w mielonym nikt tego nie zauważy a na wadze waży Wink .. świnie też z powodzeniem jedzą ludzkie zwłoki tak że ślad nie zostaje, to stary mafijny sposób na pozbywanie się zwłok. Tak naprawdę kupując w markecie nie wiecie co jecie, nie znacie historii tego produktu bo tego nie pisze na etykiecie więc równie dobrze moze to być i ludzina .. puści się w promocji to nikt nic nie zauważy bo będzie uchachany że kupił tanio. A skoro lekarze niszczą was szczepionkami i pozwalacie na to, koncerny pakują wam chemię do żywności i nie macie nic przeciw to czemu nie mielibyście żreć ludziny.

Strony

Skomentuj