Badania z Wielkiej Brytanii wykazały brak obecności koronawirusa w miejscach publicznych

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Uczeni z Wielkiej Brytanii przeprowadzili badania, które pokazują, że wirus odpowiedzialny za pandemię COVID-19, nie jest aż tak wszędobylski. Po co więc ten globalny „koronazamordyzm”?

Już ponad rok temu pojawiały się ekspertyzy, z których wynikało, że większość sanitarnych restrykcji wcale nie była potrzebna i „odkażanie odkażania” było po prostu paranoją dla wytresowania społeczeństwa. Teraz pojawiły się wyniki kolejnego badania, w którym sprawdzono obecność koronawirusa w miejscach bardzo obleganych przez ludzi.

 

Konkretnie były to cztery główne stacje kolejowe w Anglii. Testy przeprowadzono dwa razy: w styczniu i czerwcu. Okazało się, że koronawirusa SARS-CoV-2, nie było zarówno na powierzchniach dotykanych przez wiele osób, jak i w pociągach oraz w powietrzu. Uczeni pobrali próbki z poręczy schodów ruchomych, automatów z biletami, ławek oraz z pociągów. Zbadali ponadto próbki powietrza na stacjach. Miejsca te nie były skażone koronawirusem.

 

Po raz kolejny trzeba więc zapytać: czy wszelkie paniczne ruchy rządów w związku z wariantem Delta, są aby na pewno adekwatne do zagrożenia? Czy taka narracja rzeczywiście ma racjonalne podstawy?

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Rumcajs

Sąd stwierdził, że pandemię

Sąd stwierdził, że pandemię wywołali Gates, Soros i Rockefellerowie Sąd prowincji Chincha i Pisco w południowo-zachodnim Peru napisał w dokumencie, że pandemię Covid-19 wywołali jedni z najbardziej znanych biznesmenów na świecie – podały media w tym kraju. Wśród rzekomo odpowiedzialnych za wybuch pandemii wymienieni są m.in. Bill Gates oraz George Soros. W cytowanym przez peruwiański portal LP dokumencie, który jest usprawiedliwieniem opóźnienia jednego z procesów, trzyosobowy skład sądu prowincji Chincha i Pisco stwierdził, że „Covid-19 powstał z inspiracji elit przestępczych kontrolujących świat, paraliżując działalność niemal wszystkich państw świata”. Wśród rzekomo winnych powstania pandemii wymieniono w procesowym piśmie Gatesa, Sorosa oraz rodzinę Rockefellerów. Zasugerowano też, że grono odpowiedzialnych za Peruwiańska rada sądownicza wszczęła procedurę sprawdzającą, czy deklaracja trzyosobowego gremium sędziowskiego jest zgodna z prawem – poinformował portal LP. Hiszpańska agencja EFE podaje, że wydane pismo jest pierwszym dokumentem instytucji państwowej na świecie winiącym za pojawienie się Covid-19 osoby należące do grona najbogatszych ludzi.

Z a p r a s z a m - www.NPTV.pl i www.pl1.tv

 

Portret użytkownika baca

oj tam oj tam... kazdy

oj tam oj tam... kazdy przecież wie że koronawirusa nie ma i prawie każdy że jest na niego szczepionka...

mało ludzi natomiast wie że ona nie chroni przed koronawirusem którego nie ma bo ma na tym polu dosłownie zerową skutecznosc ale za to jest stuprocentowo skuteczna w leczeniu debilizmu - podręcznikowy debil już po jednej dawce staje się mądry i to jest normalnie cud nowoczesnej medycyny bo tysiące lat nauka nie miała tak tak dobrego leku na głupotę...

pamiętam film takiej typowej klasycznej głupiej blondynki, która ufała lekarzom i się udała po szprycę... jak jej po kilku godzinach nogi spuchły i skoczyły na niedorzeczny poziom wyniki krwi - od razu zmądrzała, przestała być głupia i teraz ostrzega innych aby się nie szczepili...

można? można?

jeden zastrzyk uczy więcej niż pięć lat uniwersytetu i to nawet beznadziejnie nieutalentowane przypadki Smile

 

Portret użytkownika stoperan

Drodzy zaszczepieni: Czy

Drodzy zaszczepieni: Czy jesteście już wściekli?

Poniedziałek, 02 sierpnia 2021 przez: Ethan Huff

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&u=https://www.naturalnews.com/2021-08-02-dear-vaccinated-people-are-you-angry-yet.html%23

Drodzy zaszczepieni: Czy jesteś już zły?

Poniedziałek, 02 sierpnia 2021 przez: Ethan Huff

Omiń cenzurę, udostępniając ten link:

https://www.afinalwarning.com/540125.html

( Natural News ) Do tej pory prawdopodobnie słyszałeś wiadomość z amerykańskich Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC),

że „szczepionki” na koronawirusa Wuhan (Covid-19) są całkowitą porażką.

Wiele osób naprawdę chce wiedzieć, co myślą o tym „w pełni zaszczepieni”.

W końcu powiedziano im, że szczepionka Trumpa „zatrzyma rozprzestrzenianie się”, co spowoduje „nową normalność” bez masek na twarz, izolacji społecznej i porażki ekonomicznej. Okazuje się, że jest odwrotnie, ponieważ wstrzyknięci zostali ogłoszeni przez rząd jako „super-rozsiewacze”.

Wszystko, co wstrzykiwali przez te wszystkie miesiące Tony Fauci, Rochelle Walensky i Joe Biden, okazało się kompletnym kłamstwem. Oczywiście nieszczepieni radzą sobie dobrze, ale zaszczepieni zostali zamienieni w „fabryki” białka kolczastego – a rząd oficjalnie to przyznaje.

Jeśli któryś z zaszczepionych rzeczywiście zwraca na to uwagę, przynajmniej niektórzy z nich muszą być zdenerwowani, że zostali w ten sposób oszukani. Celowo sprzedali swoje dusze i na stałe przeprogramowali swoje DNA, aby móc ponownie wyjść na kolację i podróżować, tylko po to, by po miesiącach dowiedzieć się, że zostali oszukani przez medycznych faszystów.

Przynajmniej niektórzy z nich muszą teraz myśleć o sobie: dlaczego słuchałem Fauciego? Może mimo wszystko nie jest aż takim dobrym facetem, ale teraz jest już za późno i moje ciało jest zrujnowane.

Żal do szczepień wkrótce stanie się nową „pandemią”

Zapewne minie trochę czasu, zanim krytyczna masa zaszczepionych osób zda sobie sprawę z tego, co zrobili sobie w zamian za przysłowiową miskę zupy. Kiedy „skutki uboczne” naprawdę zaczną się manifestować, ich żal z pewnością zamieni się we wściekłość.

Niestety, wielu zostanie ponownie oszukanych, by obwiniać nieszczepionych za ich problemy zdrowotne, ponieważ media głównego nurtu rozpowszechniają nowe kłamstwa o tym, że powodem zachorowania zaszczepionych ludzi jest to, że inni ludzie zdecydowali się nie szczepić.

Gdyby szczepionki naprawdę działały, byłoby kwestią sporną, czy ktoś inny jest szczepiony. Gdyby szczepionki naprawdę zadziałały, ci, którzy je zażyli, byliby w pełni chronieni przed infekcją.

Wręcz przeciwnie, większość osób zabieranych w pośpiechu na izbę przyjęć lub zakopanych w ziemi przed czasem to ludzie, którzy wzięli szczep i w wyniku tego doznali poważnych negatywnych skutków.

Do tego czasu Beijing Biden będzie nadal wzywać „niechętnych” do zakasania rękawów, miasta będą próbowały zmusić swoich pracowników do dźgnięcia, niektóre obszary będą ponownie próbowały maskować mandaty, a Ameryka będzie nadal coraz bardziej podupadać. Szambo trzeciego świata, którym szybko i niestety się stało.

Będziemy nadal robić swoją część, aby świat wiedział, że ludzie, którzy zarażają się i rozprzestrzeniają choroby, to ci, którzy wzięli szczepienie. Są to „super-rozsiewacze”, którzy pogrążają społeczeństwo z powrotem w tyranii, nawet jeśli rząd nadal fałszywie obwinia nieszczepionych.

„To wszystko cholerna mistyfikacja, ale co zamierzamy z tym zrobić proaktywnie” – zapytał jeden z naszych komentatorów.

„Haha, naiwni zrobili to, co im kazano, a Lucy wciąż odciągnęła piłkę w ostatniej sekundzie”, żartował inny o tym, jak zaszczepionym mówi się teraz, że muszą ponownie nosić maskę, aby „spłaszczyć krzywą. ”

„Jeśli ci ludzie nie chcą nosić maski, muszą zebrać siły i znaleźć odwagę, by przeciwstawić się władzy. To proste, robię to cały czas.”

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak zaszczepieni ludzie chorują i umierają z powodu szczepień, odwiedź stronę ChemicalViolence.com .

-----------------------------------------------------

Nigdy nie ufaj koszernej władzy i koszernym mediom!!!

Portret użytkownika wiii

a pojebani polacy jak widzą

a pojebani polacy jak widzą cię bez maski, reagują w tak chamski sposób, że nawet polski kierowca autobusu nie otwiera drzwi po wciskaniu guzika. Mściwe i tępe chujostwo. Jak dopiero jak im ta gorąca krew pogęstnieje to może złagodnieją.

Portret użytkownika Emir

Kozeeeeera!  ŹRÓDŁA!!!!!!!!

Kozeeeeera!  ŹRÓDŁA!!!!!!!! bo inaczej te twoje artykuły możesz sobie darować. Taki art bez podania źródeł jest jedynie wypsztykaniem się z amunicji, a to powinien być art, który daje niepodważalny argument w dyskusji.

Portret użytkownika Prorocznia

zadziwi mnie,że w polskich

zadziwi mnie,że w polskich mediach NIKT nie pisze o tym co obecnie w temacie covida i szczepień dzieje sie w USA. A tam dziej sie ciekawie. Bo oto badania wykjazałay że zaszczepieni bardziej łapią Deltę niż niezaszczepieni i są bardziej zaraźliwi. Ukochany Fauci własnie wprowadził NAKAZ NOSZENIA MASECZEK PRZEZ ZASZCZEPIONYCH, W OBIEKTACH ZAMKNIĘTYCH.

W niektórych stanach istnieją oddziały poloicji, które chodzą od budynku do budynku i sprawdzają czy ludzie mają maski- SZAJBA!

Ciekawe jest też nowe stanowisko CDC odnośnie testów PCR- to sprawa dla dziennikarza- ale mówiąc krótko- zmienili zdanie...

Portret użytkownika inzynier magister

Kilka miesięcy temu pisaliśmy

Kilka miesięcy temu pisaliśmy, że niezaszczepieni staną się pozbawionymi podstawowych praw obywatelami trzeciej kategorii. Myliliśmy się. W najczarniejszych snach nie przewidywaliśmy dokąd poniesie rządzących covidowa fantazja. 

Już od dłuższego czasu przeciwnikom szczepień na Covid-19 groziło wykluczenie z grona ludzi cywilizowanych. Ponadto dla sprzeciwiających się masowym szczepieniom szykowano rolę kozła ofiarnego, na którego zrzuci się odpowiedzialność za IV-falę, wprowadzanie kolejnych lockdownów i paraliż służby zdrowia. Natomiast pomysł oskarżenia całej grupy społecznej o współudział w DZIAŁALNOŚCI TERRORYSTYCZNEJ jeszcze do niedawna odczytywalibyśmy w kategoriach wyjątkowo nieśmiesznego żartu.

A jednak stało się. Minister zdrowia Adam Niedzielski występując na tle spalonego mobilnego punktu szczepień w Zamościu, ocenił akt wandalizmu jako „atak na państwo polskie” i przykład terroryzmu wewnętrznego. – Ja naprawdę nie mam słów, nie wiem od czego zacząć, widziałem te obrazki, które – dosłownie – mrożą krew w żyłach – hamletyzował, dając popis najlepszego aktorstwa na jakie stać urzędnika wypowiadającego się w nużąco jednostajnym, zawodowo pozbawionym emocji tonie. 

Z proroczą manierą wskazywał moment kiedy internetowy hejt przybrał formę przemocy fizycznej. – Zapamiętajcie tę datę! – grzmiał niczym dwadzieścia lat temu G. W. Bush. Tyle, że amerykański prezydent podpierał się tragedią niemal 3 tys. ofiar ataku na World Trade Center, natomiast minister Niedzielski miał za sobą osmoloną budkę z karton-gipsu.

Całość sprawiałaby niezwykle groteskowe wrażenie, gdyby nie przesłanie wypowiedzi i jej potencjalne konsekwencje. „Ten kto to zrobił, ale również osoby, które inspirowały tego sprawcę, na pewno mają świadomość, że nie jest to tylko i wyłącznie atak na ten kontener, który stoi za mną, ale to jest atak na państwo polskie” – powiedział, dając do zrozumienia, że przyczyna zła nie leży w indywidualnym akcie konkretnego sprawcy, ale wśród wszystkich przeciwników obowiązkowych szczepień na Covid-19, którzy – w jego opinii – zdominowali media społecznościowe.  

Minister Niedzielski dał popis marnego aktorstwa, za to niezwykle skutecznej propagandy. Wtórują mu mainstreamowe media jak Newsweek, chcące z niechętnie poddających się szczepieniu górali zrobić zagłębie ciemnogrodu, zacofania i „chojractwa”. Polska Agencja Prasowa mówi wprost o „terrorystach”. Okazji do wrzucenia swoich trzech groszy nie przepuścili również słynni rządowi doradcy jak prof. Simon. Ekspert namawia premiera Morawieckiego do radykalnych kroków, ponieważ „nie mamy prawa się nawzajem zabijać”. Artykuły w podobnym tonie przeczytamy na TOK FM, Wyborczej czy Onecie.

Nic dziwnego, że narrację o zagrażających społeczeństwu, nieodpowiedzialnych i odpornych na wiedzę wrogach ludzkości w mig podchwyciło społeczeństwo. Komentatorzy w mediach społecznościowych wzywają policję do pacyfikacji przeciwników szczepień na Covid-19 i prowadzenia na przymusowe badania psychiatryczne. „Czy mamy czekać, aż zabiją jakiegoś ratownika albo pielęgniarkę, aby ten z****** rząd zrobił COKOLWIEK?” – piszą. Pojawiają się wezwania do uznania całej grupy społecznej za organizację terrorystyczną i wykluczenia jej z życia społecznego do końca pandemii.

Paranoja rozszerza się do tego stopnia, że co gorliwsi tworzą oddziały samoobrony punktów szczepionkowych, jakby „koronasceptycy” mieli w planach przeprowadzenie jakiejś nocy kryształowej. Jednak patrząc po nastrojach społecznych, to raczej niezaszczepieni powinni zacząć uciekać przed żądną krwi tłuszczą.

Cui bono?

Dziwi natomiast cel takiej strategii. W czym rządowi pomoże dalsze zaognianie konfliktu wewnętrznego? Co da opluwanie i napuszczanie jednych na drugich? W ustawianych masowo mobilnych punktach szczepień hula wiatr, kto chciał się zaszczepić już dawno to zrobił. Czyżby powoli na wierzch wychodziła frustracja wywołana brakiem skuteczności dotychczasowych metod? Rzeczywistość szybko zweryfikowała oczekiwania na poziomie 70-80 proc. „wyszczepialności”. A może może chodzi o podkładkę do „ostatecznego rozwiązania” problemu najbardziej opornych?

Półtora roku pandemii dostarczyło wystarczających dowodów, że odpowiednie działania dużo łatwiej przeprowadza się przy aprobacie społecznej, które zjednoczy się w walce ze wspólnym wrogiem. W tym kontekście niezwykle podejrzanie wygląda kumulacja kilku niezwykle głośnych medialnie incydentów na przestrzeni ostatniego tygodnia. Jeżeli mielibyśmy ocenić kto na nich najbardziej zyskał, sami przeciwnicy obowiązkowych szczepień na Covid-19 bez wątpienia zamykaliby tę listę.

Kompleksy

Myli się natomiast ten, kto uważa reakcje naszych rządzących jako pewien ewenement. Przywódcy innych krajów wcale nie gryzą się w język. Joe Biden mówi o „pandemii niezaszczepionych” stanowiących „problem” dla siebie, bliskich i społeczeństwa. Przodownik segregacji sanitarnej w Europie, Emmanuel Macron, robi wszystko, by wykluczyć niezaszczepionych poza nawias społeczny. Premier Australii, która ponownie zamknęła 13 milionów swoich obywateli w domach, wprost mówi o restrykcjach wobec osób „stanowiących zagrożenie dla siebie i innych”. W prawdziwych oparach kowidowego amoku unosi się jednak prezydent Filipin Rodrigo Duterte, który niezaszczepionych chce… pozamykać w więzieniach.

Widzimy jak globalna operacja masowych szczepień wkracza w ostateczną fazę. Najpierw było straszenie, potem zachęty i promocja. Teraz nie pozostało już nic innego jak użycie kija. Nadzieja w tym, że nasi rządzący – jak w wielu innych sprawach – jedynie stroszą piórka, a kiedy mówią, że „z terrorystami się nie dyskutuje” to… tylko mówią.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj