Z badań wynika, że połowa Brytyjczyków zachoruje w swoim życiu na raka

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
Z analiz przeprowadzonych przez Cancer Research UK wynika, że w pewnym etapie życia aż u połowy mieszkańców Wielkiej Brytanii zostanie zdiagnozowany nowotwór. Poprzednie badania były nieco bardziej optymistyczne i wskazywały, że na raka zachoruje jednak "tylko" 30% Brytyjczyków.

 

Badacze twierdzą, że ich szacunki wzrosły, ponieważ zastosowano bardziej precyzyjną metodę, która dotyczyła wszystkich mieszkańców Wielkiej Brytanii, urodzonych w 1960 roku i później. Dla tych, którzy urodzili się wcześniej, szansa na zachorowanie na nowotwór wynosi 30%.

 

Stwierdzono iż zdecydowany wzrost ryzyka zachorowania na raka spowodowany jest między innymi tym, że Brytyjczycy żyją dłużej niż kiedyś, a choroba ta bardziej dotyka starszych osób. Również samych ludzi obarczono winą, ponieważ zadniem badaczy, mieszkańcy tego kraju prowadzą niezdrowy tryb życia. Według Światowej Organizacji Zdrowia, średnia długość życia mieszkańców tego kraju wynosi 81 lat.

 

Profesor Peter Sasieni, autor badania wyjaśnił, że najbardziej narażeni są starsi ludzie a ponad 60% wszystkich chorób diagnozuje się właśnie u osób w wieku powyżej 65 lat. Swoją wypowiedź podsumował tym, że gdy ludzie żyją wystarczająco długo, to w pewnym momencie większość z nich i tak zachoruje na raka ale ryzyko można zmniejszyć, prowadząc zdrowy tryb życia.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika rent5555

Rak jast na naszym stole i

Rak jast na naszym stole i wynika z tego co jemy. Głównym problemem są  produkty które zakwaszają organizm.
Celowe działanie mające na celu depopulacje i zarobienie na tym ogromnych pieniędzy przez koncerny ,no bo przecież wiadomo że póżniej wydamy  wszystkie pieniądze  żeby ratować dzieci czy żonę . Prostym sposobem jest używanie SODY OCZYSZCZONEJ ale jak tu powiedzieć ludziom że lek na raka może kosztować 1zł, może uratuję choć jednego który tu zagląda  !!! Ach zaponiałem jeszcze o picu codziennie świerzego soku  z czerwonego buraka bardzo skuteczny w połączeniu z cytryną ! Polecają to onkolodzy swoim bliskim na których im zależy żeby żyli  !!
poniżej link- https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2014/07/01/rak-cudowna-mieszanka-cytryna-soda-oczyszczona/

Tym My Słowianie różnimy sie od was chazarów, że potrafimy pomagać innym nie oczekując niczego w zamian!

Skomentuj