Awaryjne lądowanie samolotu w Kazachstanie, lecącego z Indii do Stanów Zjednoczonych

Kategorie: 

Źródło: flightradar24.com

Samolot India Airlines, wykonujący lot AI191 z Bombaju do Newark (New Jersey), został zmuszony do lądowania na lotnisku w Kazachstanie z powodu alarmu pożarowego.

 

 

 

Przewoźnik poinformował, że pasażerowie zostali ewakuowani pomyślnie.

 

„Lot AI191 z Mumbai do Newark (New Jersey) został przekierowany do Kazachstanu z przyczyn operacyjnych. Wszyscy pasażerowie zostali ewakuowani”- napisano w oświadczeniu, które publikuje Nowosti - Kazachstan.

 

Samolot wystartował z Bombaju o godzinie 02.25 czasu lokalnego i wylądował w Aktobe o godz. 08.00. Według indyjskich mediów, alarm związany jest z pożarem bagażnika i wykładziny na pokładzie. Uczestnicy feralnego lotu polecą do Stanów Zjednoczonych innym samolotem. Na pokładzie było 366 pasażerów i 12 członków załogi – wszyscy przebywają obecnie na lotnisku w Kazachstanie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika ar

dokładnie tak jest

dokładnie tak jest Smile

Ziemia jest płaskim dyskiem, a nie kulą otoczona olbrzymim wiankiem z lodu, który wyznacza granicę morzu jak to stworzył sam Bóg właśnie Smile a ten lód jest przygotowany na czasy ostateczne( ST Testament)

Skomentuj