Awantura w samolocie. Rabini odmówili noszenia masek i blokowali przejścia

Kategorie: 

Źródło: Internet

Nie od dziś wiadomo, że pewnym nacjom wolno więcej. Stwierdzenie to bynajmniej nie jest wyrazem ksenofobii. Jest za to wyrazem niezadowolenia z powodu akceptowania podwójnych standardów i nie wyciągania konsekwencji wobec pewnych zachowań.

Ortodoksyjni Żydzi kilka miesięcy temu urządzili w centrum Nowego Jorku przyjęcie weselne na 7 tysięcy ludzi bez maseczek i zachowania dystansu. Teraz zrobili awanturę w jednym z samolotów holenderskich linii lotniczych KLM. Do awantury doszło w trakcie lotu z Nowego Jorku do Amsterdamu.

Jeden z pasażerów nagrał ich zachowanie, komentując je w następujący sposób:

Lot KLM nr642 JFK - we wtorek 6 kwietnia. Brak maski, blokowanie wyjścia awaryjnego i brak szacunku dla innych pasażerów. Personel pokładowy poprosił ich o usadzenie i przestrzeganie zasad, ale odmówili.

Rabini zamiast posłuchać próśb personelu pokładowego, rozpoczęli modlitwę w obu korytarzach samolotu, blokując jednocześnie wyjścia awaryjne.

Zachowanie tych ludzi jest jawną kpiną z reszty społeczeństwa, nie mającej dostępu do systemu bankowego i rakiet. Żydom wydaje się, że ich kaprysy są święte, co gorsza wielu ludzi jest skazanych na przyklaskiwanie tego typu poglądom.

Gdyby takiego czynu dopuścili się Polacy, zapewne konsekwencje byłyby wyciągnięte.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Widzę tutaj starcie dwóch

Widzę tutaj starcie dwóch patologii - podludzi posłusznie zakładajacych kagańce i pseudo-nadludzi odpie...cych jakieś nieśmieszne przedstawienie. Godność jest po środku - należy grzecznie odmówić założenia maseczki.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika baca

żydzi tylko raz stanęli w

żydzi tylko raz stanęli w obronie ludzkości... pod prysznicem w Auschwitz... i trochę mnie dziwi że ty też żyd stawiasz to za przykład w walce żydów z hitlerowcami... walka nie była bowiem to równa... hitlerowcy ich gazem a żydzi poszczuli na nich wszy...

a w samolocie to nie była walka żydów z hitlerowcami bo hitlerowców już nie ma prawie sto lat - to była walka żydohitlerowców z cywilizowanymi człowiekami...

 

Portret użytkownika ARTUR

Oni nie stają w obronie

Oni nie stają w obronie nikogo i nigdy nie stawali , mogą jedynie spałować niepokornych którzy nie chcieli iść na śmierć jak w filmie " Pianista " gdzie niemiecki oficer był bardziej człowiekiem niż żydowscy kapo z getta .

Portret użytkownika ARTUR

A czy każda szuja może być

A czy każda szuja może być prezydentem ? Myślisz że Putin przed awansami nie pałował zatrzymanych w KGB , a teraz się mówi o nim że kulturalny , obyty w towarzystwie . Czasami pozory mylą a byli kapo mogli też być profesorami lecz nie byli ludżmi.

Portret użytkownika axell69

Gratuluję   odwagi , cywilnej

Gratuluję   odwagi , cywilnej nie miałeś    ale stadną  pochwaliłeś   się  . I przestań   zasłaniać się stopką bo nie przypuszczam byś   znał   historię Polski , bo gdybyś znał   to  nie  pisałbyś  o  jot  chytrusie  na króla i   zdjął  byś   jarmułkę   w końcu.

Skomentuj