Austriacka prawica domaga się zakazu dla politycznego islamu

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Dziwny twór, zwany Unią Europejską, ulega powolnej destabilizacji. Ta ponadnarodowa organizacja ze stolicą w Brukseli ugościła miliony tzw. uchodźców, wyznających "pokojowy islam". W tym czasie, Niemcy pracują nad tzw. europejskim islamem. Przyjezdni dotarli do raju, w którym dostają pieniądze Allaha i obiecane dziewice, lecz nie potrafią się dostosować do panujących na tym kontynencie zasad - tj. strzelają, zabijają i wysadzają się w powietrze. UE zmierza w złym kierunku, lecz przed upadkiem uchronić ją może własna europejska armia, która odpowiednio zadba aby mieszkańcy poszczególnych państw widzielu świat w takich samych barwach, jak widzą to nasi unijni komuniści.

 

Islam skutecznie zapanował w Europie Zachodniej. Podbój tej części kontynentu był możliwy dzięki tzw. kryzysowi migracyjnemu. Inwazja ma charakter zupełnie pokojowy - nachodźcy przychodzą sobie do Europy i wybierają dowolny kraj, w którym chcieliby zamieszkać, a rządy i media już nazywają ich Belgami, Niemcami czy Francuzami. Cały ten rzekomy kryzys jest wspierany przez Unię Europejską. Wystarczy przypomnieć słowa znanej komunistki, wysokiej przedstawicielki Unii Europejskiej do spraw zagranicznych i polityki bezpieczeństwa, Federici Mogherini.

"Islam zajmuje miejsce w naszych zachodnich społeczeństwach. Islam należy do Europy. Zajmuje miejsce w europejskiej historii, w naszej kulturze, w naszej żywności i - co najważniejsze - w teraźniejszości i przyszłości Europy. Niektórzy ludzie próbują przekonywać, że muzułmanin nie może być dobrym Europejczykiem, że większa ilość muzułmanów w Europie spowoduje koniec Europy. Ci ludzie są nie tylko w błędzie wobec muzułmanów: ci ludzie mylą się na temat Europy, nie mają pojęcia czy jest Europa i europejska tożsamość" - powiedziała Federica Mogherini podczas konferencji Fundacji Europejskich Studiów Postępowych (FEPS).

W związku z powyższym, dla niejednej osoby sytuacja może wydawać się dosyć dziwna. Unia Europejska hurtowo przyjmuje nachodźców wraz z islamskimi terrorystami i zmusza inne państwa, w tym Polskę, aby stosowały się do nakazów pod groźbą sankcji czy wydalenia z tej organizacji. UE sama przyczynia się do destabilizacji kontynentu a jej decyzje powodują, że w poszczególnych krajach do władzy zaczynają dochodzić eurosceptyczni przeciwnicy polityki migracyjnej.

 

Przykładowo lider austriackiej Partii Wolności (FPO) wezwał rząd aby całkowicie powstrzymał masową migrację do tego kraju i zaczął zwalczać polityczny islam. Heinz-Christian Strache miał na myśli aby zakończyć islamizację między innymi poprzez zamykanie finansowanych z zewnątrz meczetów i organizacji szerzących radykalizm, oraz wydalanie nielegalnych uchodźców i kryminalistów. Jego zdaniem potrzebna jest ustawa, która zakaże politycznego islamu, tak jak robi to przepis zakazujący stosowania symboli nazistowskich.

 

W innych europejskich państwach słychać podobne postulaty. Jednak z jakiegoś powodu Unia Europejska, podobnie jak niemiecki rząd, nie zmienia zdania w kwestii nachodźców. Tym samym to quasi-państwo automatycznie wręcz pcha się ku upadkowi, czemu ewentualnie mogłaby zapobiec potężna europejska armia. Należy jednak mieć na uwadze, że politycy sami nie decydują o tak ważnych kwestiach i zwykle wykonują rozkazy tych, którzy siedzą na wyższych stołkach. Zatem destabilizacja Europy z całą pewnością nie jest przypadkiem.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika inzynier magister

Njdziwniejsze jest to że w

Njdziwniejsze jest to że w Polsce oficjalnie w świetle kamer można pokazywać że sięchce upadku Polski i by Polska został zniszczona przez obcych ! To jest nie do pomyślenia nawet na Ukrainie ! "Dzisiaj w gdańskim sądzie okręgowym miała odbyć się pierwsza rozprawa przeciwko Annie Kołakowskiej - proces wytoczyła posłanka PO Agnieszka Pomaska. Tłum osób, które przyszły zamanifestować swoje poparcie dla radnej PiS zmusił sąd do odroczenia rozprawy.Posłanka Platformy stwierdziła, że tłum osób zagraża jej bezpieczeństwu i zażądała od sędzi, aby ta zawiadomiła policję. Ta jednak nie przychyliła się do wniosku mówiąc, żeby Pomaska "nie przesadzała". Rozprawa została jednak odroczona, bo sąd nie był przygotowany na tak wielkie zainteresowanie. Dlatego można spodziewać się kolejnej na znacznie większej sali.
Proces jest związany z bulwersującym zachowania poseł Agnieszki Pomaski z Platformy Obywatelskiej, do którego doszło kilka tygodni temu w Sejmie. Na oczach pozostałych parlamentarzystów i w świetle kamer podarła ona kartkę z tekstem uchwały ws. obrony suwerenności Polski. Zachowanie Agnieszki Pomaski wywołało oburzenie wśród posłów i internautów."

http://niezalezna.pl/92320-posel-pomaska-chciala-wezwac-policje-sedzia-krotko-niech-nie-przesadza

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Mojeimię44

Wiecie powinniśmy się skupić

Wiecie powinniśmy się skupić na Polsce a w szególności nad partią polityczną, która obali tą niegodziwą władzą. Tą partią może być partia BLUE Bardzu Lubię Unijną Ekonomię. Tu wam daje kolejny mó pomysł z planu wyborczego dla Polski

Wioska letniskowa dla eropejskich dzieci, które należą do harcerstwa

Wioska domków letniskowych powinna powstać nad jakimś dużym jeziorem np nad Śniardwy w zalesionym miejscu ale w jednej gromadce. Domki powinny być  z topoli i powinny te domki się mieścić topolowym lesie (za las dotacja unijna topola szybko rośni 7 lat i jest dorosłym drzewem). Powinna to być wioska harcerska na minimum 5000 osób z różnego rodzaju dodatkowymi elementami do zabawy jak huśtawki karuzele ale i inne zabawy opierające się o przetrwanie. Powinny być one podzielone na sektory w zależności od kraju z którego pochodzą. Co kilkanaście domków powinien być domek dla dyżurnego, który będzie pilnował porządku. Powinny być to domki czteroosobowe i powinne być zaopatrzone w laptopy żeby dzieci miały kontakt ze światem. Każdy z sektorów powinien być przeznaczony dla dzieci niepełnosprawnych żeby mogły się integrować z innymi dziećmi. Do koloni zapraszamy harcerzy z całego świata w ramach programów integracyjnych. Jeśli tego Polska nie zrobi ktoś inny to wykorzysta. W tych miasteczkach powinny być organizowane np. różnego rodzaju zawody np zawody strażackie itd.

Obawiam się, że rząd pana kczyńskiego może moje pomysły wykorzystać i negatywnie je wproawadzić w życielu je bardzo źle zareklamować. Tylko twórca pomysłu może dobrać odpowiednie osoby do realizowania pomysłów parti BLUE

https://www.youtube.com/watch?v=jSRuNRoHrY4

Nie musicie mi wierzyć w nic ale uwierzcie w ekonomię. Jeśli chcecie ten kraj postawić na nogi pomóżcie mi stworzyć partię BLUE czyli Bardzo Lubię Unię Ekonomiczną a nikt z was nie będzie narzekał na nudy.  Macie wybór albo Polska jednocząca albo Polska wojująca. Jak łącząca to tylko z partią BLUE bo wszyscy się odwrócą i tak i tak od Kaczyńskiego. On jest neo faszystą i koniec. Nie zmienię swojego zdania. Pomyślcie 5000 x 4= 20 000 dzieci. 10 dni kampu to 8 kampów w sam sezon letni a to jest 160 000 dzieci.  Za dobę od dziecka 50 zł z wyżywieniem to mamy 8mln złotych w roku, do tego dochodzą dwa sezony zimowe w tej samej cenie to 2 mln złotych. łącznie to 10 mln pewnych pieniędzy. Wiadomo to jest brutto ale niech tylko zostanie część z tych pieniędzy to mamy pieniądze na dochód wypracowany. Zresztą jak się dobrze to zareklamuje np. na disney chanel to będzie wzięcie, Tylko to musi być pięknie zorganizowane nie na przypał.  Reklama musi uskrzydlić ten projekt i zaangażować musi wiele krajów. Dodatkowo na pewno da się wyciągnąć na coś takiego środki unijne za innowacyjność a między narodowe kolonie integracyjne są na pewno innowacyjne.

To jest kolejny projekt z mojego programu wyborczego. Sami widzicie ile już dałem wam pomysłów na rozwój Polski od kurtki po hale world game center, od laptopów na zamówienie do szkół po przywrócenie do życia tarpana i wykupienie fabryki saaba. Wiele tego można wprowadzić w życie w 5 lat  ale skutki reform dopiero były by odczuwalne po 10-15 latach. Niestety nie od razu się zbiera owoce po zasadzeniu drzewa trzeba poczekać aż owoce dojrzeją. 

Portret użytkownika Zenek ;)

"Domki powinny być z topoli

"Domki powinny być z topoli i powinny te domki się mieścić topolowym lesie (za las dotacja unijna topola szybko rośni 7 lat i jest dorosłym drzewem). '

- może i szybko rośnie ale jako "budowlane" jest drzewem.... "sejmowym"...

Portret użytkownika inzynier magister

Straszne czasy nadchodzą, bo

Straszne czasy nadchodzą, bo granice są otwarte ! Nikt ich wcale nie zamyka ! Rewolucja anty chrześcijańska trwa ! Polska musi się bronić ! 

Właśnie leci na TVP film dokumentalny o nieudanym przewrocie folksdojczów i agentury NWO od sorosa Nowocześniaków szmalcowników !

POLSKA RACJA STANU - Czas Patriotów 14.01.2017

https://www.youtube.com/watch?v=qabmGZ0H95s&t=710s

Liczba 666 - Rok 2017 to kumulacja diabelstwa, część V, ks Natanek

https://www.youtube.com/watch?v=Y3Up50roT-E

Watykan zaprosił prof. Paula R. Ehrlicha, członka Klubu Rzymskiego i autora bestsellerowej książki pt. „Bomba populacyjna” do wygłoszenia wykładu podczas konferencji poświęconej ochronie planety. Ehrlich od lat 60. propaguje pogląd, aktywnie uczestnicząc w licznych konferencjach na całym świecie, o grożącej światu katastrofie z powodu przeludnienia. Jedynym sposobem walki jest odgórnie wprowadzona kontrola urodzeń.Konferencja organizowana przez Papieską Akademię Nauk i Papieską Akademię Nauk Społecznych – to nie pierwsza tego typu impreza tych instytucji z  udziałem propagatorów kontroli ludności pod pretekstem realizacji tzw. zrównoważonego rozwoju – odbędzie w się dniach od 27 lutego do 1 marca.Biolog ze Stanforda opowiada się m.in. za selektywną aborcją, przymusową sterylizacją i wszelkimi innymi dostępnymi środkami ograniczenia wzrostu populacji.Tegoroczna konferencja pt. „Biological Extinction” będzie dotyczyć – jak piszą organizatorzy – nierównowagi między światową populacją a tym, co Ziemia jest w stanie wyprodukować.Organizatorzy wydarzenia podkreślają, że jeśli skuteczne kroki nie zostaną podjęte w celu odwrócenia tzw. globalnego ocieplenia - powodowanego ich zdaniem głównie przez człowieka,  – utracimy do 40 procent „wszelkiej różnorodności biologicznej na Ziemi” i „do końca tego wieku większość gatunków roślin”. http://www.pch24.pl/zwolennik-depopulacji-zaproszony-na-ekologiczne-seminarium-w-watykanie,48758,i.html#ixzz4VrPMe2zC

To już oficjalne dane: W ubiegłym roku niemieckie granice przekroczyło 280 tysięcy uchodźców. To zdecydowanie mniej, niż rok wcześniej, ale liczba migrantów wciąż jest gigantyczna.Jak wynika z danych opracowanych przez niemiecki Federalny Urząd ds. Migracji i Uchodźców, przez cały rok 2016 granice RFN przekroczyło 280 tysięcy azylantów. To o wiele mniej, niż w rekordowym roku 2015, gdy uchodźców było aż 890 tysięcy.http://www.pch24.pl/niemcy--mniej-uchodzcow--wiecej-wnioskow-o-azyl--granice-wciaz-otwarte,48750,i.html#ixzz4VrP0QmpG

Scum Media Dziennikarskie szambo TVN CNN - Max Kolonko Mówię Jak Jest

https://www.youtube.com/watch?v=ZRvs1MUeQDI

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Pilot

Berlin ,16.01.2016

Berlin ,16.01.2016

od wczoraj RFNowskie media az hucza o wczorajszym wywiadzie ktory udzielil on gaz "Bild" i jakiejs angielskiej jednoczesnie.

Skrytykowal Merkel ostro,

Unia Europ. sie rozleci i chwalil bardzo

Anglie za Brexit a najwazniejsze

NATO wg niego to przezytek .

A w POlskich mediach dla mieszkancow przywislanskiej strefy gazy totalna cisza , onet i interia,

tluszcza dostaje obledu owsiakowego

a teraz jasne dlaczego merkel wali do znienawidzonego kaczynskiego, tym

bardziej ze trump zapowiedzial 

clo 35 % na towary zagraniczne, mowil na przykladzie bMW i Mercedesa

Skomentuj