Austria używa wojska aby powstrzymać imigrantów przed wkroczeniem do Niemiec

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Europa powoli staje się niedostępna dla nowych uchodźców. Niemcy mają już dość imigrantów i wielu z nich po prostu nie wpuszczają do siebie a Austria zaczyna iść w podobne ślady. W tym celu wzmocniono południową granicę i rozmieszczono armię, która będzie przepuszczać tylko nielicznych.

 

Zwraca się uwagę na fakt, że imigrantom w znacznej większości zależy na przedostaniu się do Niemiec, co jest oczywiste od dawna. Austria zapowiedziała że od dziś będzie przepuszczać tylko tych, którzy zechcą starać się o azyl w tym kraju. Uchodźcy, którzy stwierdzą że chcą iść dalej do Niemiec lub jakiegokolwiek innego kraju, nie zostaną wpuszczeni do Austrii.

 

Jednocześnie wskazuje się na statystyki, które są w tej kwestii jednoznaczne. W zeszłym roku ponad milion uchodźców domagało się azylu w Niemczech. W przypadku Austrii liczba ta wynosi tylko 90 tysięcy.

 

Okazuje się, że oświadczenie MSW Austrii w sprawie wzmocnienia południowej granicy zostało poprzedzone rozmowami w władzami Słowenii, która ma zastosować podobne środki. Imigranci prawdopodobnie nie zrezygnują i mogą obrać sobie inną trasę. Przypomnijmy więc, że na wschodzie powstaje nowy szlak przemytników a polski rząd spodziewa się na wiosnę nowej fali uchodźców.

 

 

Źródło: http://www.krone.at/Oesterreich/Grossoffensive_gegen_illegale_Einwanderer-Heeres-Geheimplan-Story-491105

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika achiles

"Der Spiegel": premier

"Der Spiegel": premier Bawarii stawia Merkel ultimatum

Premier Bawarii Horst Seehofer postawił kanclerz Angeli Merkel ultimatum. Jeżeli rząd nie zaprowadzi porządku na granicach, władze Bawarii skierują sprawę do Federalnego Trybunału Konstytucyjnego - grozi Seehofer cytowany dziś przez tygodnik "Der Spiegel".
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/der-spiegel-premier-bawarii-stawia-merkel-ultimatum/h9ll8p
Chciało się brać Niemcom czynny i bierny udział w zamachu, na majdanie, co doprowadziło upadline, do WOJNY DOMOWEJ, to teraz bedzie miała  swoich separatystów i BAWARIA, NIE BEDZIE JEDYNYM LANDEM, chcacych się uwolnić, od oszalałych władz obecnych NIEMIEC. 

 

Portret użytkownika Pseudonick

Gdzie są dowody na tuszowanie

Gdzie są dowody na tuszowanie islamskich przestępstw? Skąd pewność że to nie plotka he? Pytałem na kefir2010 ale siusiak nie puścił komentarza, teraz pytam tutaj. Czy jest coś więcej niż słowa rzecznika (każdy rzecznik to polityk czyli wiarygodność zerowa). 

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Pseudonick

Serio nikogo nie zastanawia

Serio nikogo nie zastanawia że o tym rzekomym procederze informuje tylko pan rzecznik? Gdzie prowokacje gdzie podstawiona ofiara nagrywa wijącego się przed nią policjanta? Gdzie oficer który albo pracownik cywilny który zdecydował się podzielić wiedzą z pierwszej ręki? Ani widu ani słychu hehe Biggrin Dajecie się mamić jak dzieci. Aha i proszę sobie darować linki do dziennikarzy przyznających się że mieli nakazane milczeć. Rząd który prosi dziennikarzy aby nie nagłaśniali zgłoszonych napadów =/ rząd prosi policję aby nie rejestrowała napadów xD Zdążyłem zauważyć że jednak dla mnóstwa internetowych panikarzy jest to ten sam proceder <facepalm>  Inteligencja z koziej.. 

Portret użytkownika Pseudonick

Doczekam się źródeł na

Doczekam się źródeł na tuszowanie zbrodni islamskich przez policję? Tylko o to proszę. A o selekcji nie pier*** bo widać że nie masz pojęcia jak działa. Wyjaśniam: natura nie może premiować boidupstwa (coś gdzieś napiszą np. o tym bagatelizowaniu zgłoszeń na policji a my wierzymy na słowo pana dzienniścierwiarza hurr durr) bo gdyby każdy był tak łatwowierny i naiwny to ludzkość by wyginęła. Uciekając, napieprzając się z każdym kogo przedstawią jako wroga lub latać jak chorągiewka na wietrze za plotkami nie utrzymasz potomstwa, osady itp. Pozdrawiam pana rzetelnego i merytorycznego ;> 

Portret użytkownika U_P_Adlina

lucuś, a jaki link niby cię

lucuś, a jaki link niby cię przekona??!! jeżeli ktoś chce czemuś jak idiota zaprzeczać, to będzie zaprzeczać, choćby  mu podać sto linków!! Najlepszym sposobem nauki jest bezpośrednie doświadczenie!! Jedź do szwabów albo szwecji i powłócz się trochę po odpowiednich miejscach albo lepiej najmij sie jako wolontariusz do obozu dla imigrantów, a gwarantuje ci, że zostaniesz odpowiednio potraktowany we wszystkie otwory. Jak zamiast :prrrrrrrrrr, zaczniesz robić: pufffff, pufffff, a policja ci powie, że nic się nie stało, to będziesz miał swój dowód!! Najlepszy!! I przestań już siać swoją propagandę lewacką!!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Mojeimię44

Będą wpuszczać tych co proszą

Będą wpuszczać tych co proszą o azyl w Austri? A to ciekawe? Ja też mogę powiedzieć, że zostaje w Austrii a na drugi dzień już być w Niemczech. Europa oci....ła! Na słowo teraz będą wierzyć Smile Większej głupoty nie słyszałem. Może niech zadają im pytanie. Czy nie chcą się wysadzić? Wtedy będziemy pewni, że to nie terroryści hihi Smile Wielkie Niemcy rządzą europą wierząc w słowo imigranta Smile
Wiedząc o tym, że urzędnicy niemieccy znają tylko niemiecki i nawet angielski im nic nie mówi a imigranci wiedzą tylko jak powiedziec tak, tak po niemiecku to rozmowa brzmiała by następująco. Pytanie urzedniczki po niemiecku.
Pan napewno nie wysadzi się w powietrze np. w centru handlowym?
-odpowiedź -ja -ja!
A może pan jednak wysadzi się w powietrze w centrum handlowym?
-odpowiedź -ja -ja!

Strony

Skomentuj