Austria rozważa wprowadzenie stanu wyjątkowego przez uchodźców

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Kanclerz Austrii Christian Kern ogłosił, że sytuacja związana z napływem uchodźców do kraju może wpłynąć na decyzję o wprowadzeniu stanu wyjątkowego. Już w przyszłym miesiącu, władze będą rozpatrywać dekret w tej sprawie. Austriackie media podają, że wpływ muzułmańskich migrantów na społeczeństwo i ład społeczny może zostać uznany za zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego.

 

Na początku września odbędą się negocjacje austriackich oraz węgierskich ministrów obrony i spraw wewnętrznych. Wynik rozmowy ma kluczowe znaczenie dla wprowadzenia stanu wyjątkowego, gdyż Austria chce odsyłać uchodźców na Węgry. Dyskusje w tej sprawie zostaną poprowadzone również z Włochami i Słowenią.

 

Christian Kern powiadomił, że obecna sytuacja związana z napływem uchodźców w Europie jest względnie spokojna, lecz należy przygotować się na najgorsze. Wydarzenia w Afryce Północnej oraz w Turcji mogą ulec poważnej zmianie, a Recep Tayyip Erdoğan od dłuższego czasu grozi Unii Europejskiej kolejną falą migrantów.

 

Karl-Heinz Grundbock, rzecznik austriackiego MSW powiedział, że rosnąca liczba przestępstw popełnianych przez uchodźców, a także coraz częstsze ataki dokonywane w zemście naruszają porządek publiczny. W maju, rząd przyjął ustawę, która pozwala wprowadzić stan wyjątkowy na sześć miesięcy i przedłużać go o kolejne, gdy zbyt duża ilość migrantów przekroczy granicę. Narzędzie to pozwoli, w razie konieczności, na bardziej zdecydowane działania wobec uchodźców, którzy będą chcieli szturmować przejścia graniczne.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika sebi

Dzięki Bogu Serbowie mają dla

Dzięki Bogu Serbowie mają dla uchodźców współczucie i pomoc, i dziękujemy za to. Dziękujemy Serbii za to, jak ich traktuje.

iCO NAS ODRÓŻNIA : OD SERBÓW ... SŁOWIAN. LUDZI Z KRWI I KOŚCI WSZYSCY JESTEŚMY  RODZAJEM BEZ WZGLĘDU NA JĘZYK , KOLOR , JESTEŚMY JEDNOŚCIĄ Smile

NIE OBAWIAJCIE SIĘ ZATEM POWIADAM WAM IŻ NIEWINNI NIE BĘDĄ CIERPIEĆ , zło , ZAŚ ZOSTANIE ZNISZCZONE .  P.S.G.

Portret użytkownika livid

Tak ale kto ich badał i

Tak ale kto ich badał i sprawdzał nosicielstwo ? Zupełnie nikt a po co.

Prawie wszyscy w większości to muzułmanie, można im pomóc ale nie przyjąć. Z tego względu, że ich własną religia nie pozwala na integracje a taka jest karana śmiercią w ich kulturze. Taki człek jak ty musi poczuć by cokolwiek trafiło.

Świat nie istnieje bez dobrych ludzi!
https://youtu.be/xQGwg92Wmg0

Portret użytkownika zaduma

Przychodźcy wędrują do

Przychodźcy wędrują do Niemiec na zaproszenie Niemiec. W tym przypadku, Austria planem porywania, wywożenia i zniewalania w sąsiednich krajach, próbuje stosować szykany wobec uchodźców wojennych. Jakbyśmy to my wymyślili, cały PE zrobiłby pod siebie z oburzenia.

Portret użytkownika ACHILES

Teša Tešanović:  Jaki jest

Teša Tešanović:  Jaki jest pański komentarz na temat aktualnego kryzysu imigracyjnego?

Szejk Hosein:  Kryzys migracyjny ma wiele różnych przyczyn. Ponieważ mamy mało czasu, to chciałbym poruszyć tylko kilka.

Po pierwsze: obecny światowy system monetarny to zwykłe oszustwo, wyzysk, on wysysa bogactwo z jednej części świata i przekazuje je do drugiej. To właśnie ten fałszywy papierowy, plastikowy czy elektroniczny pieniądz, który teraz mamy. Jedna część świata staje się coraz biedniejsza, ludzie wiedzą, że tak zostanie na zawsze. Druga część świata jest bogata i będzie bogata na zawsze. Dla nas nie ma już nadziei. Więcej - jeśli masz szansę wyjechać z biednego świata do bogatego - skorzystaj z tej szansy. Nędza i ubóstwo spowodowane eksploatacją finansową są przyczyną tych masowych migracji. To jeden z powodów.

 

Co się dzieje na świecie - 17.08.2016.

Terroryści z ISIS

Drugim powodem jest terror, ludzie uciekają. ISIS przejmuje coraz więcej terenów. Ludzie są przestraszeni, co się z nimi stanie, jeśli ISIS przejmie kraj? - Dlatego myślą o ucieczce. To musi być dla nich bardzo bolesne, porzucić dom, porzucić rodzinę, groby rodziców śpiących na cmentarzu, porzucają wszystko, co kochali przez całe życie, biorą ze sobą tylko ubrania na grzbiecie i pieniądze w kieszeni, nie wiedzą co może ich spotkać, a może to być na przykład spanie w deszczu na ulicach Belgradu. Dzięki Bogu Serbowie mają dla uchodźców współczucie i pomoc, i dziękujemy za to. Dziękujemy Serbii za to, jak ich traktuje.

Oni uciekli przed terrorem, a bezpośrednią przyczyną terroru jest ISIS czy Państwo Islamskie. Zachód już od roku bombarduje ISIS, aby zwalczyć ten terror i po roku to jest jeszcze większa siła niż poprzednio. Teraz przychodzi Putin i deklaruje, że chce zwalczyć ten terror, to inteligentni, wrażliwi, honorowi ludzie z radością przywitaliby deklaracje i wysiłki Putina. Jeśli Rosja zwycięży ISIS, to ci wszyscy uchodźcy zechcą wrócić do domów. Oni nie chcą mieszkać w Niemczech, wolą wrócić do domów do Syrii do swojego życia. A oni krytykują Rosję, cokolwiek Rosja zrobi, oni muszą skrytykować. Nic, co Rosja robi, nigdy nie będzie [na Zachodzie] uważane za prawidłowe. Czy to są ludzie godni szacunku? - Raczej nie.

Więc jesteśmy wdzięczni Rosji i dumni z Rosji, że Rosja weszła do Syrii, próbując rozwiązać problem. Rosja ma potencjał, by rozwiązać ten problem, tego raka - ISIS. Ale ISIS to jest ich [Zachodu] protegowany, oni nie chcą pozwolić Rosji na zniszczenie ISIS. Chcą jej przeszkodzić. W tej właśnie konfrontacji pomiędzy Rosją a Zachodem widzimy - w kontekście naszej eschatologii - nadchodzącą wielką wojnę.

Teša Tešanović:  Mówi pan, że wielka wojna nadejdzie niedługo.

Szejk Hosein:  Mam nadzieję, że się mylę, ale myślę, że do wybuchu wojny zostało nam nie więcej niż rok. Nie jestem prorokiem, nie mam żadnych tajemnych źródeł informacji, to czysta analiza politologiczna i muszę przyznać, że mam też sny o nadchodzącej wojnie. Sny są dla nas ważnym źródłem informacji.

Teša Tešanović:  Czy ma Pan jakąś wiadomość na koniec dla naszych widzów?

Szejk Hosein:  Tak, mam. Chciałem podziękować Serbom, a widzieliśmy się pierwszy raz, za ciepłe i serdeczne przyjęcie, dokładnie tak jak przyjęto mnie dwa lata temu w Moskwie. Od mojego przyjazdu do Belgradu nie było żadnego incydentu, sugerującego niechęć czy nienawiść wobec mnie. Nie doświadczyłem również żadnego przypadku nadzoru, kontroli nad tym co mówię, cieszyłem się całkowitą wolnością od mojego przyjazdu, to dobry znak. Prosiłem o cierpliwość, dajcie mi trochę czasu, i proszę wszystkich, którzy mogą do mnie dołączyć, szczególnie muzułmanów, aby przyjechali i abyśmy zaczęli pracować nad przyjaźnią i sojuszem tych wielkich ludów, muzułmanów i chrześcijan. Znamy chrześcijan – oni nie są aroganccy, możemy ich rozpoznać, bo oni ciągle cenią życie monastyczne. Możemy rozpoznać prawdziwych chrześcijan, Bóg powiedział w Koranie, że w czasach ostatecznych naszymi sprzymierzeńcami będą chrześcijanie. Dziękuję.

Przetłumaczył: Metro

 

* * * * * * *

Dołączam tu film, zatytułowany "Donbas z Russelem Bentleyem", część XX, który porusza temat muzułmanów. Są napisy w języku polskim:

https://www.youtube.com/watch?v=qiYNPpjVdy8

Mówi Russel Bentley, znany nam jako Texas: "Chcę pokazać, że wszyscy dobrzy ludzie jednoczą się, by walczyć z faszyzmem, z siłami zła. (...) Porozmawiamy dziś z moim przyjacielem Rafi, pochodzącym z Afganistanu".

Mówi Rafi: "Gdy tylko zobaczyłem, co się dzieje, nie mogłem nie stanąć w obronie Donbasu. (...) Rosja to taki nasz starszy brat, potrzebujący teraz naszej pomocy. (...) Nowa epoka nadchodzi, a oni [EUSA] chcą, by nie było w niej miejsca dla Rosjan.Zrobią wszystko, by Rosjan unicestwić. (...) Ale Bóg jest z nami".

 czytaj więcej, bo warto, na : 

http://zygumntbalas.neon24.pl/post/133295,co-sie-dzieje-na-swiecie-17-08-2016

Portret użytkownika inzynier magister

Do Europy ściąga się setki

Do Europy ściąga się setki tysięcy sprawnych, zdrowych facetów, którzy gwałcą białe kobiety a elity od NWO chcą z białych młodych ludzi a nawet dzieci okaleczać tak by się nie mogli rozmnażać ! To jest jawna eksterminacja bialej rasy ! "To jest historyczna propozycja, o zmianie płci nie będzie już decydować służba zdrowia, lecz osoby indywidualne – powiedział norweski minister zdrowia. Na mocy uchwalonej specjalnej ustawy będzie można to zrobić w osiem minut. Jedyny wymóg, to ukończenie 16. roku życia. Wcześniej, aby to zrobić, należało przeprowadzić szereg badań, rozpocząć terapię hormonalną, zacząć przyjmować leki i przebyć kilka jak nie kilkanaście trudnych operacji plastycznych. O zmianie decydował też w ostateczności lekarz, a nie pacjent. Teraz za pomocą strony internetowej będzie można to zrobić w 8 minut. Jedynym wymogiem jest ukończenie 16. roku życia – donosi portal polishexpress.co.uk. Z podjętej decyzji będzie się można wycofać. „To jest historyczna propozycja, o zmianie płci nie będzie już decydować służba zdrowia, lecz osoby indywidualne” – powiedział norweski minister zdrowia.Co trzeba zrobić aby rozpocząć procedurę tzw. zmiany płci? Wystarczy zalogować się do systemu, potwierdzić swoje dane osobowe i rozpocząć edycję profilu. Resztą zajmie się urząd, który zadba o zmianę na wszystkich dokumentach, które posiada osoba zmieniająca płeć.Norwescy postępowcy chcieli obdarować prawem do zmiany płci już 7-letnie dzieci. Jak podkreślano bowiem to wieku dziecięcym rodzi się „płeć kulturowa”, dlatego warto – w opinii genderoszaleńców - już tak młodym osobom pozwolić decydować o własnej płciowości. Wygrał jednak projekt bardziej „zachowawczy”, bez wątpienia jednak tylko tymczasowo.: http://www.pch24.pl/zmiana-plci-przez-internet--genderowe-szalenstwo-ogarnelo-norwegie,45360,i.html#ixzz4Hau8anBA

Ktoś długo główkował jak wymienić białych europejczyków na islamistycznych mulatow ! Jak wymienić cywilizację chrześcijan na islamską ! Widać że się im udało ! Jak donosi portal niezalezna.pl, Komitet Obrony Demokracji oficjalnie przyznaje się do kontaktów z niemieckimi fundacjami. Na stronie internetowej KOD działacze antyrządowi chwalą się spotkaniami z przedstawicielami dwóch proimigracyjnych i lewackich organizacji: Europadialog oraz Mercator.Podczas spotkania, jakie odbyło się w Poznaniu 14 sierpnia, działacze KOD wraz z Niemcami zastanawiali się, dlaczego rząd PiS wciąż cieszy się w kraju bardzo dużym poparciem. Celem debaty była… obrona demokracji.„Naukowcy poznali naszą opinię o działalności polskiego rządu, o niszczeniu demokracji przez obecne władze oraz o konsekwencjach takich działań dla zasad demokracji i przestrzegania litery prawa. Interesowała ich również geneza KOD oraz reakcje naszego ruchu na wydarzenia w kraju” – napisali na swej stronie internetowej działacze Komitetu Obrony Demokracji.: http://www.pch24.pl/kod-wspolpracuje-z-lewackimi-organizacjami-pro-imigracyjnymi-z-niemiec,45364,i.html#ixzz4HbAhhV4E

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj