Austria proponuje przenieść wszystkich uchodźców z Europy do wielkich obozów w Afryce Północnej

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Austria zaczyna robić dosłownie wszystko aby zachęcić uchodźców do opuszczenia kraju. Rząd chce przyjąć nowe przepisy, dzięki którym obcokrajowcy, którzy nie otrzymali zgody na azyl a mimo to przebywają w Austrii, nie będą już mogli liczyć na pomoc w postaci schronienia i żywności.

 

Kilka miesięcy temu informowaliśmy, że nawet 90% uchodźców, którym władze nie przyznały azylu, mimo wszystko żyje w Austrii. Muzułmańscy migranci nie chcą opuścić kraju, zaś państwa z których pochodzą, nie mają zamiaru ich przyjmować. Minister Obrony Hans Peter Doskozil powiedział wtedy, że nie robi to żadnej różnicy, czy uchodźcy otrzymują odpowiedź pozytywną czy negatywną - oni i tak pozostają na terenie kraju.

 

Zgodnie z nowymi przepisami, które muszą jeszcze zostać przyjęte przez parlament, Austria nie będzie mogła zapewniać nawet podstawowego wsparcia dla obcokrajowców, którym odmówiono azylu. Minister Spraw Wewnętrznych Wolfgang Sobotka powiedział, że obecnie około 4 tysiące osób korzysta z takiej pomocy, choć już dawno powinny opuścić Austrię.

 

W tym samym czasie, Minister Spraw Zagranicznych Sebastian Kurz powiedział, że w Afryce Północnej powinno się zbudować wielkie obozy i przenieść tam wszystkich uchodźców, którzy uciekają do Europy. Polityk wyjaśnił, że Austria przeznacza zbyt duże kwoty na migrantów. Jego zdaniem, Unia Europejska powinna porozumieć się z Libią aby ograniczyć napływ cudzoziemców, tak jak zrobiła to z Turcją.

 

Źródła:

http://www.aljazeera.com/news/2017/02/austria-kurz-set-refugee-camps-africa-17022717385845...

http://www.politico.eu/article/austria-plans-to-stop-giving-food-and-shelter-to-rejected-a...

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Należy do afryki wysłać

Należy do afryki wysłać wszystkich polskich masonów, żeby tam już zostali i nigdy nie wrócili do Polski ! A mają gdzie przebywać, tam czarni masoni powinni ich ugościć ! "Piętnastoosobową delegację masonów z Wielkiej Zjednoczonej Loży Maroka (GLUM) i grupę wysoko postawionych masonów Wielkiej Loży Francji (GLDF) na czele z zastępcą Wielkiego Mistrza, Jean-Michelem Fedelem, zaprosił do francuskiego Senatu na prywatną kolację Bernad Saugey, senator centroprawicowych Republikanów z Isere i były Wielki Mistrz Braterstwa Parlamentarnego.Według dziennika „L’Opinion” celem spotkania marokańskich i francuskich masonów jest projekt rozpoczęcia w czerwcu roku 2017 utworzenia organizacji Wielkich Lóż Zjednoczonych Afryki. Robocze zebranie zaplanowano na czwartek w siedzibie GLDF, najstarszej i największej obediencji francuskiej liczącej 900 loż i 34 tys. członków. GLDF jest też najstarszą obediencją działającą w Afryce. Jej obecność na Czarnym Kontynencie datuje się na rok 1781, odkąd rozpoczęto aktywność w Saint-Louis w Senegalu pod nazwą „Saint-Jacques prawdziwi przyjaciele zgromadzenia”.W Maroku pierwszą lożę masońską utworzył w roku 1867 w Tangerze Haim Ben-Chimol. Od bardzo dawna masoneria jest obecna w wysokich sferach społecznych.- Celem spotkania GLDF i GLUM jest ustawienie naszej strategii afrykańskiej w perspektywie przyszłego utworzenia Wielkich Lóż Zjednoczonych Afryki, na wzór Konfederacji Wielkich Lóż Zjednoczonych Europy - wyjaśniał Mistrz loży marokańskiej.Według gazety „L’Opinion”, GLUM ma być jedyną obediencją marokańską będąca stałym członkiem przyszłej konfederacji. Jest ona uznawana przez Wielką Lożę Francji i dzieli z nią ten sam obrządek, Ryt Szkocki Dawny i Uznany (REAA), który jest najbardziej rozpowszechniony w świecie masońskim.W nadchodzących tygodniach francuscy i marokańscy masoni udadzą się z misją do wszystkich lóż szkockich na Wybrzeżu Kości Słoniowej, w Kamerunie, Beninie, Togo i Senegalu.: http://www.pch24.pl/masonska-ekspansja-w-afryce--wolnomularze-z-maroka-i-francji-w-paryzu-omowili-plany-na-przyszlosc,49854,i.html#ixzz4aCKQbeq4

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika husarz

Jaką siłę ma głos Austrii w

Jaką siłę ma głos Austrii w światowej polityce żydomasonerii , która lata temu przygotowywała islamską nawałnicę na Europę ? Żadnej siły nie ma. To widać choćby po Włoszech czy Niemczech gdzie kilkanaście tysięcy ataków na uchodźców rocznie i kilkadziesiąt tysięcy ataków na obywateli przez "uchodźców" rocznie, kilkaset ofiar i tysiace gwałtów nie robi żadnego wrażenia. Politycy typu Merkel doskonale wiedzą w co wpakowali swoje kraje i jaki gotują im los za żydowskie srebrniki. Ktoś tu napisał pięknie kiedyś, że jedynym sposobem na powstrzymanie kryzysu imigracyjnego jest zniszczenie Izraela. Wyobraźcie sobie taki scenariusz, kryzys został by zażegnany w parę tygodni, a na bliskim wschodzie może przyszłaby nadzieja na spokój choć chwilowy.

AMOR PATRIAE NOSTRA LEX

Portret użytkownika Geograf Bawarski

No... chyba każdy, kto

No... chyba każdy, kto skończył szkołę podstawową z wynikiem mierny lub wyżej z geografii wie, że lepszym miejscem była by Afryka Południowa. Okolice pola golfogego L'Agulhas Links Golf Estate ciągle jeszcze niezagospodarowane.

Portret użytkownika Ogo Pogo

Już kiedyś pisałem na ten

Już kiedyś pisałem na ten temat.Najlepiej w Libii stworzyć enklawę 100 na 100 km.Tzw.muslinołapkę.Ogrodzić dokładnie ,zapewnić pełną kontrolę na ruchem ludności posiadanie broni zakazane,policja dobrze uzbrojona ,wyszkolona nie arabska, nie żydowska .Wybudować domy dla pierwszych dziesięciu tysięcy ,drogi,dostarczyć transport .Autobusy,ciężarówki materiały budowlane,jedzenie,lekarstwa.Kolejne domy ,mieszkania winny być wybudowane przez przychodżców islamskich.Praca,szkolenie w zawodach.Murarz,zbrojarz,spawacz ,elektryk itp.Kto nie pracuje ,nie uczy się do obozu.Żadnych meczetów imamów,mułłów safandułów.Kropka.Praca odpoczynek .Żadnych burek zachwowań islamsko barbarzyńskich.Potrafił Kadafii i inni potrafią.Krótko i za mordę.Sprowadzić do pomocy córkę Kadafiego.Dać barbarzyńcą poczuć odrobinę luksusu za wykonywaną pracę szybko pozbędą się islamskiego narkotyku.

Portret użytkownika Arto

Kiedy czytam to co napisałeś

Kiedy czytam to co napisałeś to nawet podoba mi się pomysł cenzury w internecie który automatycznie usunie takie "coś" lub nawet nie pozwoli aby się ukazało.

 

Dla twojej wiadomości zanim mnie zaszufladkujesz. Nie jestem lewakiem.

 

Sram na Islam Jezusek może mi lizać stopy. Wszyscy jesteśmy ludźmi a naszą matką jest ziemia jednak ludzi można trsować wpajać im ideologie manipulować aby wzbudzić nienawiść po czym dać broń aby się tłukli.

 

Życzę Ci pokoju abyś nie zgnił w jakimś obocie lub nikt Cię nie zabił.

Portret użytkownika Isabella

Ci dzielni durni Wlosi nie

Ci dzielni durni Wlosi nie widza ,ze ich kraj jest na skraju bankructwa i jeszcze w tym roku czeka ich to samo co Grecje.Wystarczy oglosic i pokaklejac plakaty ,pieknie wypatroszonych z organow azylantow i wyrzuconych do morza. 

To w koncu zrozumieja ,ze robia na nich biznes i jedyne  co chca to ich kasy i organow .

 

 

Strony

Skomentuj