Austria odnotowuje wzrost sprzedaży broni, spowodowany napływem imigrantów

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube
W Austrii sytuacja związana z imigrantami powoli wymyka się spod kontroli. Co więcej, mieszkańcy wyraźnie obawiają się inwazji uchodźców i wykupują ze sklepów broń, która nie wymaga żadnego zezwolenia.

 

Władze Niemiec otwarcie skrytykowały Austrię za to, że bez żadnych konsultacji pomaga imigrantom przedostać się do Niemiec przywożąc ich pod samą granicę. Szefowa MSZ Austrii Johanna Mikl-Leitner przyznała, że w ciągu jednego dnia tysiące ludzi chce w jednym momencie przekroczyć granicę. Tego napływu nie da się powstrzymać.

 

Obecnie przyjezdni z Bliskiego Wschodu i Afryki wybierają drogę przez Chorwację do Słowenii i muszą omijać kraje, które nie chcą ich wpuścić i pozamykały wcześniej swoje granice. Do Słowenii w ciągu 10 dni przybyło aż 85 tysięcy imigrantów, którzy otrzymali tam niezbędną pomoc i ruszyli dalej w kierunku Niemiec.

 

Austria ma zamiar zbudować ogrodzenie na granicy ze Słowenią aby lepiej kontrolować sytuację. Na dzień dzisiejszy nie ma mowy o zamykaniu granic. Media donoszą również, że mieszkańcy tego kraju poważnie obawiają się o swoje życie i wykupują broń palną - pistolety, strzelby oraz niektóre rodzaje karabinów na które nie trzeba mieć pozwolenia. W tym roku sprzedano tam o 70 tysięcy więcej broni niż w zeszłym roku, w porównaniu do tego samego okresu. Szacuje się, że w austriackich domach znajduje się około 900 tysięcy egzemplarzy broni.

 

 

Źródło: http://www.foxnews.com/world/2015/10/28/gun-sales-surge-in-austria-amid-refugee-crisis/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Surun

I z naszego

I z naszego podwórka...
Dwójka muzułmańskich imigrantów podpaliła oborę ze świniami bo obrażały ich uczucia religijne
 
Policjanci z Małej Polskiej ustalili i zatrzymali dwóch muzułmańskich imigrantów w wieku 19 – 23 lat  podejrzanych o dokonanie podpalenia zabudowań gospodarczych w Małej Polskiej.
23-latka zatrzymano już w dniu zdarzenia, a młodszego z mężczyzn – dzień później. Podczas przesłuchania przyznali się do podłożenia ognia. Zebrane w sprawie materiały, pozwoliły na przedstawienie im zarzutów dotyczących zniszczenia mienia znacznej wartości, za co grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.
Przypomnijmy, że sprawa dotyczy pożaru obory w Pręgowie, która stanęła w ogniu we wtorek nad ranem. W akcji ratowniczej uczestniczyło blisko 40 strażaków zawodowych i ochotników. Z płonącego budynku udało się im wyprowadzić konia, trzy krowy, trzy byki, cztery cielaki i świnię. Dziesięć świń spłonęło żywcem.
Oskarżeni przyznali się do zarzuconych im czynów, podczas przesłuchania dodali, że świnie znajdując się w pobliżu ich miejsca zamieszkania, obrażają ich uczucia religijne, sprawę kierowali do burmistrza, gdy ten nie reagował postanowili wziąć sprawę w Swoje ręce.
za: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dwojka-muzulmanskich-imigrantow-podpalila-obore-ze-swiniami-bo-obrazaly-ich-uczucia-religijne-2015-10

Portret użytkownika Surun

Upada ostatnia ostoja

Upada ostatnia ostoja słowiańskości-  Ślęża
"Od dwóch tygodni w Sulistrowiczkach nieopodal Świdnicy, mieszkańcy rozmawiają o jednym... o uchodźcach.  Caritas zaprasza uciekinierów do swojego ośrodka we wsi Sulistrowiczki - o sprawie informuje TVN i tvn24.pl.  

Mieszkańcy spokojnej wioski pod Ślężą (niedaleko Świdnicy) boją się i spodziewają po przybyszach wszystkiego co najgorsze - kradzieży, przemocy, islamizacji i spadku cen działek. Uchodźcy, jak donosi TVN, mieliby mieszkać  w ośrodku Caritas niedaleko kościoła. W ośrodku trwa remont. 

Jak mówi w rozmowie z TVN-em Paweł Trawka z Caritas Archidiecezji Wrocławskiej, mogą się tam zmieścić duże rodziny, nawet ośmioosobowe. W sumie może tam zamieszkać około 100 osób. Sołtys Marek Juraszek mówił dziennikarzom TVN, że o planowanym przyjeździe uchodźców dowiedział się z telewizji."
za: http://walbrzych24.com/1-wiadomosci/23588-strach-przed-uchodzcami
Nie wyobrażam sobie co będzie robiła setka imigrantów w Sulistrowiczkach które liczą teraz około 140 mieszkańców. Jest kościół, jeden sklep i przystanek. Nawet jak część pojedzie do pracy na Bielany, to co będą robić po pracy. Będą spacerować po miejscowości w której niema nawet chodnika?
X4mA2
 

Portret użytkownika Surun

Dantejskie sceny na ulicach

Dantejskie sceny na ulicach niemieckich miast
'Wzbogacenie kulturowe' Niemiec trwa w najlepsze: gwałty, kradzieże, przemoc, bezradność policji. Do czego jeszcze dojdzie?
W ostatnich tygodniach w Niemczech znacznie wzrosła skala przestępczości oraz dochodzi do absurdalnych sytuacji np. w Lubece uczniowie mają usługiwać imigrantom.
Kradzieże, narkotyki i przemoc za sprawą imigrantów
Przemoc w ośrodkach jest na porządku dziennym. Normą stają się interwencje policji w ośrodkach dla uchodźców w Hamburgu i Braunschweig:
https://www.youtube.com/watch?v=r3hEoA9kQso
Przemoc wylała się również na ulice niemieckich miast, a sprawcy, nie wiedzieć czemu, nie są zatrzymywani. Sygnały płyną z całych Niemiec: Freiberg - dwóch uchodźców z Libii groziło maczetą obsłudze sklepu, a kradzieże stały się normą; Hamburg - policja jest bezradna wobec nieletnich uchodźców, siejących terror w centrum miasta; Stuttgart - uchodźcy z Gambii oficjalnie handlują narkotykami na ulicach; Drezno - imigranci przejęli Wiener Platz przed dworcem głównym i bezkarnie handlują narkotykami i napadają na przechodniów. Nie jest bezpiecznie:
https://www.youtube.com/watch?v=9ZhYtLRtv8s
Gwałty i pedofilia
Gatestone Institute alarmuje, że w Niemczech wzrasta liczba gwałtów przypadków pedofilii, zarówno w ośrodkach, jak i poza nimi. Lista jest naprawdę długa, żeby tylko wymienić pierwsze z brzegu: napaść uchodźcy na 14-latka w toalecie pociągu w Heilbronn, gwałt na 7-latce (w biały dzień!) w parku w ChemnitzKarlsruhe - gwałt Tunezyjczyka na 20-letniej Niemce, Monachium - Senegalczyk próbuje zgwałcić Niemkę w centrum miasta, Drezno - Marokańczyk próbuje zgwałcić 55-letnią Niemkę... Te wszystkie sprawy dopiero co wychodzą na światło dzienne dzięki uporowi zaniepokojonych ludzi. Media mainstreamu milczą, a policja ma zakaz informowania o w tych sprawach.
https://www.youtube.com/watch?v=cDszhCOuRX4
Zaskakująca w tym wszystkim jest bezradność Niemców. Jeden z bawarskich polityków, cytowany przez Die Welt, miał powiedzieć: "Ci chłopcy, którzy pochodzą z kultury, gdzie krzywo patrzy się na kobiety, które pokazują kawałek nagiej skóry, będą chodzili za dziewczętami i molestowali je, bez zdawania sobie z tego sprawy." Z kolei nalot policyjny na ośrodek uchodźców w Monachium wykazał, że pilnujący go strażnicy tolerują w nim takie zjawiska jak prostytucja i handel narkotykami. Według Bayerischer Rundfunk, ośrodek jest największym "burdelem" w mieście, z ceną 10€ za usługę. Nic nie przebije jednak słów pastora - Ulrich Wagner apeluje o darmowe prostytutki dla azylantów (uwaga film+18, wulgarny)
https://www.youtube.com/watch?v=xSuBKmIJFvo
więcej: http://pl.blastingnews.com/europa/2015/10/wojna-domowa-w-niemczech-nadchodzi-dantejskie-sceny-na-ulicach-niemieckich-miast-wideo-00610411.html

Portret użytkownika Surun

Szwecja: imigrant zgwałcił

Szwecja: imigrant zgwałcił trzylatkę! Urząd imigracyjny próbował to ukryć
Szczyty szwedzkiej poprawności politycznej wywołują oburzenie już nie tylko w Polsce, lecz także na całym świecie.
  Młody muzułmanin w ośrodku dla uchodźców w gminie Tingsryd w Szwecji we wtorek zgwałcił trzyletnie dziecko. Kiedy kierownictwo ośrodka dowiedziało się o zajściu, wraz ze Swedish Migration Board (Szweckim Urzędem Imigracyjnym) podjęło decyzję o przeniesieniu gwałciciela z ośrodka, w którym mieszkał... aby zapewnić mu bezpieczeństwo.

Pracownicy ośrodków dla uchodźców ukrywają informacje o przemocy wśród imigrantów
Wspomniani wyżej urzędnicy zdecydowali się nie powiadamiać policji w celu ukrycia tego incydentu. Cała sprawa być może nie wyszłaby na jaw, gdyby nie przyjaciele matki zgwałconego dziecka, którzy powiadomili organy ścigania. Kiedy policja przybyła na miejsce, zwyrodnialca już tam nie było, został przeniesiony w inne miejsce, a pracownicy ośrodka dla uchodźców nie znali jego dokładnej lokalizacji ani nie potrafili wskazać, kim był. Według informacji zamieszczonych w Szwedzkim Radiu (link poniżej wraz z angielskimi napisami) policja skontaktowała się ze Szwedzkim Urzędem Imigracyjnym i wymogła podanie dokładnej lokalizacji gwałciciela.
Informacja o zajściu była szeroko komentowana przez internautów na międzynarodowym portalu reddit.com. 
Skoro tak obrzydliwe przestępstwa jak gwałt na trzyletnim dziecku są tuszowane przez pracowników ośrodków dla uchodźców, to można sobie wyobrażać, ile przestępstw mniejszej wagi nie wychodzi na jaw, tylko po to, aby nie "zrażać" społeczeństwa do islamskich imigrantów.
Fala przemocy i gwałtów w ośrodkach dla uchodźców
W Unii Europejskiej, w wysoko rozwiniętych krajach takich jak Niemcy, Szwecja czy Austria, na co dzień dochodzi do niespotykanej fali przemocy w ośrodkach dla uchodźców. Władze nie są w stanie nad tym zapanować, a bardzo wiele spraw, tak jak ta opisywana w tym artykule, jest tuszowanych, aby nie drażnić opinii publicznej.
Oto nagłówki prasowe z ostatnich dwóch tygodni:

Tego typu przypadki nie są odosobnione. Skąd bierze się przemoc wśród młodych imigrantów? W krajach, z których pochodzą, zupełnie inaczej traktuje się kobiety, a w szkołach (Jak zadźgać Żyda' - książeczka dla palestyńskich dzieci) i w meczetach (Muzułmański kleryk namawia do zarzynania nożem Żydów!) bardzo często uczone są przemocy.
za:http://pl.blastingnews.com/europa/2015/10/szwecja-imigrant-zgwalcil-trzylatke-urzad-imigracyjny-probowal-to-ukryc-00618989.html

Portret użytkownika volviak19

Austria, jak Austria,

Austria, jak Austria, zobaczcie u nas na Allegro i w sklepach z wiatrówkami, broń co prawda na gaz co2, ale kulki 4,5mm też mogą zabic, na aukcjach jednej tylko firmy, na dzień dzisiejszy sprzedano takiej Beretty 92 F prawie 300 sztuk, firma wystawia około 100 róznych rodzajów pistoletów, a takich firm jest sporo, sprzedają się też noże, maczety, łuki, proce, w sklepach Koltera i Militaria.pl- taki tłum że ciężko się przedostać. Bywam na giełdach staroci, które organizują rózne miasta w Polsce- biała broń sprzdaje się na pniu, nieważne że repliki, szable miecze schodzą po 300-500 zł.Ludzie poszukują też prawdziwych AK 47 na broń ostrą, szacuje się że w Polsce jest 200 tys. sztuk nielegalnej ostrej broni.

Portret użytkownika Xerxes

U nas za to nawet na kuszę

U nas za to nawet na kuszę wymaga się zezwolenia, więc pozostają nam jedynie kosy i łuki, ewentualnie niewielkie ładunki odłamkowe domowej roboty... Najgorsze jest to, że gdy my zabijemy lub zranimy ciapaka w samoobronie to my oberwiemy, przykleją nam łatki faszysty i ksenofoba a jego uniewinnią ...

Portret użytkownika U_P_Adlina

xerxes, czemu narzekasz?

xerxes, czemu narzekasz? Przecież to twoi ukochani przedstawiciele zachodu szykują nam piekiełko? A jezeli chodzi o broń to możesz pojechać do kijowa i pobrać nauki walki siekierą i widłami. Przodkowie tamtych autochtonów mają w tym dużą wiedzę, bo ich dziadowie wymordowali za pomocą tych narzędzi setki tysięcy kobiet, starców i dzieci

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj