Austria i Chorwacja wprowadzają termin ważności certyfikatu covidowego

Kategorie: 

Źródło: ZmianynaZiemi

Wielu w pełni zaszczepionych podróżnych może utracić prawo do odwiedzenia Austrii i Chorwacji już w październiku tego roku. Wspomniane kraje, jako pierwsze określiły „datę wygaśnięcia” szczepień na COVID-19. Nowe zasady podróży, oznaczają że wczasowicze są uważani za odpornych tylko przez 270 dni po drugim szczepieniu.


Żadne inne kraje UE nie wyznaczyły jeszcze takiego terminu dla podróżnych. Oznacza to, że ci którzy otrzymali drugą dawkę w lipcu, będą mogli podróżować do Chorwacji i Austrii tylko do marca 2022 roku. Wcześniejm jedyne zasady dotyczące ważności statusu podwójnego szczepienia dotyczyły rodzaju otrzymanej szczepionki i niezbędnego 14-dniowego okna między drugą dawką a datą podróży. Nowe zasady, to symptom obaw o skuteczność szczepień, w zapobieganiu zarażeniom wirusem SARS-CoV-2.

Austria wciąż akceptuje negatywny test na Covid-19 lub dowód niedawnego wyzdrowienia, władze tego kraju, wymagają jednak od takich przyjezdnych samoizolacji po przybyciu na 5-10 dni. Chorwacja zezwoli również podróżnym, których szczepienie jest „przeterminowane”, na poddanie się testowi PCR w dniu przyjazdu, z wymogiem samoizolacji do czasu uzyskania ujemnego wyniku. Jeśli więcej narodów przyjmie takie zasady, już wkróce może się okazać, że nie tylko fakt ale i data ich zaszczepienia, zacznie odgrywać istotną rolę w przemieszczaniu się po świecie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki [email protected], możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika ARTUR

Efektem szczepienia jest

Efektem szczepienia jest zmiana genetyczna organizmu w wyniku której obecne dolegliwości chorobowe nasilają się natychmiast powodując zgon lub kalectwo lub u innych osób pojawiają się nowe choroby dostosowane do zmienionego organizmu / patrz rośliny GMO / . Aby przeżyć chorobę powstałą w zmodyfikowanym organiżmie będzie się trzeba szczepić , prawdopodobnie gdy już prawie wszyscy zostaną zmienieni a nastąpi to do grudnia to będą przymiarki do określenia kwoty czasu jaki każdy będzie musiał przepracować aby zostać zaszczepionym gdyż w przeciwnym wypadku umrze z powodu braku lekarstw , lekarstwo będzie jedyne w formie szczepionki płatne czasem pracy .

Portret użytkownika Ruchomy Cel

Bardzo Ciekawe Plany...

Bardzo Ciekawe Plany...

 

"Nie ma w tej chwili żadnej prognozy ministerstwa spraw wewnętrznych co do oczekiwanej liczby uchodźców z Afganistanu – powiedział w czwartek (19-08-2021) w Berlinie szef tego resortu Horst Seehofer, dementując nieoficjalne doniesienia, jakoby rząd spodziewał się od 300 tysięcy do 5 milionów uchodźców.

Z kolei europosłanka współrządzącej Niemcami socjaldemokracji SPD Birgit Sippel oceniła w rozmowie z radiem Deutschlandfunk, że aby uniknąć scen jak w 2015 roku należy stworzyć legalne drogi dostępu do UE"

 

https://m.dw.com/pl/niemcy-chc%C4%85-pomaga%C4%87-uchod%C5%BAcom-afga%C5%84skim-na-miejscu/a-58911876

Portret użytkownika Ruchomy Cel

"ŻOŁNIERZ USA UJAWNIA -

"ŻOŁNIERZ USA UJAWNIA - AFGAŃSKI RZĄD OBALONY przez TALIBÓW NIGDY NIE ISTNIAŁ" - (20-08-2021)
Wspierany przez USA rząd Afganistanu nie upadł, ponieważ nigdy nie istniał; nie kontrolował nigdy niczego poza głównymi drogami i paroma miastami – mówi w wywiadzie dla piątkowego „Jerusalem Post” były amerykański żołnierz w tym kraju, Graham Platner.
Armia afgańska nie istniała. Afgańskie władze cywilne nigdy nie istniały. Nigdy nie pobierały podatków. Nie było sądów poza policją rabującą ludzi.
Był to po prostu duży program pracowniczy finansowany z amerykańskich pieniędzy, a gdy tylko pieniądze miały zniknąć, wszyscy poszli do domu – uważa Platner, który służył w Afganistanie jako żołnierz amerykański, a następnie najemnik.
https://nczas.com/2021/08/20/wielka-mistyfikacja-byly-zolnierz-usa-ujawnia-afganski-rzad-obalony-przez-talibow-nigdy-nie-istnial/

Portret użytkownika Ruchomy Cel

Niemieckie Grupy

Niemieckie Grupy Neonazistowskie w Akcji

"Terrorystka z NSU Pozostanie Dożywotnio Za Kratami"

Członkini neonazistowskiej grupy NSU (Narodowosocjalistyczne Podziemie) Beate Zschaepe pozostanie dożywotnio w więzieniu. 
W czwartek (19-08-2021) Federalny Trybunał Sprawiedliwości (BGH) w Karlsruhe orzekł, że wniosek o rewizję wyroku jest bezpodstawny. 
Przez blisko 14 lat Zschaepe żyła w podziemiu razem z dwoma kompanami Uwe Mundlosem i Uwe Boehnhardtem, którzy zamordowali w tym czasie dziesięć osób: Ośmiu przedsiębiorców pochodzenia tureckiego, jednego pochodzenia greckiego oraz policjantkę.

https://m.dw.com/pl/terrorystka-z-nsu-pozostanie-do%C5%BCywotnio-za-kratami/a-58906664

Strony

Skomentuj