Austria chce zakończyć nielegalną inwazję nachodźców

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Można śmiało powiedzieć, że nieodpowiedzialna polityka Niemiec doprowadziła do tragedii. Rządy państw zachodniej części Europy zaczęły działać wbrew woli społeczeństwa a uczestnicy masowych demonstracji są nazywani rasistami i nazistami. Wśród uchodźców, którzy w większości nie mają zamiaru pracować i chcą żyć na socjalu, są islamscy terroryści. Pogłębiły się również podziały między społeczeństwami, rządami oraz wschodnią i zachodnią częścią naszego kontynentu. Nikogo nie powinno więc dziwić, że kolejne państwa zaczynają kwestionować politykę Unii Europejskiej.

 

Sąsiadująca z państwem niemieckim Austria była początkowo zgodna co do przyjmowania ogromnych ilości nachodźców. Jednak czasy te dobiegły końca. Migranci przybywają po tzw. darmowe pieniądze, czyli pieniądze podatników; nie stosują się do lokalnego prawa i liczą na zaprowadzenie islamskiego prawa szariatu, co można często usłyszeć podczas organizowanych przez nich demonstracji.

 

Wydalenie ich z kraju jest poważnym wyzwaniem - Minister Obrony Hans Peter Doskozil sam przyznał, że sytuacja jest fatalna i będzie jeszcze gorzej. Składane przez nachodźców wnioski o azyl nie mają kompletnie żadnego sensu, gdyż przeważająca większość z nich, choć azyl został im odmówiony, nadal przebywa na terenie Austrii.

"Na ten moment, nie robi to zbyt wielkiej różnicy czy wnioski o azyl są przyjmowane pozytywnie czy negatywnie, ponieważ w 80-90% przypadkach nie jesteśmy w stanie zrealizować żadnych decyzji" - powiedział Hans Peter Doskozil.

Minister Obrony Austrii opracował więc plan, który modyfikuje politykę Unii Europejskiej. Polega on na stworzeniu pułapu migracji i udzielaniu zgody na azyl dla migrantów, przebywających poza UE. Peter Doskozil chce utworzenia centrów azylowych w takich państwach jak Jordan, Niger czy Uzbekistan - czyli poza naszym kontynentem. Uchodźcy, którym odmówiono azylu, lub którzy dotarli do Europy nielegalnie, zostaną deportowani do specjalnych stref, powiązanych z centrami azylowymi.

 

Austria mówi głośno, że należy skończyć z nielegalną migracją; że należy skontrolować każdego uchodźcę i zadecydować, czy powinien on otrzymać możliwość rozpoczęcia nowego życia w Europie, czy też należy go deportować. Plan zostanie przedstawiony Unii Europejskiej. Miejmy nadzieję, że doczekamy się końca tego migracyjnego szaleństwa.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Taki

Ten ROK bedzie decydujacy dla

Ten ROK bedzie decydujacy dla POLSKI i UE.

PiS zaczyna Robic Dziwne ruchy i zeby sie nie skonczylo w judeopolonii.?!?!

Jezeli ONI ZDRADZA POLSKA to Niech LEPIEJ juz sie pakuja bo przyjdzie do nich KOSTUCHA!!!

a jankesi beda pomagac oczywiscie w zaprowadzaniu DEMOKRACJI

Niech Zyje Niepodlegla POLSKA  

Portret użytkownika Akamai

Sam się zastanawiam czy nie

Sam się zastanawiam czy nie skorzystać z okazji póki jeszcze można.

Cerę mam śniadą. Brodę drwala zapuszczę. I heja do Niemiec.

Mógłbym udawać niemego analfabetę. Dokumentów nie wymagają więc mógłbym się zarejestrować w kilku miejscowościach. W każdej dostałbym 1000 euro miesięcznie. 

To ponad 20 tys. zł miesięcznie. 

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika MiamiVibe

Ja mam inny plan, który chcę

Ja mam inny plan, który chcę wdrożyć już w tym roku. Chcę rzucić tą całą spaczoną cywilizację i udać się w podróż gdzie mnie wzrok poniesie bez żadnego celu, gdy znajdę jakieś w miarę ciepłe miejsce zbuduję sobie chatkę i będę jadł to co natura stworzyła, mając w dupie ten cały powalony świat, niczym włóczykij Smile

Portret użytkownika kolo21

No i się zaczyna.Ciapate

No i się zaczyna.Ciapate łajno zacznie się burzyć, że chcą ich deportować.W Polsce cholerny PIS w zmowie z innymi partiami, dowalą nam jakimiś opłatami że się zesramy i się zbuntujemy.Już zaczyna się akcja smok w powietrzu.Likwidację kopalń i ssanie prądu od Niemiec, za cholendarne ceny.Mam tylko nadzieję że nie uda im się zwiać że złotem tak jak dawny rząd podczas II wojny światowej.

kolo21

Portret użytkownika Kimbur

W Łodzi w sobotę rozpylali

W Łodzi w sobotę rozpylali chemtraile a w niedzielę ogłosili smog. Komentarza w gazeta.pl dodać nie mogę, bo nie lubią chemtraili. W Dzienniku Łódzkim odsyłają do psychiatry piszących o chemtrailach. O zatruwaniu powietrza przez samoloty ani mru-mru, przez spadające bomby też ani mru-mru. O islamistach jeszcze wolno, przynajmniej tyle, coś napisać. Pewnie też do czasu...

Skomentuj