Austria chce bronić granic Unii Europejskiej przed uchodźcami

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Austria staje się coraz mniej przyjazna dla tzw. uchodźców z Afryki i Bliskiego Wschodu. Szczególnie interesująco wyglądają plany tamtejszego rządu, który nawiązał sojusz z 15 państwami Unii Europejskiej. Austria chce zapewnić sobie możliwość wysyłania żołnierzy do dowolnego kraju, celem jego obrony przed "inwazją" obcych kulturowo migrantów.

 

Na dzień dzisiejszy, Austria posiada możliwość angażowania swoich wojsk w ramach operacji humanitarnych. Lecz zmiany, nad którymi pracuje obecnie rząd, pozwolą nieść pomoc gdy granice danego państwa lub Unii Europejskiej zostaną zagrożone. W tym kontekście wymienia się właśnie tzw. kryzys migracyjny.

 

Minister Obrony Hans Peter Doskozil zwraca uwagę, że szlak uchodźców, przebiegający przez Bałkany, jest nadal otwarty i należy go zamknąć. Problemem są nie tylko sami uchodźcy, ale także osoby, które przemycają ludzi do Europy. We wschodniej części naszego kontynentu zagrożona jest Grecja, która przetrzymuje na swoim terytorium wielu azylantów. Każdy z nich próbował przedrzeć się z Bliskiego Wschodu do Niemiec a największy w tym udział miała Turcja.

 

Drugi szlak przebiega przez Morze Śródziemne a zaczyna się w zdestabilizowanej Libii. Wystarczy, że kilkuset uchodźców wyruszy na morze w małej łodzi a włoska straż przybrzeżna natychmiast ratuje ich i zabiera na terytorium Włoch. Ludzie przemycani są również z Afryki do Hiszpanii.

 

Austria chce zatem współpracować z innymi państwami aby bronić granic przed nachodźcami. Mówi się tutaj o szlaku bałkańskim a pierwsza w kolejności do obrony jest Grecja. Tak się składa, że Turcja zagroziła niedawno zerwaniem umowy z Unią Europejską i wznowieniem islamizacji naszego kontynentu. Erdogan zatrzymał tysiące osób w związku z nieudanym przewrotem wojskowym, lecz kilku żołnierzy, którzy najwyraźniej brali udział w zamachu stanu, zabrali helikopter i zdołali uciec do Grecji. Tam ubiegali się o azyl polityczny a Sąd Najwyższy nie zgodził się na ich ekstradycję. W związku z powyższym, działania Austrii należy traktować jako przygotowania do obrony przed kolejnym "atakiem" Turcji.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika Kimbur

Tak czy siak Unię zalewają

Tak czy siak Unię zalewają nachodźcy. A granice nadal odsłonięte są. Makrela zaś nieformalnym przywódcą Unii, który posuwa się do wydawania poleceń nam wszystkim. 

Czy obecny rząd nas Polaków zdradzi po raz drugi jak w 2007 - oto jest pytanie!

Portret użytkownika dziadek ze wsi

To dopiero news:          

To dopiero news:          

Naukowe oszustwo stulecia? Czy Porozumienie paryskie oparto na niezweryfikowanych, nierzetelnych danych naukowych?

 

Amerykański naukowiec-klimatolog nagrodzony przez prezydenta Obamę za dbanie o standardy rzetelności naukowej ujawnia, że naukowe uzasadnienie dla Porozumienia paryskiego w 2015 r. zostało sklecone naprędce przez „zielonego guru Obamy” na podstawie niezweryfikowanych danych, z pogwałceniem zasad uprawiania nauki. Establishment klimatyczny jest w poważnych opałach. Czy paryskie porozumienie klimatyczne może w związku z tym trafić do kosza?

Portret użytkownika inzynier magister

Niestety to może być fałszywa

Niestety to może być fałszywa informacja bo tatejsze elity fałszowały wybory, zresztą nagle w kolejnym głosowaniu "wybrano" na prezydenta zagorzałego masona ! "Austriacki Trybunał Konstytucyjny orzekł nieważność wyborów prezydenckich i zarządził ich powtórzenie. Skala nadużyć jest szokująca. W toku śledztwa ujawniono, że głosy wysyłane w ramach głosowania korespondencyjnego zostały otwarte wcześniej, ponadto liczeniem zajmowały się osoby bez odpowiednich uprawnień. Jak dowiedział się portal niezalezna.pl, zgodnie z austriacką konstytucją w okresie przejściowym, do czasu wybrania nowego prezydenta urząd obejmuje trzech przewodniczących Federalnej Rady Narodowej (Izba niższa parlamentu)."

To Nie Kosmici Nadlatują To Nadchodzi Globalne Oszustwo Iluminatów i Okultystów

https://www.youtube.com/watch?v=N5NQntYTCDs

Jak Iluminaci Oszukają Świat I Jakie Skutki To Przyniesie WIELKIE ZWIEDZENIE

https://www.youtube.com/watch?v=YVsrufFXjQ8

Henryk Pająk Masoni Iluminaci Bilderberg Komisja Trójstronna Zdrajcy Polski

https://www.youtube.com/watch?v=2N39A_5KX2c

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj