Australijski sędzia twierdzi, że pedofilia i kazirodztwo może zostać zaakceptowane przez społeczeństwo

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
Wygląda na to, że tak samo jak ludzie byli oswajani z homoseksualistami, tak samo zaczyna się nas oswajać z pedofilami, którzy najwyraźniej mają po prostu "inną orientację seksualną". Pewien sędzia z Australii wywołał ogromne kontrowersje gdy powiedział, że kazirodztwo i pedofilia nie mogą być już uznawane przez społeczeństwo jako coś nienaturalnego i temat tabu.

 

Burzę wywołała wypowiedź sędziego Garry'ego Neilsona, który porównał kazirodztwo i pedofilię do związków homoseksualnych, które jego zdaniem są obecnie bardziej akceptowane niż w latach 50' i 60' zeszłego wieku. Jego zdaniem kontakty seksualne między dorosłymi a dziećmi lub między rodzeństwem nie mogą być dłużej określane jako coś nienaturalnego oraz jako temat tabu.

 

Neilson stwierdził, że głównym powodem dla którego kazirodztwo jest traktowane jako przestępstwo, to wysokie ryzyko nieprawidłowości genetycznych u dzieci, urodzonych w wyniku takiej relacji. Jednak jego zdaniem to nie jest problem, ponieważ dziś łatwo o antykoncepcję i istnieje łatwy dostęp do aborcji.

 

Ta kontrowersyjna wypowiedź ze strony sędziego dotyczyła 58-letniego mężczyzny, który został oskarżony o wielokrotny gwałt na swojej młodszej siostrze, czego dokonał w 1973, 1974 oraz 1981 roku, gdy miała już 18 lat. Co więcej, człowiek ten otrzymał od sędziego lżejszą karę, ponieważ "nie traktował jej brutalnie".

 

 

Źródło: RT.com

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika obiwan

Co za typ, ja mialem zone,

Co za typ, ja mialem zone, ktora byla od dzicecka wykorzystywana przez ojca, jak miala 12 lat zmarl na raka. W wieku 14 lat w ciaze zaszla i urodzila, uwiodla 40 latka, ktory u nich na gospodarce pracowal, a on powiesil sie z tego powodu/konsekwencji. Facet mial rodzine, 3 dzieciakow. Ona natomiast w wieku 16 lat w prostytucji wylodowala i jeszcze kolezanke do tego namowila. I teraz ktos niech powie, ze kazirodztwo czy pedofilia to cos normalnego. Ja pier.... co za swiat. Przez to cale generacje moga cierpiec latami. Najlepsze w tym, ze o takich rzeczach w tych rodzinach wogole sie nie mowi, jak kamien w wode.

Portret użytkownika qismo

Podam tutaj przykład z Biblii

Podam tutaj przykład z Biblii ( niektórym się to na pewno nie spodoba). Powiedzcie co się stało z Sodomą i Gomorą?
Tam byly wszystkie zboczenia i dewiacje seksualne jakie dziś ludzie(garstka bo garstka ale zawsze jednak to ludzie, chyba...) próbują wcielić do życia społecznego. Zniknęła z powierzchni Ziemi przez przypadek? Jesli ktos nie wierzy w Boga, a w siły natury, niech tak będzie. Wiec te sily natury niech rozpier*** ten cały syf. Za coś takiego jak pedofilia, złapany na gorącym uczynku, z niezbitymi dowodami-kara śmierci.

" Znam twój ucisk i ubóstwo - ale ty jesteś bogaty -
i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami,
a nie są nimi, lecz synagogą szatana. "
Ap 2:9
 

Portret użytkownika lolo

Najpierw homoseksualizm. Do

Najpierw homoseksualizm. Do tego pedofilia + kazirodztwo, dalej - już ma swoich zagorzałych zwolenników - zoofilia. A na końcu sam cymes: nekrofilia. I tak, jak sobie tak człowiek dobrze zapalanuje, to na cmentarzu na kwaterze dziecięcej, będzie mógł zrealizować 3w1 a nawet 4w1 (ileż to radości w życiu czeka, o których się fizjologom nie śniło, sam mniód) no i jeszcze skoczyć potem do rzeźni na "małe co nie co" by zrobić 2w1.
...ale rozwińmy wodze fantazji: Po co w ogóle cmentarze? Już widzę te reklamy: Gustowne i niedrogie zamrażarki domowe dla najbliższych, z możliwością powiększenia miejsca, z wygodną regulacją temteratury i wstępnym podgrzewaniem - dla niecierpliwych. Tylko dzisiaj 5% rabatu a przy sąsiedzkich zakupach hurtowych ceny negocjowane. Kup już dziś - dożywotnia gwarancja. W koszty wliczona ceremonia pogrzebowa w kameralnych domowych warunkach. Twoja firma "Nowy wspaniały świat".

 
Jacy ludzie - takie czasy.

Portret użytkownika jj

czy dziwi ludzi ze takie

czy dziwi ludzi ze takie plugastwa wychodza z ust sedziego?? ten caly system pelen jest ludzi ktorzy powinni byc za kratami o suchym chlebie do konca swoich dni, zamiast tego siedza na piedestale i skazuja ludzi za "przestepstwa"-te prawdziwe, mandaty, podatki, niezaplacone dlugi... potem wraca taki smiec do domu i oddaje sie swoim hobby-pedofilia to plaga mnie do ogarniecia juz dzisiaj.  jest na to sposob, przynajmniej lokalny-zgwalciles dziecko-lopata, worek i po sprawie, zadnych policji, sadow, tej calej szopki. jakby kilku pedofili zniknelo bez sladu, inni chetni na takie zabawy zaczeliby sie mocno zastanawiac.
 

Portret użytkownika Logos

Admin wbij sobie wreszcie do

Admin wbij sobie wreszcie do swej dość jeszcze zacofanej świadomości iż każdy DOROSŁY człowiek ma prawo do jakichkolwiek kontaktów seksualnych czy to hetero czy homoseksualnych z drugim DOROSŁYM człowiekiem!!! Jeśli jeden dorosły człowiek chce mieć kontakt seksualny z drugim dorosłym człowiekiem i obydwie strony chcą tego i na to się godzą - NIKT nie ma prawa im tego zabraniać i w dodatku pouczać iż robią coś niestosownego.
Widzę że uparcie starasz się wmówić czytelnikom iż homoseksualizm = pedofil - jest to ordynarne krzywdzenie często bardzo wartościowych ludzi (poeci, malarze, kompozytorzy, ludzie sztuki to historycznie w większości osoby homoseksualne lub skłaniające się do tych skłonności!!!).
Jeśli by iść twoim rozumowaniem to trzeba również powiedzieć że heteroseksualista = pedofil choćby z przykładu ostatnio zamkniętego rodzinnego domu dziecka na Śląsku gdzie męski opiekun wykorzystywał seksualnie dziewczynki będące na wychowaniu jednocześnie mając żonę.  Zresztą całkiem sporo jest danych o heteroseksualnych pedofilach. Oczywiście wśród homoseksualistów tez tacy są jak i wśród kleru kościelnego.  Ale na stawianie znaku równości pomiędzy homoseksualizmem a pedofilią nie ma zgody!!!
Pedofilia kategorycznie musi być na zawsze zabroniona i surowo karana bo w takim kontakcie jest jedynie wykorzystywanie i krzywdzenie niewinnych i bezbronnych dzieci które w sposób pełni świadomy nie są w stanie określić własnej woli odnośnie tego rodzaju kontaktów. Jest to jedna z najcięższych zbrodni nie podlegająca usprawidliwieniu. Taki pedofil czy to hetero czy homoseksualny powinien być izolowany od społeczeństwa!!!

Strony

Skomentuj