Australijski polityk twierdzi, że rzekome globalne ocieplenie to spisek ONZ w celu ustanowienia nowego porządku światowego

Kategorie: 

Źródło: Internet

Doradca premiera Australii Toniego Abotta, Maurice Newman, wielokrotnie twierdził publicznie, że tak zwane globalne ocieplenie jest fałszerstwem wymyślonym przez ONZ. Spisek ten ma jego zdaniem na celu, stworzenie tak zwanego nowego porządku świata.

Przyzwyczailiśmy się już do tego że traktujemy teorię globalnego ocieplenia jako coś pewnego, tak jak kiedyś nasi przodkowie uważali za zupełnie oczywiste i pewne, że Ziemia jest płaskim dyskiem spoczywający na grzbiecie kilku słoni lub krokodyli. Tak wtedy jak i teraz przekonano szerokie masy, że nauka nie może się mylić, a kto uważa inaczej zasługuje na potępienie.

 

W mrocznych czasach ludzie nie zgadzający się z teorią płaskiej ziemi po prostu byli paleni na stosach. Tylko wydaje nam się, że one przeminęły. Najlepszym na to dowodem jest to, że w XXI wieku każdy kto ośmieli się krytykować prawdy uważane przez masy za jedynie słuszne może się spotkać z bolesnym ostracyzmem, wyśmiewaniem, a nawet z prześladowaniami jak za dawnych lat.

Sceptycy twierdzący, że klimat zmienia się cały czas i wpływ człowieka na jego ocieplenie nie jest dominujący, co próbuję się przedstawić jako pewnik w oficjalnym dyskursie, od lat borykają się z obelgami i kpinami, ponieważ ośmielają się kwestionować naukowe aksjomaty. Zdaniem Newmana tak zwana walka z globalnym ociepleniem to nic innego jak sposób Organizacji Narodów Zjednoczonych na wprowadzenie globalnego reżimu. Uważa on że ONZ korzysta ze zmian klimatu, które występują w sposób naturalny, w celu poszerzania swoich wpływów.

 

Według Australijczyka, wersja prezentowana przez ONZ-owski IPCC ( Międzyrządowy Panel do spraw Zmian Klimatu) to nie jest opowieść o faktach i logice tylko o tym jak zbudować Nowy Porządek Świata pod nadzorem ONZ. Newman oświadczył również, że większość badań przedstawiających rzekomo niezbite dowody na to, że produkowany przez człowieka dwutlenek węgla wywołuje zmiany klimatu oparta jest na błędnych założeniach. Pomija się w bilansie wulkany i oceany, albo sugeruje się, że mają dużo mniejszy wpływ na klimat niż w rzeczywistości.

Doradca byłego australijskiego premiera uważa, że w ciągu ostatnich 20 lat obserwowaliśmy raczej stabilność klimatu niż jego rozchwianie i jest to jego zdaniem wystarczający dowód na to, że rzekoma katastrofa klimatyczna, którą straszy się społeczeństwa na świecie jest tylko wymysłem grupy ludzi wprowadznym wcale nie w celu ochrony Ziemi ale w celu pretekstu do wzrostu autorytaryzmu.Globalne ocieplenie jest zdaniem Newmana podstępem w celu realizacji prawdziwej agendy politycznej, która ma na celu nie tyle ochronę planety, co zniewolenie ludzkości/

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Zbigniew

Ten polityk ma świętą rację i

Ten polityk ma świętą rację i wiele odwagi. A rację ma to pewne, wystarczy tylko wziąć historię średniowiecza, były na naszym terenie dwa razy żniwa - czyli ocieplenie, i były karczmy na Bałtyku po drodze do Szwecji - z kolei ochłodzenie klimatu. Nie powiedział tylko tego, że Światem zarządza szesnaście rodzin, głównie żydowskich a ONZ to ich oficjalna agenda, która otrzymuje polecenia od żydów i je pilnie realizuje. Naukowcy blagierzy biorą żydowską kasę i drą mordy o elektrowniach węglowych, o spalinach wydzielanych przez samochody ale już ani słowa o samej naturze czy chodźby o tym ile wydzielają CO2 super kontenerowce, które są własnąścią super bogaczy. A trzeba wiedzieć, że spalają one najgorszy gatunek oleju napędowego w postaci mazi bo na innym tracą siłę i manewrowoś. Jeżeli się nie mylę to kilka takich kontenerowców olbrzymów wydziela do atmosfery tyle [email protected] co wszystkie samochodzy Świata. Dlaczego o tym milczą sprzedajne szuje???

Portret użytkownika Czasy  ostateczne

To nazywa sie kontrola

To nazywa sie kontrola populacji!

  Amightywind Misja,która poucza o Świętości i czasach końca,nawróć sie juz dziś,bo jutro moze byc za późno. Czytaj Pismo Święte znajdziesz odpowiedzi w Proroctwach, BÓG przemawia przez Proroków.

katolicyzm Cię nie zbawi a pociągnie do piekła -szukaj prawdy! Znajdziesz ja w Amightywind 

Portret użytkownika ąę

A mnie uczono w szkole ,że

A mnie uczono w szkole ,że nasza planeta ziemia oprócz obrotów wokól osi (cykl dobowy), wokól słońca (cykl roczny) wykonuję również rotacje osi obrotu-której nachylenie zmienia się w cyklach 26000 lat (precesja). Więc cyklicznie wraz z kątem padania promieni słonecznych następują cykliczne zmiany klimatu.

Jednak jak wiadomo- nie tylko na naszej planecie-następują nieodwracalne zmiany i na to nie mamy żadnego wpływu (ruchy tektoniczne,tsunami i inne zjawiska meteorologiczne)

Natomiast ludzie zamieszkujący ziemię-mają napewno zgubny i udokumentowany wpływ na środowisku z którego korzystają w sposób niszczycielski.

Portret użytkownika 3plabc

20 lat temu w podstawówkach

20 lat temu w podstawówkach uczono o efekcie cieplarnianym na skutek wycinki lasów równikowych... od 10 lat jest to nazywane globalnym ociepleniem. Wniosek z tego, że od 30 la wiedzą i nic tak na prawdę nie robią... ewentualnie udają, że coś robią łupiąc ludzi z pieniędzy. Wystarczyło by wprowadzić globalny program zalesiania planety i powstrzymywać wycinki... długoterminowo klimat został by ustabilizowany. NWO to już inna kwestia... chociaż drugoplanowo gdzieś tam zawsze powiązana... w sumie to wszystko jest powiązane... pier...ona globalizacja.

Portret użytkownika euklides

Tylko, że właśnie wycinka

Tylko, że właśnie wycinka drzew powstrzymuje oddawanie CO2 z powrotem do atmosfery przez butwiejące drewno, hamując efekt cieplarniany, więc poziom państwowego systemu oświaty jest poniżej depresji kaspijskiej. 

"Po pierwsze tylko lasy zdrowe i „w sile wieku” (liczące sobie 10-80/100 lat) pochłaniają więcej CO2, niż emitują. Pozostałe wydzielają tyle samo, co absorbują, a niektóre są wręcz emitentem dwutlenku węgla – to np. młodniki, lasy stare (pełne butwiejącego drewna) czy wiatrołomy."

http://naukaoklimacie.pl/fakty-i-mity/mit-by-zwalczyc-globalne-ocieplenie-wystarczy-sadzic-wiecej-drzew-109

Zalesienie należy utrzymywać z całkowicie innych powodów. Poza tym wyższe stężenie CO2 w atmosferze jest korzystne dla życia. Nadwyżką CO2 zajmą się oceany i wyprodukują tlen, tak, że będziemy mieć atmosferę bogatszą zarówno w CO2 jak i tlen co będzie ze wszech miar korzystne dla życia,  pod warunkiem, że nie zostaną znieczyszczone!!!

Portret użytkownika Abc

Moze zadna to nowosc, ale

Moze zadna to nowosc, ale wypowiedziane to publicznie przez wysoko postawionego polityka nabiera znacznie wiekszego rozglosu, nizeli naglasniane przez szarych nas. Polityk ktory o tym mowi, juz naraza siebie i rodzine. On ma zasieg na miliony osob - wiec, podejzewam rowniez ze zadna to nowosc dla kilku z nich, ale dla 95% odbiorcow jego wypowiedzi to moze byc moment zwrotny.

Takze milo slyszec, ze ktos z "wyzszych swer spolecznych" widzi co sie dzieje.

Portret użytkownika Jekyllman

Zgadzam sie tylko i tak

Zgadzam sie tylko i tak polska masa sie nigdy o tym nie dowie ( tylko my dzieki takiemu portalowi jak ten który jeszcze stara sie walczyć z głównym nurtem mediów - za co im dzięki) bo tvp tvn polsaty i tak wolą nam pranie mózgu robić do upadłego politykierą polskich chamów których jedynym celem to pieniądz i WŁADZA

Strony

Skomentuj