Australijska premier "potwierdziła" publicznie koniec świata w grudniu tego roku

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Premier Australii, Julia Gillard zażartowała sobie z nadchodzącego końca Kalendarza Majów. W nagraniu stylizowanym na oficjalne przemówienie telewizyjne potwierdza, że Majowie mieli rację i wkrótce nastąpi koniec świata.

 

Można powiedzieć, że premier Gillard włączyła się w ogólnoświatową dyskusję na temat nadchodzącej i wyczekiwanej od lat daty, czyli 21 grudnia 2012. W przemówieniu twierdzi, że potwierdziły się obawy i apokalipsa nadchodzi.

"Moi drodzy ocalali Australijczycy. Niezależnie od tego, czy koniec świata nastąpi z powodu krwiożerczych zombie, demonów, wcielonego diabła lub triumfu koreańskiego popu, musicie wiedzieć jedno, będę walczyła do końca" powiedziała pani premier stojąc z kamienną twarzą na tle narodowych flag.

Pani Julia Gillard to znana na świecie zwolenniczka źle rozumianego postępu. Jako pierwsza wprowadziła w Australii podatek węglowy oraz zamiast zabronić palenia tytoniu wprowadziła obowiązek używania obrzydliwych jednolitych opakowań. Jeśli ta pani się z czegoś zbyt gorliwie śmieje to może trzeba się temu dokładnie przyjrzeć.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: lecterro
Portret użytkownika lecterro

Komentarze

Portret użytkownika danielov1982

Obawiam sie że to nie był

Obawiam sie że to nie był żart. na tak wysokim stanowisku , robić sobie takie głupie żarty? kto by to robil?  Dlatego coś jest na rzeczy. Ktoś ma niezły z nas ubaw który bedzie u apogeum 21 grudnia.

Portret użytkownika Zenek

... co w tłumaczeniu nalezy

... co w tłumaczeniu nalezy czytać:
 
" Cześć robactwo (goje), niedługo wydarzy się coś co sprawi, że będziecie zażarcie walczyć o przeżycie. I nawet walczyłabym z wami ale ja jestem z rasy panów i mam was i wasze problemy w dupie i z przyjemnością będę patrzeć jak bedziecie konać w męczarniach".
 
 
 
 
 
 
 
 

Portret użytkownika Ulmus

  Biedna, zmanipulowana

 
Biedna, zmanipulowana owieczka o niku 777 wstawiająca gdzie popadnie zdjęcie dobrego aktora, który swym artyzmem potrafił przyćmić karygodne decyzje. Przymykał oczy na seksualne wykorzystywanie nieletnich przez księży na co dowodem jest sprawa Marcial Maciela Degollado, chronił kardynał pedofila - Hansa Hermana Groëra, czy kolejnego austriackiego przyjaciela homoseksualistę biskupa Kurta Krenna, ponadto bratał się z dyktatorami, był przeciwny teologii wyzwolenia, zwalaczając popierających ją księży. W jaki sposób zareagował na zmuszenie do opuszczenia diecezji w Bostonie kardynała Bernarda Law z powodu skandali seksualnych? Nominował go arcykapłanem bazyliki Santa Maria Maggiore — jednej z czterech najważniejszych w Rzymie. Jan Paweł II autoryzował w 2001 r. (zaledwie kilka miesięcy po podpisaniu Delicta Gravoria), wysłanie listu z gratulacjami do biskupa Pierre Picana z Bayeux-Lisieux, który nie zadenuncjował księdza pedofila Renè Bissey ze swojej diecezji.
 
Polecam wszystkim książkę pt "Wojtyła ukryty", wydana została tuż przed beatyfikacją przez wydawnictwo Chiarelettere, której autorami są Giacomo Galeazzi — watykanista dziennika „La Stampa" i Ferruccio Pinotti — dziennikarz śledczy. Książka obala całkowicie mit papieża Polaka, ujawniając wszystkie ciemne strony jego pontyfikatu. Autorzy opowiadają o relacji papieża z kard. Marcinkusem, bankierem Roberto Calvim oraz Zbigniewem Brzezińskim — doradcą do spraw bezpieczeństwa prezydenta USA Cartera. Nie brakuje faktów dotyczących podejrzanych kontaktów z lożą masońską P2 oraz przekazania pieniędzy dla Solidarności, pochodzących często z nielegalnych źródeł. Zdaniem Galeazziego i Pinottiego wartość symboliczna walki papieża z sowieckim „Imperium Zła", nie może przysłonić ciężaru winy jaką papież ponosi poprzez swoje milczenie w stosunku do łamania praw człowieka w Ameryce Łacińskiej. Wojtyła odsunął biskupa Romero, zabitego później przez szwadrony śmierci i do końca bronił dyktatora Pinocheta, nawet gdy aresztowano go w Anglii.

Portret użytkownika dex

Ona wie doskonale że nie

Ona wie doskonale że nie będzie końca świata i nie o to chodzi. Co robi większość ludzi, która nie ma już nic do stracenia? Oczywiście wydaje pieniądze. Analogiczna sytuacja jest latem kiedy zapowiada się silne upały. Wtedy ze sklepów znika woda, ludzie decydują się na instalację klimatyzacji lub przynajmniej kupno wentylatorów. To samo gdy szykujemy się do zimy. Gospodarka się kręci i o to chodzi.

Portret użytkownika Ja

Ale bym się śmiał jakby ten

Ale bym się śmiał jakby ten koniec miał nastąpić, chciałbym zobaczyć twarze tych osób wówczas -> chwila nieoceniona - oddałbym wszystko za to co mam :]
Ludzie często żartuja z rzeczy których sie boją lub nie rozumieją :]

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Portret użytkownika oli

Ja poważnie odbieram to co

Ja poważnie odbieram to co mówi Pani Premier, bo z przecieków WIADOMO ,że  NASA powiadomiło rodziny i swoich najbliższych o 80% prawdopodobieństwa nadchodzącego kataklizmu 21-12-12. Prosi ich o przygotowanie sie psychicznie i nie wpadanie w panike. 

Strony

Skomentuj