Australijczycy żądają odszkodowań za skutki uboczne „szczepień”

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Rząd Australii może być zmuszony do wypłacenia dziesiątek milionów dolarów australijskich odszkodowań dla ponad 10 000 osób, które doświadczyły skutków ubocznych i utraciły dochody z powodu przyjęcia preparatów genetycznych zwanych marketingowo „szczepionkami przeciwko COVID-19”.

 

W ramach programu odszkodowań kwalifikujący się wnioskodawcy mogą ubiegać się o odszkodowania w wysokości od 5 do 20 tysięcy AUD na pokrycie kosztów leczenia i utraconych zarobków z powodu „poszczepiennej” hospitalizacji. Portal internetowy przyjmujący zgłoszenia od poszkodowanych zacznie działać w przyszłym miesiącu.

Oficjalne dane sugerują, że od czasu otwarcia rejestracji na stronie internetowej ministerstwa zdrowia we wrześniu już ponad 10 000 osób zgłosiło zamiar złożenia wniosku. Jeśli każde roszczenie zostanie zatwierdzone, rządowi grozi rachunek w wysokości co najmniej 50 milionów AUD (ponad 36 milionów USD).

Jedną z ofiar eksperymentalnej terapii genowej jest Harold Molle, u którego trzy dni po podaniu drugiej dawki „szczepionki” AstraZeneca rozwinął się w nodze skrzep krwi. Nogi nie udało się uratować i po przyjęciu do szpitala została amputowana. „Ból był potworny. Teraz będzie mnie to [sporo] kosztować, muszę kupić sztuczną nogę i wózek inwalidzki” – żali się Harold Molle.

Aby ubiegać się o odszkodowanie, pacjent musi spędzić co najmniej jedną noc w szpitalu i potrafić przedstawić dowody medyczne świadczące o urazie i jego związku z preparatem na COVID-19. Wnioskodawcy muszą również wykazać koszty leczenia i udowodnić utratę dochodów.

 

Na podstawie: 9news.com.au
Źródło oryginalne: TheCovidWorld.com
Tłumaczenie i źródło polskie: WolneMedia.net

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Quark

No dobra ale przecież wszyscy

No dobra ale przecież wszyscy wiedzieli , że preparat szczepionkowy jest produktem eksperymantalnym i nikt nie gwarantuje jego pełnego bezpieczeństwa , więc odszkodowanie ciężko będzie komukolwiek uzyskać.

Z drugiej strony jeśli nawet rząd wypłaci odszkodowanie to powinien się domagać zwrotu tej sumy od firmy farmaceutycznej , jako głównego winowajcy bo nikt nie ma prawa przerzucać tych kosztów na podatnika , który bądź co bądź jest tu ofiarą medycznego eksperymentu jak i represji z nim powiązanych.

Portret użytkownika zdzichu

w Australi zrobili polityke

w Australi zrobili polityke ze MUSISZ byc 2x szczepiony zebys mogl isc do pracy i do sklepu. Nie szczepiles sie nie mozesz pracowac,a w duzym sklepie mozesz kupic tylko "on line" i z dowozka do domu. Phizer i inne firmy maja w kontrakcie napisane ze za wszystkie skutki uboczne odpowiadaja panstwa nie oni. 

Tak ze Pfizery dalej beda zarabiac miliardy a panstwa wyplacac odszkodowanie.

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Dlatego odszkodowania powinni

Dlatego odszkodowania powinni wypłacać

1. skorumpowani politycy, których po konfiskacie majątku powinno się powiesić za ludobójstwo

2.. szefostwo firm farmaceutycznych, które powinien spotkać dokładnie ten sam los

To było by sprawiedliwe i zgodne z prawem.

Portret użytkownika Ono

 

 

Chociaż Opolczyk to nie agencja informacyjna, jak sam powiada, ale warto poznać  zawartość linków poniżej.

"...Obejrzałem jego długie fragmenty i zauważyłem ciekawą rzecz – policjanci wielokrotnie próbowali powstrzymać marsz i niekiedy na chwilę im się to udawało. Ale potem i tak ustępowali pod naciskiem tłumu. Choć było dużo policji, ale do powstrzymania tego tłumu i tak za mało. A było ich za mało, gdyż inni policjanci musieli obstawiać inne demonstracje..Od pewnej „krytycznej” masy ludzi policja jest bezsilna!...".- Opolczyk

Czy ten totalitarny cyrk kiedyś się zakończy…

"...Brawo Chorwaci – tak właśnie walczy się o wolność – masowo i pokojowo. Takich demonstrantów trudno jest łże-mediom przedstawić jako chuliganów i podpalaczy. I wobec takiego tłumu policja jest bezsilna. Tym bardziej, że i wielu policjantów ma już dość tego totalitarnego cyrku. Powinniśmy ich wygrywać dla nas, a nie nastawiać przeciwko nam...." - Opolczyk

Dają nam przykład Chorwaci, jak z reżimem walczyć mamy…

Portret użytkownika izi

Na mnie właśnie wymuszono

Na mnie właśnie wymuszono przejście do antyszczepionkowego podziemia. Jako osoba proszczepienna, zaszczepiłam się jedną z dwóch szczepionek tradycyjnych-wektorowych (J&J i AZ), ale właśnie zdelegalizowano mój kod QR, dopóki nie zaszczepię się dawką przypominająca. Do wyboru mam Pfizer albo Modernę, preparaty genetyczne, na które do roku 2020 było memorandum (zakaz badań i produkcji ze względu na ingerencję w genom człowieka). A że nigdy nie przyjmę tego syfu... cóż... albo będę niezaszczepiona, albo pojadę gdzieś, gdzie jeszcze szczepią Astą lub Johnsonem.

Portret użytkownika Melon

Wiesz że ten booster jest ok

Wiesz że ten booster jest ok 10x silniejszy niż standardowa dawka ? Serio chcesz ryzykować zdrowie ? Pozatym po 3 dawce zabawa się nie skończy. Aby utzymać ważność certyfikatu bedziecie musieli szczepić się co kilka miesięcy. To jak u psa że wścieklizną - szczepienia co roku. 

Strony

Skomentuj