Australia znów protestuje przeciwko przedłużającemu się lockdownowi

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube/DW

Tysiące Australijczyków protestowało w miniony weekend przeciwko lockdownowi, który jest regularnie przedłużany o kolejne tygodnie. Mieszkańcy domagali się przywrócenia wolności, podczas gdy rząd ostrzega o rosnącej dziennej liczbie zakażeń.

 

Demonstracje odbyły się w sobotę w najbardziej zaludnionych miastach Australii. W Melbourne protestowało około 4 tysiące osób. Podczas tego wydarzenia doszło do licznych bójek z policją. Zatrzymano ponad 210 osób, a co najmniej 7 funkcjonariuszy zostało pobitych. Podobna akcja odbyła się w Brisbane z udziałem ponad 2 tysięcy mieszkańców. Lokalne media wskazują, że zatrzymanym grozi grzywna w wysokości ponad 3,8 tys. dolarów za naruszenie przepisów sanitarnych.

 

Tymczasem w Sydney, największym mieście Australii, demonstracja liczyła zaledwie 250 osób. Do dystryktu biznesowego, gdzie mieli zorganizować się ludzie, wysłano wcześniej dodatkowe siły policyjne, które utrudniały dojazd na miejsce. Taksówkom zabroniono przewożenia mieszkańców na miejsce protestu, a tramwaje nie zatrzymywały się na tamtejszych przystankach. Policja zatrzymywała również tysiące samochodów i wręczała mandaty.

Najnowsze protesty miały związek z decyzją o przedłużeniu lockdownu w stanie Wiktoria, a także w Sydney, gdzie potrwa co najmniej do końca września. Co więcej, na przedmieściach tego miasta wprowadzono godzinę policyjną od 21:00 do 5:00.

 

Australijczycy mają już wyraźnie dość niekończących się obostrzeń i siedzenia w domu. Tymczasem rząd wskazuje na rekordową liczbę nowych przypadków zakażeń na COVID-19 i zapowiada, że lockdown nieprędko zostanie zniesiony.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika prorocznia

Z jednej strony cieszy mnie

Z jednej strony cieszy mnie bunt Truckersów,  z drugiej mam pewne obawy bo wiem,  że według planu chodzi o spowodowanie buntu w kazdym z krajów kowidowych po to by potem, jak królik z kapelusza, wyskoczył NOWY RZĄD, który wszystko "wyprostuje"

Portret użytkownika Obronca Polski

Zapewne wielu z was widzialo

Zapewne wielu z was widzialo filmiki na facebooku w ktorych na dole ekranu mamy narracje zdarzenia. Ten typ filmow manipuluje odbiorca, poniewaz opisuje dokladnie to co odbiorca wlasnie oglada. Nie byloby w tym nic zlego, gdyby nie to, ze w ten sposob narzucaja nam myslenie i to na co mamy zwrocic szczegolna uwage podczas ogladania filmu.
Dlaczego tutaj o tym pisze i jaki ma to zwiazek z tym co sie dzieje?
Otoz odpowiedz jest zamieszczona na filmikach w artykule.
Kazdy kto ma wladny wzrok jest w stanie jasno stwierdzic, ze jest tam zdecydowanie wiecej niz rzekome 3.5 tysiaca osob. Jednakze, narracja w mediach smieciowizji i soszialmediach i tak przekona miliony ogladajacyh, do tego, ze na nagraniu jest 3.5 tysiaca osob, a nie np. 100 tysiecy

Najgorsze jest to, ze mimo tego ze to cale nagranie obejrzy miliony ludzi, to i tak wiekszosc z nich w to uwierzy!
Takie sa fakty.
To jest programowanie podswiadomosci, oraz torowanie konkretnego toku myslenia odbiorcy.

W australli walcza przede wszystkim o powstrzymanie wprowadzenia paszportow covidowych, bo to jest dokument, wiec jezeli uda sie nie-rzadom te paszporty wprowadzic, bedziemy podzieleni... koniec kropka.

Portret użytkownika Obronca Polski

W australii na telegramie nie

W australii na telegramie nie tysiace a lekko ponad banka ludzi protestuje przeciwko calej otoczce lockdownowej poczawszy od segregacji sanitarnej i paszportow covid po areszt domowy i inne udogodnienia oferowane przez nie-rzad swiatowy.

Portret użytkownika iceage

Wiertaranachazara to czyste

Wiertaranachazara to czyste piekło na Ziemi. Ten nick to są trzy 15 czyli 1+5=6 trzy 6. Kto chce może to sam sobie sprawdzić albo ręcznie przeliczyć jego nick. Każde słowo co to gówno-ludzkie pisze jest skażone. Zgaduję że przez niego przemawia chabad. Myśle że to jest ekipa od "trójmorza" - czyli likwidacji Polski Białorusi i Ukrainy i stworzenie w tym miejscu pasożytniczego państwa, które w ich mniemaniu będzie karmić pomioty diabła - czyli jego rodzinkę.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika stoperan

Zaczyna się na OSTRO w

Zaczyna się na OSTRO w Australii.

https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/australia-new-zealand-to-be-shut-down-by-truckers-on-aug-31-to-throw-off-the-government

Australia zostanie ZAMKNIĘTA przez kierowców ciężarówek 31 sierpnia, aby „Usunąć rząd”

Obywatele australijscy teraz otwarcie mówią o OBALENIU SWOJEGO RZĄDU i otwarcie koordynują pierwsze uderzenie: ogólnokrajowy transport ciężarówek zostanie zamknięty od 31 sierpnia. NIC nie będzie nigdzie przewożone, dopóki rząd nie wróci pod kontrolę obywateli.

Sytuacja w Australii (i Nowej Zelandii) przybiera bardzo brzydki obrót, gdy urzędnicy państwowi „nakazują” podatnikom, którzy płacą im pensje, pozostawanie zamkniętymi w domach, NIE ROZMAWIAJĄCE ZE SOBĄ, i mnóstwo innych absurdalnych „zasad” na mocy pod pozorem choroby grypopodobnej, którą nazywają COVID-19.

Sprawy w Australii tak bardzo wymknęły się spod kontroli, że rząd stanowy Nowej Południowej Walii dał policji nieograniczone prawa.

Zasadniczo rząd stał się uosobieniem tyranii - dając policji uprawnienia, których rząd NIE POSIADA.

Widzisz, rządy tworzą ludzie, którzy dają tym rządom pewne, ograniczone uprawnienia. Rząd nie może mieć władzy, której obywatele, którzy go stworzyli, sami nie posiadali, aby dać rządowi, który stworzyli.

NIKT nie ma prawa po prostu siłą wchodzić do jakiejkolwiek struktury, której nie jest właścicielem.

NIKT nie ma prawa zmuszać ludzi do udzielania informacji.

To trwa i trwa.

A jednak to właśnie zrobili pokorni urzędnicy z Nowej Południowej Walii w Australii!

Mieszkańcy Australii mają dość tej tyranii i teraz otwarcie zmierzają do usunięcia rządu siłą. Zamierzają obalić rząd poprzez zatrzymanie wszystkich ciężarówek na kontynencie. NIC nie poruszy się ciężarówką, nigdzie.

Ponieważ wszystko, z wyjątkiem elektryczności i gazu ziemnego, MUSI w pewnym momencie poruszać się ciężarówką, absolutnie nic nie będzie się poruszać w Australii od 31 sierpnia.

Brak jedzenia. Brak paliwa. Żadnego lekarstwa. Brak chloru do uzdatniania wodociągów publicznych. Brak dostaw do szpitali. Wszystko się skończy, gdy kierowcy ciężarówek zaatakują 31 sierpnia.

W poniższym filmie Australijczykom mówi się, że to się stanie, i otwarcie ostrzega się ich, aby upewnili się, że wyjdą i kupią wystarczającą ilość żywności i zapasów, aby przetrwać kilka tygodni.

Kierowcy ciężarówek znają rzeczywistą moc, jaką dysponują. Bez ciężarówek kraj imploduje w ciągu tygodnia. Żaden kraj na świecie nie przetrwa bez ciężarówek.

A stosunkowo nieliczne ciężarówki będące w posiadaniu rządu, nawet te nieliczne w wojsku, zupełnie nie zaspokoją potrzeb dostaw.

Samoloty i linie kolejowe nie mają żadnego znaczenia, ponieważ do transportu rzeczy do i z obu potrzebne są ciężarówki. Żadnych ciężarówek, żadnego ruchu towarów.

Gdy Australijczycy zaczną głodować, bez jedzenia w supermarketach, bez paliwa na stacjach benzynowych, bez czystej wody z kranów, miliony ludzi pozbędą się swojego rządu. Ulice zapełnią się ludźmi w niekontrolowanej wściekłości; populacja, która ma już dość i nie ustąpi.

Ten temat jest obecnie omawiany w kręgach wywiadowczych tutaj w USA i innych krajach, i konsensus jest taki, że jeśli to nastąpi, federalne i stanowe rządy Australii nie przetrwają dwóch tygodni.

Nawet jeśli rząd szuka pomocy za pośrednictwem NATO, nie ma szans na sprowadzenie wystarczającej liczby dostaw lub wystarczającej liczby ciężarówek i kierowców na czas, aby zapobiec całkowitemu upadkowi rządów.

Oto film zapowiadający, co nadchodzi: Jest w artykule film po angielsku, 1:26 długi.

Jeśli Youtube go usunie, mam kopię, aby zastąpić to, co zostało ocenzurowane.

AUSTRALIJCZYCY MUSZĄ UZYSKAĆ ​​PIENIĄDZE Z BANKÓW ZANIM RZĄD WYŁĄCZY TEŻ TWOJE PIENIĄDZE.

NATYCHMIASTOWA OPINIA REDAKCYJNA

Do diabła z płaceniem rachunków, teraz chodzi o przetrwanie. Co z tego, jeśli twoja zdolność kredytowa spadnie. Wielka rzecz. Za trzy lub cztery miesiące znowu będzie jak złoto.

Wsadzą cię do więzienia? Wielka rzecz. Jesteś już w więzieniu - we własnym domu - z powodu tych rządowych punków.

Zostaniesz wyrzucony ze szkoły lub oblejesz studia na semestr? Wielka rzecz. Dzięki edukacji na śmieci, którą zapewnia większość szkół, wyświadczysz sobie prawdziwą przysługę, nie uczestnicząc w ich brudnej indoktrynacji. Wtedy też, gdy zdadzą sobie sprawę, że zabijają własną bazę klientów i że szkoła nie może przetrwać bez „x” liczby płacących uczniów, naprawdę szybko się zamkną!

Cel tych australijskich grup jest prosty. Jeden z organizatorów, z którym rozmawialiśmy, powiedział: „Żadnych masek, żadnych więzień, żadnych przymusowych szczepień, paszportów szczepionkowych ani ograniczeń dotyczących normalnych ludzi, bo inaczej rząd zostanie zaatakowany przez swoich własnych ludzi”.

Następnie powiedział: „Żadnych rozmów. Żadnych negocjacji. Rząd musi się podporządkować lub... upaść”.

Australijczycy mają DZIEWIĘĆ (9) dni na przygotowanie.

 

Strony

Skomentuj