Australia wciąż kontynuuje poszukiwania malezyjskiego Boeinga, który zniknął półtora roku temu

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Malezyjski Boeing 777, wykonujący rejs MH370, zniknął z radarów w marcu 2014 roku, kiedy leciał z Kuala Lumpur do Pekinu. Dziś wiadomo, że maszyna nie powinna była lecieć nad Oceanem Indyjskim, ponieważ był to przeciwny kierunek.

 

Australia wciąż podejmuje wysiłki, aby znaleźć miejsce katastrofy samolotu w południowej części Oceanu Indyjskiego. Co spowodowało, że Boeing 777 poleciał w ten rejon? Na razie nie wiadomo.

 

Wcześniej informowano, że fragment samolotu znaleziono w czerwcu br. na francuskiej wyspie Reunion, która znajduje się u wybrzeży Madagaskaru!

Wyłania się z tego wszystkiego bardzo ciekawy obraz, ponieważ pomiędzy Reunion i Kuala Lumpur znajduje się amerykańska baza wojskowa Diego – Garcia...

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Mariusz Jędrzejowski

Była informacja na ten temat

Była informacja na ten temat w czanelingach Laury Jadczyk. Z samolotem stało sie to samo co z innymi lecącymi przez Trójkąt Bermudzki. Został wciągnięty do świata równoległego na skutek przypadkowych zawirowań czasoprzestrzennych. Te zawirowania będą zdarzać się częściej teraz w związku ze zbliżaniem się końca Cyklu Majów.

Skomentuj