Australia planuje przyjęcie białych uchodźców uciekających z RPA

Kategorie: 

Źródło:

Rząd Australia zamierza wprowadzić szybką ścieżkę w celu wydawania wiz dla białych południowoafrykańskich rolników. Minister spraw wewnętrznych Peter Dutton powiedział, że ta grupa zasługuje na "szczególną uwagę" ze względu na "przerażające okoliczności", z jakimi spotykają się w swoim kraju.

Szef australijskiego MSW powiedział, że biali południowoafrykańscy rolnicy "zasługują na szczególną uwagę" Australii z powodu "przerażających okoliczności" w jakich się znaleźli takich jak konfiskata ziemi i przemoc inspirowana nienawiścią do białych.

W związku z tym zapowiedziano, że zamierza się znacznie uprościć procedury wizowe w Australii dla tej konkretnej grupy ludzi, ze względów humanitarnych, z powodu prześladowań ze względu na kolor skóry. Dodatkowo zwrócono uwagę, że taka emigracja, ludzi, którzy ciężko pracują, jest czymś jak najbardziej pożądanym z punktu widzenia Australii.

Wroga polityka względem białych, prezentowana przez rządzących w RPA czarnych doprowadziła do swoistego przyzwolenia względem ataków na farmerów. Ich pozycja jest nie do pozazdroszczenia i większość aby się ratować, będzie musiała opuścić swoją ojczyznę, bo biali rolnicy są obecnie mordowani w tempie większym niż jeden na tydzień.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Medium

Nic nie szkodzi. Tylko mi to

Nic nie szkodzi. Tylko mi to się komicznym pokazało.

Napisz pod postem Maxxxa raz jeszcze.

PS. Solidurnościowców w wojsku swego czasu kierowano do służby zasadniczej w miejsce szkółek oficerskich. Masz u mnie plus.

Portret użytkownika Silver lucif

Australia zauważyłem jest

Australia zauważyłem jest mocarstwem intelektualnym, tzn. działaja rozważnie ipragmatycznie.

Przyjęcie białych osadników do siebie oznacza znaczny wzrost ekonomiczny, ponieważ afrykanerzy należą do cięzko pracujących mieszkańców Afryki. To właśnie oni budowali potęge tego kraju. Sugeruję by polski rząd zaczął ich także przyjmować. Jesli takich mielibyśmy w rządzie to naco nam UE ??

Portret użytkownika ya

Rdzenna ludność RPA za kilka

Rdzenna ludność RPA za kilka lat sama ich poprosi o powrót. Niech tylko zaczną głodować, bo ziemi z pewnością nie potrafią uprawiać. W Zimbabwe już biali rolnicy są zapraaszani do powrotu. Po ich wypędzeniu w państwo to z eksportera żywności stało się importerem.

Skomentuj