Auschwitz może się stać obszarem eksterytorialnym. Czy będziemy mieli pierwszą enklawę Izraela w Europie?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Środowiska żydowskie poczynają sobie coraz śmielej. Nie dość, że polscy podatnicy  finansują takie antypolskie ośrodki jak muzeum polin czy obecne muzeum w Auschwitz to jeszcze Okazuje się, że całkiem poważnie wysuwa się postulaty aby niemiecki obóz zagłady w Brzezince uczynić obszarem zarządzanym przez Izrael lub środowiska żydowskie.

 

Biorąc pod uwagę zachowanie obecnych władz muzeum w Auschwitz Birkenau właściwie dawny niemiecki obóz i jest już de facto eksterytorialny. Świadczy o tym bardzo wiele aspektów, jak te, że konsekwentnie uniemożliwia się wchodzenie tam z polskimi flagami przez polskich Patriotów, oraz pozmieniane opisy konkretnych miejsc w obozie, stosujące rasistowską retorykę opisując więźniów dzieląc ich na Żydów i tak zwanych Nie-Żydów, czyli chyba jakąś formę podludzi.

 

W najnowszym tygodnik Sieci będącym de facto propagandową partii rządzącej PiS, pojawiły się już po raz kolejny oczekiwania niejakiego Jonnego Danielsa, sierżanta izraelskich sił zbrojnych i jednocześnie wyjątkowo skutecznego agenta wpływu, który uzyskał zdumiewający dostęp do najwyższych władz w Polsce i jest uważany za reprezentanta strony żydowskiej.

 

Pan Daniels, który do końca nie wiadomo kim jest poza tym, że reprezentuje fundację o nazwie From The Depth, ma wielu znajomych w PiS i niektórzy złośliwcy twierdzą, że posiada pozycję tak mocną jakby to on był rzeczywistym prezydentem Polski. Zresztą już nie pierwszy raz zaproponował uczynienie z Auschwitz enklawy. Sugerował to już  w lutym 2018 roku, kiedy trwał poważny kryzys w relacjach dyplomatycznych między Polską a Izraelem, spowodowany sprzeciwem Izraela wobec polskiej ustawy o IPN.

 

Wtedy postulat utworzenia czegoś w rodzaju enklawy Izraela w Auschwitz wydawał się zbyt daleko posunięty. Teraz nie jest to już takie oczywiste, zwłaszcza biorąc pod uwagę ostatnie zachowanie prezydenta Izraela, który zaprosił do Auschwitz prezydenta Federacji Rosyjskiej Władimira Putina, nie uzgadniając tego najwyraźniej z polskim MSZ. Może to po prostu oznaczać, że z punktu widzenia Izraela Auschwitz nie leży w Polsce.

Nie zapominajmy, że ta teza kłóci się z promowaną ostatnio teorią, wedle której Żydzi w Holokauście ginęli nie w niemieckich tylko w polskich obozach zagłady. Skoro zatem Auschwitz nie leży w Polsce, tylko w Izraelu, bo tym terytorium dysponuje jak swoim prezydent Izraela, to może przynajmniej w przypadku tego obozu uzasadnione jest nazywanie go nie niemieckim, nie polskim,tylko izraelskim?

Być może przypadkiem jest też to, że w ekspozycja w muzeum Yad Vashem Obozy śmierci na terenie Trzeciej Rzeszy oznaczone są biało czerwonymi znacznikami. Trzeba przyznać, że świetnie współgra to popularną ostatnio narracją, aby nazywać niemieckie obozy zagłady polskimi.

 

Trzeba przyznać, że postulat pana Danielsa, odnośnie przejęcia finansowania Auschwitz jako miejsca o znaczeniu muzealnym jest kuszący. Przynajmniej polski podatnik nie będzie zmuszony do finansowania ośrodków jawnie antypolskich. Enklawa Izraela zwana Auschwitz z obecnego poziomu de facto podniesie się po prostu do poziomu de iure. 

 

Kwestia eksterytorialności jest batdzo delikatna, bo dokładnie takie oczekiwania mieli późniejsi najeźdźcy, Niemcy, oczekujący eksyerytorialnej autostrady na Prusy Wschodnie. Historia lubi się powtarzać i teraz słyszymy o eksterytorialności Auschwitz, obozu śmierci zbudowanego dla Polaków. 

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.2 (5 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Normin

Dwa Nagie Miecze… ups… wróć…

Dwa Nagie Miecze… ups… wróć… Dwa Nagie pióra! - Ale jakie cenne…!!!

No i po co ciągle się wnerwiać, irytować i złorzeczyć… czyli ciągle zasilać pajacyków niskimi energiami… bo oni żywią się negatywnymi energiami… skoro na luziku, spokojniutko, z browarkiem w rączce… można sobie pooglądać teledysk o pewnym Judusiu co to robi ZŁOte gieSZEFTY dla ludu Wypranego. Nie dało rady 447… no to może złom latający przejdzie… ojtam ojtam… jak coś to Janusze przerobiom toto na odkurzacze albo siewniki trochę latające… spoko, spoko… damy rade Smile  

 https://www.youtube.com/watch?v=dpcuWn7AkUM&t=37s  

A to cudo można używać w ramach relaksu… jako muzykę medytacyjną Smile Aaach jakież to cudowne i subtelne te ich podchody z miotaczami ognia… pitu, pitu… a „niewinne” pustynne voodoo działa jak cholera… a jaką moc ma… 1000 lat z powodu tej MOCY… /eeech/ i MACY… Nasz Naród nie może wstać z kolan… a ichnie ajwajowanie nie ma końca Smile Nooo ale przecież trzeba być tolerancyjnym dla ich ułomności… ojjj… kabareciarze…  

 https://www.youtube.com/watch?v=bdPFc_3p55Y

Portret użytkownika Normin

I jeszczee jeden teledysk dla

I jeszczee jeden teledysk dla melomanów na bis. Tym razem zero profesjonalizmu… muza dno… ale jakaż SIŁA PRZEKAZU… uuu… powala z nóg… i to DOSŁOWNIE! Osoby nadwrażliwe niech przygotują sobie jakieś wiaderka itp. w razie odruchów wymiotnych! …Przedstawienie wystawiono w korytarzu „NASZEGO” Knesetu Narodowego…

A więc… SEXgrupen ze ścianą szlochania obfitego… w wykonaniu kabaretu „Bracia st.ARSI w modłowaniu” >>

https://www.youtube.com/watch?v=vE0y3Y_8T-o&feature=youtu.be 

A więc cóż wam jeszcze trzeba byście się w końcu przebudzili??!!

Portret użytkownika Normin

W 39 podobno napadli nas

W 39 podobno napadli nas tajemniczy naziści?! Niemcy – najn, najn!! … Nazisten za pomocą Watikanos Satanos zostało przerzucone hen, hen i ślad wszelki zaniknął… i od tamtej pory nikt ich nie widział! Pozostały po nich pamiątki – nazistowskie obozy zagłady… które to tajemnicze parchate siły próbują przemianować na „polish obozen”… a dodatkowo chcą je przejąć /właściwie to już to zrobili/ by robić na nich koŻERNE gieSZEFTY – taką fantazję pustynną mają!!

A co z nazistami… eee – mają się całkiem dobrze.  Bardzo sprytny reporter namierzył i zdekonspirował ich… nagrał nawet teledysk, oczywiście podkład orginalny, również nazi profesjonal!  >> A więc uczta dla melomanów i premiera na ZnZ >>

https://www.youtube.com/watch?v=bBdT_wdJEHs  - Max K. // teledysk od 4min.

Portret użytkownika sol

Dlaczego by miało nie być

Dlaczego by miało nie być eksterytorialne? Przecież kundle z rządu robią wszystko aby nas wcisnąć w niewolę. Na Polskę i Polaków można bezkarnie pluć. Ustawy wszak uczynić nie umieli czy też Żydzi im zabronili. Jakiś izraelski przybłęda twierdzi nawet iż: "nawet gdyby 38 mln. Polaków chciało ekshumacji w Jedwabnem to i tak jej nie będzie". Co nie przeszkadza brylować mu na salonach. Ostatnio nawet Pani Szydło bijąc pokłony i twierdząc że Żydzi ponieśli największą ofiarę w czasie wojny (co tam Polacy, Ukraińcy, Białorusini, Rosjanie - Słowianie) i jeszcze go witała niczym prezydenta. W najważniejszych sprawach kundle z rządu jeżdżą z zapytaniem do Izraela. Izrael urządza sobie obrady Knesetu w naszym kraju. (Kneset to taki izraelski sejm jak coś Wink ) Teraz rządowe kundle pojechały do Izraela celem wywalenia kolejnych naszych pieniędzy dla swoich zwierzchników w Iz. Teraz będą poprać bezpieczeństwo w internecie z firmą Izraelską. Więc zapytuję: Dlaczego by nie miało być eksterytorialne? Po pierwsze już jest po kolejne nie musi być oficjalnie i tak robią co chcą.

Są jakieś pytania? Sporo było krzyku kiedy podobno w trakcie wyborów były używane rosyjskie serwery. W ostatnich użyto izraelskich. I co już krzyku nie ma? Po tej wspomnianej wyżej wyprawie w sprawie internetu już wiemy że polski internet będzie na legalu a nie tylko z ukrycia odpowiednio potraktowany a my monitorowani. Zresztą czemu się mamy dziwić jak Polin to i Inter-Polin. But trzeba trzymać na ryju nie tylko w tzw. "realu". No co by się bydlęta nie rozszalały. Jeszcze ogrodzenie pogryzą albo na dywan narobią. Albo im się krzyż zechce ustawić przy drodze.

Swoją drogą. Na "Zmiany na Ziemi" kapcza jakie było takie jest. Nadal go nie zmieniono. Uprzedzam dzięki niemu można łatwo zidentyfikować użytkowników. Choć to pewnie załogi portalu nie interesuje. Portal o takiej tematyce a jak widać .. zresztą szkoda gadać. Ułatwiajcie im dalej robotę.

Do zobaczenia w Polin.

Portret użytkownika Normin

„Czy będziemy mieli pierwszą

„Czy będziemy mieli pierwszą enklawę Izraela…” – Nooo… poczucie humoru… jeno NAM pozostało!!! Przecież enklawą ice_Ra_Ela już od dawna jesteśmy! Przecież MY nawet nie mamy swojego rządu – raczej okupacyjny NIErząd… zupełnym przypadkiem obsadzony podJUDzAczami z parchaTEGO plemienia pustynnych dzikusów MENDOrowych!!! … A wszystkie kluczowe decyzje zapadają na szczeblu knesetowoTOROWYCH zbokoKACYKów!!! A wszystko to dla HAŁY naZIJONistycznej DEBESTii!!!

Ooooczywiście… wszelkie podobieństwo sytuacji i „osób”… jest "zuuupełnie PRZYPADKOWE"… a dla oszołomów… to tylko teoRYJE sPOPISkOWE!!!!

Portret użytkownika tomcio

Skoro (araby) zamieszkujące

Skoro (araby) zamieszkujące nad Jordanem uważają że Oświęcim był i jest polskim obozem koncentracyjnym, to muszą również przyznać, że Brzezinka to żydowski obóz koncentracyjny. W Oświęcimiu mordowani byli od samego początku polscy obywalele, a Brzezinka była obozem żydowskim obywateli reszty niemieckiej okupacji.

Strony

Skomentuj