Ataki na kościoły w całym kraju. Lewica profanuje miejsca kultu

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

W samym środku rzekomej pandemii, dla odwrócenia uwagi od własnych problemów, partia rządząca zafundowała nam wszystkim w Polsce wojnę ideologiczną. Wyrok Trybunału Konstytucyjnego zakazujący aborcji eugenicznej stał się wyzwalaczem do wielkiej histerii, którą rozpętała lewica. Jak to już kiedyś bywało w przypadku tej formacji, zamiast protestować przeciwko decyzjom polityków postanowiono zaatakować kościoły.

Wczoraj dantejskie sceny odbywały się przynajmniej w kilku miastach w Polsce. Rozmaite zamaskowane aktywistki i aktywiści dokonywali wtargnięć na mszę święte z transparentami, na których domagały się przywrócenia prawnej możliwości zabijania dzieci nienarodzonych. Trudno powiedzieć dlaczego za wyrok Trybunału Konstytucyjnego odpowiedzieli wierni kościoła. Prawdopodobnie zwolennicy zabijania dzieci z zespołem Downa uważają, że zakaz ich mordowania dla wygody to wina nacisków kościoła, który jest oskarżany o zblatowanie z obecną władzą.

 

Skutkiem tego wczoraj w wielu kościołach doszło do profanacji mszy świętej. Do kościoła przychodzili lewicowi ateiści z transparentami. Niekiedy milczeli, ale w niektórych przypadkach po prostu zakłócali przebieg mszy zdumiewającymi oświadczeniami i dziwnym pobudzonym zachowaniem. W wielu miejscach kościoły zostały zaatakowane również poprzez wypisywanie haseł za pomocą farb. Wzorem dziczy z USA sprofanowano również pomniki.

Protesty trwają nadal i jeszcze dzisiaj wiele miast zostało sparaliżowanych przez protestujących domagających się zgody na zabijanie dzieci nienarodzonych. Protestujący nazywają tych ludzi płodami i odmawiają uznania ich za ludzi. Na tym opierają moralne uzasadnienie dla aborcji i to też jest kluczowe w tym polaryzującym społeczeństwo sporze rozkręconym przez PiS w celu odwrócenia uwagi od rzekomej pandemii. 

 

Odpowiedzi na wątpliwość czy płód jest człowiekiem może dać Kodeks Cywilny. Znany jest przecież art. 927 §2 K.C. dotyczący dziedziczenia tak zwanego nasciturusa, czyli dziecka poczętego przed śmiercią ojca, pod warunkiem że dziecko urodzi się żywe. Takie dziecko w chwili otwarcia spadku już poczęte może być spadkobiercą, jeżeli urodzi się żywe. Jak można zatem obligatoryjnie decydować czy je zabić?

 

Jednak nawet pomijając aspekt moralny i etyczny aborcji, niezrozumiałe jest dlaczego takie masy ludzi domagające się zabijania dzieci, blokują sobie centra miast, przerywają msze święte, a policja właściwie nie reaguje. Na dodatek dzieje się to w samym środku rzekomo śmiertelnie niebezpiecznej epidemii. Wygląda na to, że protestujący przeciwko aborcji są dla władzy ważniejsi niż protestujący przeciwko rządowej pandemii, których nie dalej niż w sobotę brutalnie rozpędzono. W przypadków protestów inspirowanych przez lewicę standardem są oklaski policjantów, ewentualnie noszenie protestujących na rękach.

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Darkres

Przecież szatan swoich sił

Przecież szatan swoich sił nie będzie rozganiał, banda opętańców, teraz widać jak na dłoni ile jest osob w objęciach szatana przecież ci ludzie nawet normalnie stać w kościele nie potrafią, bo są opętani i słowo Boże jeszcze bardziej ich rozjusza ,A bardzie jeszcze gorzej czas wielkiego ucisku się zbliża , 

Portret użytkownika euklides

Tak, są to sami Polacy, a w

Tak, są to sami Polacy, a w zasadzie Poliniacy, którzy stopniowo oddali państwu każdy aspekt swojego życia. "Panie żydzie daj pan 500 za dziecko, a w zamian ja te dziecko łoddom do szkoły dlo gojów i zaszczepię tak jak kożecie".

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Zefel Retinger

Spartanie wrzucali

Spartanie wrzucali genetycznie uszkodzone noworodki w przepaść. Kiedyś trzeba było przeżyć siedem lat by w ogóle otrzymać imię. Zastanawiające jest czemu ma służyć celowe osłabianie populacji. Komu zależy by w Polsce ludzie rodzili sie coraz słabsi niezdolni do samodzielnego funkcjonowania? Jednocześnie ta ideologia neguje genetyczna ingerencjcje w zarodki i poprawę tego czego kiedyś natura wogole by do życia nie wydała. W Chinach za to już rośnie pokolenie ludzi nowej generacji. Konserwa doprowadzi sie do samozagłady.

«Oto człowiek stał się taki jak My: zna dobro i zło; niechaj teraz nie wyciągnie przypadkiem ręki, aby zerwać owoc także z drzewa życia, zjeść go i żyć na wieki»

Portret użytkownika euklides

A jeśli konsekwentnie

A jeśli konsekwentnie poprowadzić to rozumowanie do końca to zostanie jedna zjednoczona biomasa. Nawet nie będzie pierwiastków chemicznych w tym ponurym świecie, bo przecież trzeba wszystko zjednoczyć żeby było takie samo....

Strony

Skomentuj