Ataki islamistów na kobiety miały miejsce w całej Europie - trwa hybrydowa wojna religijna

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Okazuje się, że fala ataków młodych islamistów na kobiety wystąpiła nie tylko w Niemczech, ale też w innych ubogaconych kulturowo państwach takich jak Austria, Szwajcaria i Finlandia doświadczają nowej fali islamskiej przestępczości. Młodzi Arabowie organizują się w gangi, które osaczają białe kobiety, po czym je molestują, w skrajnych przypadkach gwałcą i prawie zawsze okradają.

 

Islamska inwazja w Europie bardzo długo przedstawiana była w mediach jako kryzys humanitarny. Wszystkich, którzy się jej sprzeciwiali od razu nazywano faszystami, rasistami i ludźmi bez empatii. Zachodnioeuropejskie lemingi witały ludy pustyni za pomocą pluszowych maskotek i transparentów. Okazuje się jednak, że lewacka ideologia zbankrutowała i stało się to przed czym przestrzegali krytycy wpuszczania wszystkich jak leci. Islamiści oczywiście nie przybyli do nas szukać pokoju, ale wręcz przeciwne, przywieźli ze sobą wojnę. Terrorem przejmują Europę i żądają pieniędzy za spokój, którego i tak nie będzie.

Na dodatek zupełnie bez żenady domagają się pieniędzy bez pracy i to twierdzą, że minimum 2 tysiące euro. Jeśli sytuacja się zaostrzy zapewne dla świętego spokoju otrzymają te pieniądze za święty spokój. Mniej więcej w ten sposób utrzymuje się jakoś wyznawców Allaha we Francji, Niemczech i całej Skandynawii. Ewidentnie widać, że młodzi islamiści przenoszą do nas swoje obyczaje, albo realizują w ten sposób podbój nakazany w afrykańskich i bliskowschodnich meczetach.

Na dodatek rzekomi uchodźcy stali się już bezczelni. W trakcie brutalnych napaści na kobiety, złapany napastnik wyśmiał policjantów.

"Jestem Syryjczykiem. Musicie traktować mnie życzliwie. Pani Merkel mnie zaprosiła!"

Według tego co mówią stróże prawa, jeszcze inny podarł na ich oczach swoje pozwolenie na pobyt w Niemczech i oświadczył, że nie mogą mu nic zrobić i jutro dostanę nowe. Wygląda na to, że rzeczywiście młodzi islamiści są ponad prawem. Zresztą rzekomo do gwałtów na Europejkach zachęca się meczetach w Afryce i na Blliskim Wschodzie. Trudno się zatem dziwić, że ściągają do nas amatorzy wrażeń. Często otwarcie wyrażają swoje frustracje związane z życiem w celibacie i domagają się kobiet, a gdy ich nie mają, po prostu gwałcą i to często w grupie. Na dodatek rządzący Unia Europejską niemiecy politycy zdają się twierdzić, że to nic takiego.

Źródło: Internet

Słusznie powiedział prezydent Czech Milos Zeman, który wprost nazwał najazd muzułmanów inwazją. Właśnie widać pierwsze jej skutki. Zamachy terrorystyczne stały się codziennością, gwałty są tuszowane na masową skalę. Na zachodzie Europy każdy może paść ofiarą przedstawicieli ludów pustyni i w wielkich miastach będzie nieuchronnie postępowała tak zwana "irakizacja", czyli staną się bezpieczne jak powojenny Bagdad lub Bejrut.

Lewicowi politycy myśleli, że kontrolują sytuację. Była to albo naiwność albo konsekwencja planu rozmycia państw narodowych. Chyba już tylko zupełnie odporni na wiedzę ludzie nie dostrzegają, że lewacka ideologia multikulturalizmu zupełnie zbankrutowała. Mimo to nie wygląda na to, aby cokolwiek miało się zmienić w tym zakresie. Nie tylko nie planuje się masowych deportacji, ale wręcz tuszuje się przestępstwa islamistów i knebluje się media, które celowo nie informują o wielu przypadkach nadużyć młodych islamistów.

Co więcej. W obliczu ostatnich wydarzeń trzeba chyba przyjąć do wiadomości, że obecnie według zachodnich władz, Europejczycy są intruzami, a islamiści rasą panów. Nasze kobiety wolno bezkarnie gwałcić i obmacywać, a nas wszystkich zabijać kałasznikowami, a gdy ktoś stwierdza, że trwa wojna hybrydowa to nazywa się go faszystą i wariatem. I jak zwykle cała awantura w Europie zaczyna się od głupich decyzji Niemiec.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika ARCTOS

Ostrzegałem przed tą plagą

Ostrzegałem przed tą plagą jeszcze w 1991 roku, nikt mnie nie słuchał - teraz mam satysfakcję jak widzę, co sie dzieje. Głupota nigdy nie popłaca, a w tym przypadku zawiniła głupota prawicy. Za tzw. "komuny" tą hołotę zatrzymywano na granicach i nie wpuszczano do kraju, poza wyjątkami jak dyplomaci, dziennikarze czy studenci. Teraz PO i PSL chcieli nas uszczęśliwić tymi śmierdzącymi nierobami i bardzo dobrze, że oderwano ich od koryta! Mam nadzieję, że PiS nie zgłupieje na tyle, by uległ Makreli...

Portret użytkownika hal471

A ja jestem sobie rasistą i

A ja jestem sobie rasistą i mam w dupie czy ktoś mnie tak nazwie Smile Ataków na kobiety nie ma w państwach które mają normalnych białych facetów z jajami a nie ciepłych francuzików czy krzywozębych brytoli. Za 2 lata polska stanie się bastionem ludzi którzy będą uciekali ze swoich pedalskich państw.

Portret użytkownika Rojalista1410

Jako Polak domagam się prawa

Jako Polak domagam się prawa do posiadania broni abym mógł zastrzelić potencjalnych napastników, którzy rozochoceni głupotą Niemców, chcieliby wtargnąć do mojego domu. I nie obchodzi mnie, czy nie wiedzą, że trzeba pukać.
 
Poza tym nieżyczę sobnie ani jednego imigranta. 
 
I chcę aby PiS upomniał się o repearcje wojnenne jakie powinny nam wypłacić Niemcy. Ponadto niech skupi działania na odzyskaniu Lwowa, Milska i Łużyc.
 
 

Portret użytkownika afgan

Każdy kij ma dwa

Każdy kij ma dwa końce!!!!
Ktoś ich wpuścił do Europy. Nie wiemy jeszcze w jakim celu, ale możemy już pomyśleć o obronie.
Nikt nie musi ich zabijać. Zapamiętajcie sobie mamy moc w nas!!! Nasze myśli sprzężone potrafią powstrzymać nie tylko islam ale i rządy. Wystarczy skoncentrować energię na określonym celu i wzmocnić ją a efekty będą natychmiastowe. Można na agresywnych osiłków wpłynąć energetycznie. Oni są takimi samymi istotami jak my tylko, że zmanipulowai, sterowani Haarpem itd. Po to są wyposażeni w komórki, to małe nadajniki fal.
Ktoś szczuje na ludzi i mówi będą gwałcić, zabijać. Bojąc się będziemy projektować takie włąśnie zdarzenia.
 
Ludzie po to to jest, abyśmy się sami unicestwili. Oni o tymwiedzą,że sami ściągniemy ich agresję na siebie.
 
Może pora się w końcu obudzić i zacząć kontrolować swoje myśi, a nie dawać się omamiać innym???
 
Gdzie byli niemieccy mężczyźni??? Byli bezsilni bo ich umysły były zmącone alkoholem!!! Tak alkohol otumania i osłabia ergetycznie. A kiedy umysł śpi można go stymulować bronią ultradzwiękową.
Co się stało z kobietami??? Z ich powściągliwością. Gdzie jest moc kobiet. A może te kobiety myślami już były w ramionach dopiero co poznanego chłopca. W końcu sylwester bez seksu to ni sylwester.
 
Ludzie zaczniejcie urzywać swojej mocy, bo zawsze będecie pregrywać!!!
 
 

Portret użytkownika Petrus Rembertovus

Kto nadstawia drugi policzek,

Kto nadstawia drugi policzek, dostaje w pysk jeszcze raz. Mysl miliona ludzi nie powstrzyma nawet jednego islamskiego nozownika.' Drugi policzek', 'walka mysla',  kochanie wroga' i'przebaczanie wrogom' to samodestrukcyjne hasla wszczepione nam przez tych, ktorzy chca naszego poddanstwa i zaglady. Minal czas mglistych sloganow. Nadszedl czas ciezkich prob odwagi i mestwa.

"...Gwałt niech się gwałtem odciska, A ze słabością łamać uczmy się za młodu!..." (Adam Mickiewicz, "Oda do Młodości")

Portret użytkownika niebieski52

Juz pradawne plemiona

Juz pradawne plemiona wiedziały że kobita ma siedzieć w domu przy dzieciach a panny przy rodzicach.Praw boskich i natury nie wolno przekraczać bo efekt jest taki jak widzimy.Dyskoteka .urwoteka,rozwiązłość seksualna,kult seksu.Trzonem plemienia jest rodzina i odwieczne prawa.

Portret użytkownika Puma

Kult seksu maja mezczyzni z

Kult seksu maja mezczyzni z dawnych plemion, do ktorych nie dotarla cywilizacja, ani kultura. Tych ktorzy maja kulture, kobiety cenia i wychowuja im madre dzieci.  
Dawne plemiona ksztalcily sie w wojnie, robily lapanki na kobiety, zyly w brudzie, nawiedzala je dzuma.
Maja w ziemi bogactwa naturalne, ale nie potrafia ich wykorzystac. Nie potrafia dogadac sie ze soba, ani rozwiazywac pokojowo konfliktow we wlasnych krajach. Dawne plemiona niech siedza na pustyni, skoro tak im sie podoba i tam niech zyja wedlug swoich obyczajow. Niech nie rozkazuja innym narodom jak maja zyc, do tego na ich koszt. Jak widac litosc nie poplaca.
Jesli Bog cos powiedzial Mahometowi, to tak, zeby on to zrozumial prawie 1500 lat temu i to bylo dostosowane do tamtej sytuacji. Teraz mowi co innego, ale dawne plemiona go nie rozumieja...Moze dawne plemiona po prostu sa zawistne, moze powinny wziasc sie do pracy?

Portret użytkownika Robert12345678

Juz pradawne plemiona

Juz pradawne plemiona wiedziały, że jesteś zwykłym chamem ze wsi, prostakiem i idiotą. Dla takiech jak Ty powinna być kara publicznej chłosty, akurat to by pasowalo do Twoich sredniowiecznych i debilnych poglądów. Cóż za społeczny margines. Ze tacy ludzie mogą głosować. Przed kartą wyborczą powinien być najpierw dołączony test na inteligencję. Gwarantuje Ci, że byś nie zdał. To jest dopiero Polak gorszefo sortu.

Strony

Skomentuj