Atak zimy w Afryce! Obfite opady śniegu w Maroku

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Opady śniegu w Afryce zdarzają się bardzo rzadko. Gdy już do nich dochodzi najczęściej występują na północy lub na południu kontynentu. Tym razem zima nadeszła w Maroku gdzie doszło do znacznego opadu śniegu. 

Biało zrobiło się w marokańskiej prowincji Ifran. Opad był zupełnym zaskoczeniem dla mieszkańców, którzy są zupełnie nieprzygotowani na sprostanie takim warunkom. Temperatury spadły gdzieniegdzie poniżej zera. 

 

W niektórych miejscach kraju spadło 15 cm śniegu, a w górach nawet 25 cm.  Zimową aurę zapewnił w Maroku ten sam chłodny front, który wcześniej wywołał spore zamieszanie pogodowe w zachodniej części Europy.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
Komentarze

Portret użytkownika regaemen

Cóż dziwnego że w Afryce jest

Cóż dziwnego że w Afryce jest wielki śnieg, chłopczyki przy pulpitach sterowniczych, pobawili się guziczkami, i skierowali Chemtrails odpowiednią wiązką HAARP że zamiast tropikalnych owoców, będzie klęska urodzajów i znowu ktoś zarobi kasę, ale nie Afryka, w końcu ludzie już od wielu lat sterują pogodą i Geoinżynieria jest faktem nie zaprzeczalnym. Jednak do wielu ludzi nie dociera że wdychają wtedy również (nano cząsteczki metali ciężkich w tym także aluminium) całe niebo białe lub szare, sztuczny pulsacyjny wiatr o różnym natężeniu świadczą o stosowaniu HAARP i później są widoczne skutki także dla zdrowia, ludzi, dzieci i zwierząt. Życie jest jedno i zdrowie też jest jedno, jednak nikt nie protestuje żeby zakazać stosowania Chemtrails i HAARP gdyż zostali uśpieni i przestali szanować swoje życie i zdrowie.  

 

Skomentuj