Atak akustyczny w Chinach. Pracownik rządowy USA doznał uszkodzenia mózgu

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Pracownik rządowy Stanów Zjednoczonych mógł paść ofiarą ataku akustycznego w Chinach. Przedziwna sytuacja dobitnie przypomina wydarzenia, które miały miejsce w zeszłym roku na Kubie. Ofiara tego ataku doznała łagodnego uszkodzenia mózgu.

 

Niezidentyfikowany pracownik rządowy przebywał w konsulacie USA w mieście Guangzhou w prowincji Guangdong. Od drugiej połowy 2017 aż do kwietnia 2018 roku doświadczał „subtelnych i nietypowych, ale nienormalnych odczuć dźwięku i ciśnienia”. Urzędnik został zabrany do Stanów Zjednoczonych na badania, które wykazały, że doznał łagodnego urazu mózgu.

 

Władze USA wydały ostrzeżenie dla wszystkich Amerykanów, którzy przebywają w Chinach. Zalecono im unikanie miejsc, w których słychać dziwne dźwięki oraz konsultacje medyczne, jeśli dokuczają im jakiekolwiek objawy lub problemy zdrowotne.

Dla Stanów Zjednoczonych, sytuacja jest niepokojąca, gdyż podobne zjawisko obserwowano na Kubie w 2017 roku. Wielu pracowników ambasady USA w Hawanie słyszało dziwne dźwięki i okazało się, że dyplomaci doznali uszkodzeń mózgu, najprawdopodobniej w wyniku tajemniczego ataku akustycznego. Choć minęło wiele czasu, wciąż nie udało się wyjaśnić tego incydentu.

 

Władze Chin rozpoczęły śledztwo, choć na Kubie również prowadzono dochodzenie i niczego nie wykazano. Nie wiadomo, czy historie o atakach akustycznych zostały zmyślone, czy może ktoś celowo atakuje amerykańskich pracowników rządowych z pomocą broni sonicznej.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika lipka

Gdybyśmy wiedzieli jakie

Gdybyśmy wiedzieli jakie tajne projekty są realizowane  to nic by nas nie zdziwiło, ale tego nie powiedzą bo ludzi traktują jak bydło, o tajnych projektach dowiemy się za kilkadziesiąt lat a jakie to miało skutki na ludzkie organizmy możemy się nigdy nie dowiedzieć. Wystarczy prześledzić odtajnione projekty realizowane w Usa zaraz po II wojnie to włos jeży się na głowie a wraz z rozwojem nowych technologii doświadczenia na ludziach będą jeszcze bardziej bezwzględne i jeszcze bardziej tajne. Testują na razie na swoich obywatelach, jeśli testy wypadną pomyślnie (a wygląda na to że tak jest) tylko patrzeć jak zaczną eliminować swoich wymyślonych wrogów na całym świecie, nikt się nie ukryje bo satelita wyszuka i zaaplikuje wiązkę "uzdrawiacza" umysłu cicho i dokładnie.

Portret użytkownika vito

Chiny od wielu lat maja

Chiny od wielu lat maja opatentowane urzadzenie do uszkadzania móżgu na odległość, jak i do doprowadzania do jego śmierci. Testowali to swego czasu na praktykujących duchową dyścyplinę Falun Gong.

Portret użytkownika Mika

To przyjedźcie do Częstochowy

To przyjedźcie do Częstochowy, przy ul. Loretańskiej tuż za budynkami (3 metry) zbudowano bezprawnie stadion sportowy SKRA. Kilka razy w tygodniu - atak akustyczny na okolicznych mieszkańców ma miejsce. Organizatorzy nastawiają nagłośnienie - głośniki kierunkowe tybowe na całą moc i gadają przez niech. Siła dźwięku jest tak olbrzymia, że nie pomagają zamknięte okna posesji. Teraz idą wybory, prezydent się lansuje - więc odbywa się jakaś imprezka dal dzieci. Hałas jest tak potężny, że nie da się opisać. Tak będzie do późnego wieczora. Nie trzeba jechać do Chin - wystarczy rodzime piekiełko - Stadion Skra w Częstochowie, obok osiedle o pięknej nazwie "Zacisze" - można powiedzieć chichot diabła.

Portret użytkownika odwazniak

Trzeba wziąć sprawy w swoje

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i kolokwialnie, zagospodarować te głośniki. Zorganizować zamaskowaną grupę ninja, ustawć czujki i odkręcić nocą dziadostwo, jeżeli demokratyczne podpisy nie działają. Już czas na akcje dywersyjne, bo władzy zależy raczej na pozbawieniu ludności dobrego, spokojnego życia, jak widać. Aaa, nie, lepiej narzekać w internetach i czekać na cud.

Pomyślcie, jak scaliłaby taka akcja całe osiedle. Albo w biały dzień, kupą rozmontować badziew. Wszystkich nas nie zaaresztują, stalin próbował, hitler i dupa wyszła.

Portret użytkownika n..

Uszkodzenia mózgu (i wielu

Uszkodzenia mózgu (i wielu innych ciężkich chorób) mogą teraz doznać mieszkańcy Zgierza i całego regionu łódzkiego!
Proszę, napiszcie coś na ZnZ o tej potężnej katastrofie ekologicznej!
 
Moi przyjaciele z tamtych stron są naprawdę bardzo przerażeni, oni nie mają czym oddychać!
Brak wiatru i niekorzystny układ ciśnienia sprawiają, że dzisiaj te potężne kłęby, silnie toksycznego dymu snują się bezpośrednio nad ich głowami!
Nie mogą wyjść z domu, nie mogą otworzyć okien, a dym i tak wdziera się wszędzie!

Dopuszczalne normy zostały przekroczone tysiące razy, wiec pytam: gdzie są teraz ci wszyscy obrońcy Polaków przed "smogiem"?
Gdzie są te wszystkie nadęte wieprze od mądrowania się w TV, te oszołomy od koryta, co tak agresywnie walczą z silnikami diesla, "ruskim węglem" i dymem z grilla?
Obłudnicy, zajmują się tylko pierdołami i propagandą przed wyborami, lecz ciągle pozwalają swoim kumplom zarabiać milony na krzywdzie ludzkiej!
Pewnie teraz śmieją się i mają w zupie, że zwykli ludzie przez nich bardzo cierpią!

Portret użytkownika Kimbur

Napisaleś dobrze. Nie wiem

Napisaleś dobrze. Nie wiem dlaczego są tacy, którzy Ciebie minusują. 
W samym Zgierzu nie jest jeszcze źle, bo wiatry gnają dymami w stronę Aleksandrowa i tam wlaśnie śmierdzi straszliwie. Byłem 25 km za Zgierzem i też śmierdziało tym chemicznym syfem z dymu.

Za spalanie liści na działce - mandat. Straż miejska może skontrolować czym palisz w piecu. Ale składowiska jawnie toksycznych odpadów palą się bez sankcji. Toż jasne, że grube miliony mafia odpadowa z politykami dzieli od lat, zwłaszcza po wejściu do UE.

Portret użytkownika n..

Sprawa jest bardziej poważna

Sprawa jest bardziej poważna i bulwersująca!
W piątek przed północą wybuchł pożar tego gigantycznego wysypiska toksycznych odpadów Zgierzu, a teraz piszą, że dzisiaj po północy w Trzebini wybuchł kolejny, podobny pożar!
Wiem od braci, że jeszcze wcześniej paliło się takie ohydne wysypisko w Olsztynie!
 Strażacy otwarcie mówią, że "ktoś" celowo podpala, a podobno w internecie są konkretne nazwiska osób na wysokich stołkach, którzy zamieszani są w aferę z tymi niebezpiecznymi odpadami. Nie wiem, czy to rzeczywiście oni zarobili ciężkie cebuliony, a teraz postanowili pozbyć się problemu, ale wiem, że jest w Polsce jeszcze kilka takich potężnych składowisk, silnie toksycznych, odpadów zwożonych z całej Europy!
Czy w kolejnych dniach wszystkie podpalą i nas kompletnie zagazują? Czy nie można natychmiast zrobić porządku z tymi, którzy za nic mają nasze zdrowie i życie i udaremnić ich zbrodnię?

Strony

Skomentuj