Astronomowie otrzymali sygnały, które mogą pochodzić od cywilizacji pozaziemskich

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Chińscy astronomowie korzystający z teleskopu FAST prawdopodobnie otrzymali z kosmosu sygnały, które mogą pochodzić od obcych cywilizacji. 

 

Teleskop FAST nazywany jest w Chinach „Niebiańskim Okiem”. Szef Chińskiej Grupy Badawczej Cywilizacji Pozaziemskich, profesor Zhang Tongjie, powiedział, że za pomocą urządzenia udało się wyłapać sygnały, które mogą należeć do kosmitów.

 

Według niego, naukowcy kierują teleskop na promieniowanie z egzoplanet o charakterystyce podobnej do Ziemi i za pomocą specjalnych programów komputerowych usuwają z otrzymanych sygnałów te, które mają naturalne pochodzenie. W efekcie pozostały trzy „podejrzane” sygnały, które naukowcy z Chin próbują teraz rozszyfrować.

 

Ludzkość nie chce wierzyć, że nie jesteśmy sami we Wszechświecie i czysto matematycznie, nawet w naszej galaktyce powinno być wiele planet nadających się do życia. Jednocześnie w kosmosie jest wiele obiektów, które mogą emitować pozornie inteligentnie skonstruowane sygnały - jak kwazary, pulsary, czarne dziury. A głównym pytaniem nie jest nawet znalezienie sygnałów od prawdziwych kosmitów, ale co z tym wtedy zrobić.

 

Nasza cywilizacja nie osiągnęła jeszcze poziomu rozwoju niezbędnego do komunikacji z innymi gatunkami. Nadal myślimy w kategoriach egoistycznych i nie dostrzegamy, że inteligencja w przestrzeni kosmicznej może rozwijać się w zupełnie innych kierunkach.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika spokoluz

cyt " Ludzkość nie chce

cyt " Ludzkość nie chce wierzyć, że nie jesteśmy sami we Wszechświecie  " - ludzkość wierzy tylko garstka debili wmawia , że jest inaczej i wyśmiewa tych , którzy w to wierzą. Wyznania największe to negują , rzundy itd.... czyli Ci co żyją z pasożytnictwa na innych.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika Kwazar

Osobiście dochodzę do wniosku

Osobiście dochodzę do wniosku,że gówno mnie to obchodzi.Tych wszystkich Obcych a  Bogów "wszechmogących" objawionych prosto z kosmosu.Mam juz ich PEŁNE TORBY dziadów a co jeden to ON jest bardziej mądrzejszy,natchniony i wszchmogący i chce mnie zabić. Czas wreszcie, żeby zacząć szukać tego pierwszego NAJPIERWSZEJSZEGO cwaniaka od WSZYSTKIEGO WSZECHMOGĄCEGO,PRAWDZIWEGO KOSMOSU I STWORZENIA Lol Mam nadzieję że będzie chciał pogadać.

Portret użytkownika px2195

Huge telescopes completely

Huge telescopes completely blurs image due to slow FPS rate (frames per second)!!!! I think it is maked deliberately. To the whitening of stars colors and INTERNAL STAR MOTION REMOVAL. NASA/US & RU lies that stars are points, white points on the night sky. Small photo apparatus, ie. KODAK AZ CMOS series can SHOW what stars are in reality. They are colorfur & dynamic – NOT DIFRACTION sci-bluff, SCIENTIST CANNOT PROVE ANY STRICT MODEL OF ATMOSPHERIC DIFRACTION. They HAVEN'T MATHS IDEAS to analyse EVEN AIR TURBULENCES. EARTH AIR HAS VERY SMALL AMOUNT OF IOR 's geometric optics RANGE. They're lying you! They do not know atmosphere, I found that they use RELATIVE INDEX OF REFRACTION. Additionally, they're using „„exhaustive”” flat earth SELECTIVE arguments... . Only Concavity on 360 degrees can be Truth. Actually, I examine H/V anisotropic scale.

•••Details on linked pages.

Portret użytkownika px2195

Lenistwo ogromne,you can't

Lenistwo ogromne,you can't use simple photo equipment – even u don't know I ASSUME how to set parameters SET on digital camera. This DOES NOT rely on RGB palette index, but contextual–essentially on mono vs color && shape (motion – NONmotion INSIDE PARTICULAR CELESTIAL STAR OBJECT — BUT EFFECTIVE cosmic object) — interior shape & interior VARIATIONS OF COLOR GAME – ABS. IORs OF ATM. DON'T MADE IT, SCIENTISTS'RE TALKING ABOUT CYNEMATICS BUT DERIBERATELY NOT LINKED IT – because are satanists, hiding truth.

Portret użytkownika Sara Dymajło

Od 50 lat szukają ufoludków ,

Od 50 lat szukają ufoludków , budują jakieś kurwa fa antenki wielgachne i co kurwa z tego, a nic! no nic, ktoś tylko doi kasiorę od głupiego podatnika i tłumaczy mu , no szukamy kurwa, ciągle szukamy. Czy nie macie wrażenia że ktoś jest robiony w huja.

Portret użytkownika kolo21

A moze te wielkie anteny

A moze te wielkie anteny służą do kontrolowania ludzi? Bo zjebanie ludzkie nie zna granic zwłaszcza w Polsce. PIS rucha suwerena ile tylko ze chce a suweren dziekuję mu za to. Paliwo nawet jak by i 50zł kosztowało za litr to nic cisza zero protestu.

kolo21

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika keri

Miłość? ... Pejczownik

Miłość? ... Pejczownik wszydowski z Usraela rozkazał banderowskim zdrajcom - zdupy-zmory-kaczki, dozbrajać u-land i sypać im pieniądze, gdyż wszydy z Usraela chcą się pozbyć za jednym razem i hujni (rozbrojonej na rzecz u-landu) i Rosji, której akcja denazyfikacji przedłuża się przez zdrajców z rządów hujni.

Zdupy-zmora-kaczka liczą pewnie na jakieś legowiska w schronach podziemnych. I się przeliczą, gdyż wszydy pozbywają się ścierw po użyciu.

Portret użytkownika r

Zastanawiam sie czemu

Zastanawiam sie czemu dostajesz minusy. Przeciez takim prymitywnym urzadzeniem mozna zlapac fale co leci juz tysiace lat. I co odpiszecie, tutaj Ziemia i sygnal wroci do nich za kolejne tysiace lat. Ten sposob komunikacji nie nadaje sie do uzycia w kosmosie.

Portret użytkownika Endymion

"Ten sposob komunikacji nie

"Ten sposob komunikacji nie nadaje sie do uzycia w kosmosie", ale nadaje się na dymanie społeczeństw na wyciągnie z nich w podatkach pieniędzy na wygodne życie nuakoFców i polityków, oraz całej rzeszy dErektórów i ich seXtretarek, a ta chołota napędza wynik finansowy Tesli i Starbucksa, i tak się ten Świat kręci, a nam nawet za chrust każą płacić..

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika jaa

Z, "Kosmitami" jest jak z

Z, "Kosmitami" jest jak z radiem/telewizją. Trzeba wejść na odpowiednią częstotliwość żeby móc nawiązać jakiś kontakt. Z, tym, że "Kosmos" na naszej częstotliwości jest zupełnie inny niż na innych częstotliwościach. To samo tyczy się Ziemi, świata . Czasami ktoś aktywuje myślowo inną częstotliwość i wtedy, na chwilę mogą się pojawić w naszej - na podobnej zasadzie co ciepło promieni słonecznych w jednym miejscu, albo światło w ciemnym pokoju wpadające przez lekko uchyloną zasłonę. Kiedyś coś takiego robiono za pomocą tak zwanych zaklęć i innych tego typu oddziaływań. Modlitwy też temu służą. Bo, z "Kosmitami", jak ze wszystkim, jest tak, że, różne częstotliwości warunkują różnych "Kosmitów".

Strony

Skomentuj